| 
	
	 
		
	 
	
	
		
		  
		Ocena wątku:
		
			
				- 0 głosów - 0 średnio
 
				- 1
 
				- 2
 
				- 3
 
				- 4
 
				- 5
 
			 
		 
 
	
		
			| 
				
				 
					Romet - cała prawda...
				 
			 | 
		 
		
			| Autor | 
			Wiadomość | 
		 
		
	 
	
		
	
		
		Sołtys 
 
 
		
			Ja tu tylko sprzątam... 
			  
			
			
  
 
			
Liczba postów: 1,557 
Imię: Bartek 
Skąd: Sokołów Małopolski 
Pojazd: Inny Romet 
	
		
	 | 
	
		
			
RE: Romet - cała prawda... 
			 
			
				Kiepska jakość wyrobów Rometu była spowodowana tym, że wówczas fabryka nie miała praktycznie żadnej konkurencji na rodzimym rynku. Ludzie i tak kupowali te rowery, bo nie było nic innego. Stąd nie starano się zbytnio, wiedziano, że i tak się sprzeda. 
W moim Wagancie z '82 na ramie jest przepiękny fabryczny zaciek, "odstający" na kilka milimetrów. W Wigry 2 to samo. Ciężko znaleźć Rometa, w którym wszystkie naklejki naklejone są równo. Ktoś już prezentował na forum ramę bodaj z Ledy, która miała naklejkę podsiodłową fabrycznie naklejoną "do góry nogami". 
Wnusiu miał kiedyś Wigry, którego rama była już w fabryce krzywo pospawana. Trudno o Rometa, który nie miałby żadnej - mniejszej lub większej - wady fabrycznej. 
Być może niektórzy uznają mnie za wariata, ale dla mnie to jeszcze bardziej dodaje tym rowerom uroku.
			 
			
			
 
facebook.com/oldromet - Zapraszam! 
 
			
				
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 17:54:07 przez Sołtys.)
 
				
			 
		 |  
	 
 | 
 
	| 07-05-2015 17:53:35 | 
	
		
	 | 
 
	
	
		   
		 
		
	 | 
 
 
	 
	
	
		
	 
	
		
  
	 
	 
	
	
 
| Wiadomości w tym wątku | 
 
RE: Romet - cała prawda... -  Sołtys - 07-05-2015 17:53:35 
 | 
 
 
	
	 
	
 
  
	
		
		
	 
	 
	
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:     1 gości
 
	
 
			
			
 | 
 
  
  
 
 
 
      |