Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zestaw Kluczy Nasadowych
Autor Wiadomość
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #29
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych
Ja robię przeważnie na warsztacie narzędziami Yato i powiem tak. Firma dobra, ale cena wygórowana i nie wszystko jest takie fajnie jak to inni mówią Smile
Bity są kruche, już kilkanaście razy mi pękł imbus przy odkręcaniu zacisku i oczywiście bez użycia pneumata, z pneumatem to przeważnie torxy pękają jak łapę od silników odkręcam Big Grin Jak bity to tylko z jonnesway są twarde i nie pękają Wink
Poza tym klucze płaskie drogie jak cholera a po roku intensywnego użytkowania wyglądają jak by były z plasteliny zrobione (mogę w sobotę podrzucić kilka fotek kluczyka 10 i 13) to kluczyk z covala już lepiej wygląda Big Grin
Największy + dla yato jest za śrubokręty które są twarde i dobrze trzymają śrubkę, oraz za nasadki które nie pękają nawet przy użyciu pneumata.
Grzechotki też są ok, ale po dłuższym użytkowaniu pojawiają się luzy które są bardzo denerwujące jak się odkręca śrubkę w trudno dostępnym miejscu Wink
Podsumowując, wyroby yato są ok do domu ale cena i tak mocno zawyżona.
Wole kupić coś z covala, albo zestaw kluczy proxxon które posłużą długoooo Smile

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 23:53:15 przez Sr-ka.)
21-04-2015 23:52:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:27:48
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-04-2015, 18:42:17
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 18:43:20
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:44:42
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 18:47:39
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - DominiX - 20-04-2015, 18:50:04
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Przemek650 - 03-02-2016, 00:44:45
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 18:57:50
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 20:57:44
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - DominiX - 20-04-2015, 21:07:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 20-04-2015, 22:01:50
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Petronas - 20-04-2015, 22:04:29
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Damian4570 - 20-04-2015, 23:00:42
Odp: Zestaw Kluczy Nasadowych - Latos - 20-04-2015, 23:08:07
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - joozek - 20-04-2015, 23:31:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Taśma - 20-04-2015, 23:45:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - jurek_j - 20-04-2015, 23:47:06
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - joozek - 20-04-2015, 23:52:39
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-04-2015, 23:55:52
Odp: Zestaw Kluczy Nasadowych - xsaman - 21-04-2015, 07:22:47
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Ryżak - 21-04-2015, 08:16:36
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - kdudka - 21-04-2015, 09:23:42
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Norbi96 - 21-04-2015, 19:49:57
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Pompuś - 21-04-2015, 20:27:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Rafku - 21-04-2015, 20:52:03
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - wojtekr35 - 21-04-2015, 21:05:25
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Cziki Czing - 21-04-2015, 21:28:33
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Marwerick - 21-04-2015, 22:43:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Damian4570 - 21-04-2015, 23:26:16
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Sr-ka - 21-04-2015 23:52:06
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Taśma - 22-04-2015, 10:23:32
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - light - 22-04-2015, 21:37:30
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - shishowyadi - 15-05-2015, 17:05:30
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - light - 20-05-2015, 20:02:51
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Ryżak - 15-05-2015, 18:18:36
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 15-05-2015, 21:48:55
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - hydrant - 20-05-2015, 20:59:52
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - jurek_j - 15-05-2015, 21:51:11
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - nie_mientki - 20-05-2015, 21:08:12
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - bartecki - 27-05-2015, 22:50:24
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - ZaliXon19 - 27-05-2015, 23:45:02
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - bubel500 - 15-06-2015, 00:23:46
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - konami1997 - 03-02-2016, 01:10:23
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - fachowiec - 03-02-2016, 01:32:15
RE: Zestaw Kluczy Nasadowych - Tomasso94 - 03-02-2016, 01:54:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34271
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2920
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 176
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 388
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 409
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 283
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 607
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 222
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6383
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19919

Reklama