Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Ogar 900
Autor Wiadomość
godzix Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 398
Imię: Łukasz
Skąd: Żurawica
Pojazd: Inny Romet
Post: #98
RE: Romet Ogar 900
Ostatnio dużo się dzieje, kupiłem farby, środek do usuwania lakieru, szczoteczki itp. itd., oraz uszczelki, regulator, i cewke zapłonową z metalową fajką. Czyszcze silnik z czarnej farby, miałem plany aby silnik pomalować jeszcze raz na czarno z głowicą i cylindrem, ale jednak silnik polerowany o wiele bardziej mi się spodobał. Poleruje zwyczajną szczotką drucianą :v Spróbujcie sobie i się przekonacie że lepiej to wygląda niż papier 2000 na mokro xD Rama w spawaniu - trzeba pospawać śrube stopki centralnej i urwało mi się jak wiecie mocowanie modułu, oraz ogranicznik skrętu bo nie było O.o...

Silnik przed czyszczeniem (to nie jest smar, to jest czarna farba, którą papierami ściernymi strasznie ciężko usunąć):


A tak po czyszczeniu środkiem:


Cały silnik bd. się błyszczał tak jak ta pokrywa (tam gdzie jest strasznie jasno, odbija się światło):


Czeka mnie jeszcze dużo roboty, bo narazie mam zrobioną góre, dół. Pozostało mi zrobić tył, i wykończeniówke całego.
26-02-2015 19:00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 15:27:19
RE: Romet Ogar 900 - mateusz5625 - 12-08-2014, 16:02:56
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 12-08-2014, 16:07:42
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 19:20:51
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 12-08-2014, 22:19:44
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 12-08-2014, 22:29:40
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 22:58:03
RE: Romet Ogar 900 - BartuS - 14-08-2014, 14:20:12
RE: Romet Ogar 900 - Z[4]krzesPL - 26-10-2015, 21:57:56
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 12-08-2014, 23:04:59
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 13-08-2014, 10:42:20
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 13-08-2014, 19:36:33
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 13-08-2014, 20:09:09
RE: Romet Ogar 900 - stqc - 13-08-2014, 20:16:45
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 13-08-2014, 20:31:01
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 13-08-2014, 20:35:13
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 14-08-2014, 14:13:48
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 15:24:09
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 14-08-2014, 20:40:45
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 20:53:30
RE: Romet Ogar 900 - stachu2011 - 14-08-2014, 20:55:21
RE: Romet Ogar 900 - DominiX - 14-08-2014, 21:04:03
RE: Romet Ogar 900 - kamillo23 - 14-08-2014, 21:56:41
RE: Romet Ogar 900 - Dawid.xD - 14-08-2014, 22:27:01
Re: Romet Ogar 900 - Minio - 14-08-2014, 22:28:15
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 14-08-2014, 22:33:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 22:37:34
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 14-08-2014, 22:54:23
RE: Romet Ogar 900 - kamillo23 - 15-08-2014, 08:47:38
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 13:43:30
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 15-08-2014, 13:47:15
RE: Romet Ogar 900 - Magister - 15-08-2014, 14:06:22
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 14:13:38
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 22:55:56
RE: Romet Ogar 900 - Paweł96 - 15-08-2014, 23:02:27
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 17-08-2014, 22:58:10
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-08-2014, 13:47:23
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 21-08-2014, 13:56:36
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-08-2014, 15:13:16
RE: Romet Ogar 900 - Kostian - 26-08-2014, 09:56:25
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 22-08-2014, 21:56:04
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 09:47:51
RE: Romet Ogar 900 - DominiX - 26-08-2014, 10:01:26
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 11:13:17
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 26-08-2014, 11:39:48
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 13:11:08
RE: Romet Ogar 900 - Amanssy - 26-08-2014, 13:24:36
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 13:36:04
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 26-08-2014, 21:27:02
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 26-08-2014, 22:18:46
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 12:36:15
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 27-08-2014, 17:10:57
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 17:30:13
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 18:56:27
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 27-08-2014, 19:36:58
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 19:46:16
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-08-2014, 17:20:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-10-2014, 13:36:56
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 06-10-2014, 20:26:54
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-10-2014, 17:36:56
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-11-2014, 16:29:24
RE: Romet Ogar 900 - dawidbarganski - 29-11-2014, 17:28:14
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-11-2014, 18:14:35
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 29-11-2014, 19:19:05
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 29-11-2014, 21:49:02
RE: Romet Ogar 900 - Brzoz3k - 29-11-2014, 23:33:15
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-12-2014, 17:37:52
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 12:01:12
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 04-02-2015, 15:50:33
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 16:10:49
RE: Romet Ogar 900 - dawidbarganski - 04-02-2015, 16:27:00
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 19:29:31
RE: Romet Ogar 900 - Jemioła - 07-02-2015, 00:48:16
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 21:56:15
RE: Romet Ogar 900 - romek - 04-02-2015, 23:21:47
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 22:29:56
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 22:37:52
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 23:36:44
RE: Romet Ogar 900 - Rafalnapony - 05-02-2015, 01:42:44
RE: Romet Ogar 900 - Wojtek3362 - 07-02-2015, 19:00:45
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 05-02-2015, 14:01:59
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-02-2015, 14:23:54
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 05-02-2015, 14:56:11
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 05-02-2015, 14:46:16
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 05-02-2015, 15:41:59
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-02-2015, 18:28:30
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 10:49:47
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 07-02-2015, 01:00:07
RE: Romet Ogar 900 - Jemioła - 07-02-2015, 14:15:03
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 07-02-2015, 02:29:26
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 19:55:14
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 07-02-2015, 20:12:33
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 20:14:56
RE: Romet Ogar 900 - Bartosz. - 07-02-2015, 20:18:27
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 07-02-2015, 20:20:08
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 20:33:14
RE: Romet Ogar 900 - Wojtek3362 - 07-02-2015, 21:15:51
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-02-2015, 15:10:35
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-02-2015 19:00:37
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 03-03-2015, 23:58:52
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 04-03-2015, 21:51:16
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 06-03-2015, 17:17:52
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 08-03-2015, 15:47:39
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 08-03-2015, 17:22:31
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 08-03-2015, 17:29:19
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-03-2015, 21:23:22
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-03-2015, 13:44:07
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 29-03-2015, 17:52:54
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 29-03-2015, 18:27:26
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 02-04-2015, 15:43:27
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 02-04-2015, 18:14:42
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 02-04-2015, 20:17:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-05-2015, 22:10:12
RE: Romet Ogar 900 - Kawka - 31-07-2015, 15:10:53
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 31-07-2015, 16:42:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 23:19:43
» Odpowiedzi: 146
» Wyświetleń: 34258
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2914
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 55
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 137
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 346
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5168
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 400
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 277
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 596
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6378
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19915

Reklama