Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
WSK 175 1980r Custom
Autor Wiadomość
skinder Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 197
Imię: Michał
Skąd: Toruń
Pojazd: Inny
Post: #15
RE: WSK 175 1980r Custom
(11-10-2018 20:51:42)DumDum napisał(a):  Natomiast te zielonkawe pokrywy psują optycznie ten sprzęt. Można by inaczej wyróżnić moto. Choćby jakimiś naklejkami z polem numerowym. Taki kolor moim zdaniem słabo tu pasuje. Już lepiej byłoby dodać tam czerwone dodatki, zgrałoby się fajnie z amorkami.
Ale wiadomo rzecz gustu.

Wyszło spontanicznie z boczkami i tak zostały i zostaną Smile Chyba lakierowanie ponownie, na taki sam odcień bo już są trochę zmęczone. Pola numerowe ? Po co? Na drogę? Na pole? Smile I co na nich? 00? 34 ? 69? 69 to mogę z żoną przedyskutować a nie na boczki naklejać Wink Czerwone dodatki? Amortyzatory już robiłem z duszą na ramieniu, więcej czerwieni to znów do OSP mi jeszcze zagarną sprzęt Wink

rafi555 napisał(a):Tak jak oglądam twoje filmy to coraz bardziej mi się ta wska podoba jest po prostu lux. No tak mi się spodobały że chyba sobie kiedyś taką kupię.

Mają to coś czego trójki nie mają Smile Czyli możliwość jazdy jak człowiek bez odpychania się przy ruszaniu, moim zdaniem taka 175 to absolutne minimum aby bezpiecznie poruszac sie po jakiejś trasie i nie zamulać albo nie być wyprzedzanym przez tiry albo szybko pchających ogarzystów 200. Przy tym swojego czasu kiedy trójik mocno drożały to 175 szlo kupić z prostymi papierami w znośnym stanie za cenę trójki do remontu bez papierów. Widziałem też ogłoszenia, że ludzie się chcieli wymieniać na 125 do remontu... Pierwszą kupiłem na części do 125, jak się przejechałem to juz nie chciałem żadnej trójki kupować. Poprawiłem pare rzeczy i jeżdżę, niezaglądam. Sporo grzebie bo co chwila coś wymyślam nowego, ale zgrzeszyłbym mówiąc, że mnie zawiodła kiedykolwiek.

Emblematów wciąż brak, ale na przyszły rok powinny już być Wink Przy okazji dorzucam parę zdjęć i film Wink








21-12-2018 19:18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo skinder za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
WSK 175 1980r Custom - skinder - 29-01-2018, 10:24:57
RE: WSK 175 1980r Custom - stqc - 29-01-2018, 11:43:49
RE: WSK 175 1980r Custom - Kosa78 - 29-01-2018, 11:52:42
RE: WSK 175 1980r Custom - joozek - 29-01-2018, 14:06:02
RE: WSK 175 1980r Custom - Odrestaurator - 29-01-2018, 14:21:59
RE: WSK 175 1980r Custom - Motorowerzystka - 29-01-2018, 14:37:33
RE: WSK 175 1980r Custom - komarinho - 29-01-2018, 14:54:09
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 29-01-2018, 16:20:41
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 29-01-2018, 17:03:11
RE: WSK 175 1980r Custom - Texas Ranger - 29-01-2018, 21:13:44
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 27-08-2018, 13:34:17
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 11-10-2018, 20:24:00
RE: WSK 175 1980r Custom - DumDum - 11-10-2018, 20:51:42
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 21-12-2018 19:18:52
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 11-10-2018, 21:01:31
RE: WSK 175 1980r Custom - klodian2002 - 21-12-2018, 19:59:37
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 21-12-2018, 21:07:16
RE: WSK 175 1980r Custom - Odrestaurator - 22-12-2018, 01:56:54
RE: WSK 175 1980r Custom - remix301 - 21-12-2018, 23:41:06
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 22-12-2018, 18:04:26
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 22-12-2018, 19:09:19
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 14-07-2019, 14:13:11
RE: WSK 175 1980r Custom - seler1500 - 14-07-2019, 14:57:33
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 14-07-2019, 22:01:30
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 14-07-2019, 19:46:40
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 14-07-2019, 22:19:20
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 26-10-2019, 11:47:29
RE: WSK 175 1980r Custom - seler1500 - 26-10-2019, 11:52:14
RE: WSK 175 1980r Custom - rafi555 - 27-10-2019, 22:57:19
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 03-05-2020, 02:04:55
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 10-05-2020, 12:50:59
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 17-05-2020, 12:32:05
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 13-09-2024, 00:15:20
RE: WSK 175 1980r Custom - skinder - 25-10-2025, 12:42:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 166
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 736
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 106
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 511
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 551
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3000
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 80
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 128
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 359
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5207
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama