Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zestaw Kluczy Nasadowych
Autor Wiadomość
Tomasso94 Offline
Przebiegły Administrator :D
Administratorzy


Liczba postów: 4,048
Imię: Tomasz
Skąd: Będzin / Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #45
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych
Dodając trochę do tematu od siebie, mogę conieco powiedzieć na temat narzędzi jakie mam i jakie warto polecić.

Co do zestawów narzędzi z Biedronki czyli Niteo Tools osobiście jestem pod wrażeniem ich wytrzymałości. Jak na narzędzia za tą cene do codziennego majsterkowania są w sam raz. Mam w domu komplet imbusów, torxów, miniszlifierkę, śrubokręty i takie tam - są spoko.

Śrubokręty, nasadki, klucze i tak dalej Yato - Chyba najlepsza jakość względem ceny z chińskich narzędzi. Nie będę się za dużo rozpisywał, ale jest to na pewno lepsze wyjście niż toptulsy i inne wynalazki z hipermarketów - to według mnie takie minimum żeby zrobić coś i się za bardzo przy tym nie denerwować.

Do kręcenia trochę więcej niż sporadycznie polecam narzędzia firmy Asta. Żadnej końcówki ani grzechotki nie udało mi się zajechać do tej pory Smile Wizualnie zestaw bardzo podobny do Yato i innych, ale stal się jednak bardzo różni na korzyść właśnie Asty, przedłużka z identycznego zestawu podpisanego Yato niestety wymiękła jako dźwignia do nasadki Smile

http://www.techman.com.pl/p/zestaw-klucz...,237,19803

No i dla zapaleńców polecam zestaw kluczy king-tony. Grzechotka jak i cała reszta mega wytrzymała, można po nich skakać i je maltretować, a zestaw nadal wygląda na prawie nowy Big Grin Nie ma nakrętki której tym się nie odkręci, prędzej zerwie się gwint albo urwie śrubę. Niestety cena jest bardzo zaporowa, ale to jedyna wada.

http://www.kingtony.com.pl/kpl_nasadek_1..._8272.html

- Honda Transalp 600V
- Romet Kadet 110 Automatic
- Romet Komar
- Romet Ogar 200


*** ...i wtedy rzekł - Nie da się. ~ Tomasso94 ***
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2016 01:55:15 przez Tomasso94.)
03-02-2016 01:54:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:27:48
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-04-2015, 18:42:17
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 18:43:20
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:44:42
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 18:47:39
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - DominiX - 20-04-2015, 18:50:04
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Przemek650 - 03-02-2016, 00:44:45
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:57:50
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 20:57:44
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - DominiX - 20-04-2015, 21:07:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 22:01:50
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 22:04:29
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Damian4570 - 20-04-2015, 23:00:42
Odp: Zestaw Kluczy Nasadowych - Latos - 20-04-2015, 23:08:07
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - joozek - 20-04-2015, 23:31:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Taśma - 20-04-2015, 23:45:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - jurek_j - 20-04-2015, 23:47:06
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - joozek - 20-04-2015, 23:52:39
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-04-2015, 23:55:52
Odp: Zestaw Kluczy Nasadowych - xsaman - 21-04-2015, 07:22:47
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Ryżak - 21-04-2015, 08:16:36
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - kdudka - 21-04-2015, 09:23:42
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Norbi96 - 21-04-2015, 19:49:57
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Pompuś - 21-04-2015, 20:27:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Rafku - 21-04-2015, 20:52:03
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - wojtekr35 - 21-04-2015, 21:05:25
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 21-04-2015, 21:28:33
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Marwerick - 21-04-2015, 22:43:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Damian4570 - 21-04-2015, 23:26:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Sr-ka - 21-04-2015, 23:52:06
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Taśma - 22-04-2015, 10:23:32
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - light - 22-04-2015, 21:37:30
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - shishowyadi - 15-05-2015, 17:05:30
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - light - 20-05-2015, 20:02:51
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Ryżak - 15-05-2015, 18:18:36
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 15-05-2015, 21:48:55
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - hydrant - 20-05-2015, 20:59:52
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - jurek_j - 15-05-2015, 21:51:11
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-05-2015, 21:08:12
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - bartecki - 27-05-2015, 22:50:24
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - ZaliXon19 - 27-05-2015, 23:45:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - bubel500 - 15-06-2015, 00:23:46
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - konami1997 - 03-02-2016, 01:10:23
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - fachowiec - 03-02-2016, 01:32:15
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Tomasso94 - 03-02-2016 01:54:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34271
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2920
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 169
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 381
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5171
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 409
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 282
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 606
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6381
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19916

Reklama