Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Ogar 900
Autor Wiadomość
godzix Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 398
Imię: Łukasz
Skąd: Żurawica
Pojazd: Inny Romet
Post: #71
RE: Romet Ogar 900
Co mnie obchodzi to, czym da się naprawić stare ogary? Wg. mnie te silniki są duużo bardziej bezawaryjne, mocniejsze, wygląd ew. może mi się nie podoba, ale to szczegół.
04-02-2015 19:29:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 15:27:19
RE: Romet Ogar 900 - mateusz5625 - 12-08-2014, 16:02:56
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 12-08-2014, 16:07:42
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 19:20:51
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 12-08-2014, 22:19:44
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 12-08-2014, 22:29:40
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 22:58:03
RE: Romet Ogar 900 - BartuS - 14-08-2014, 14:20:12
RE: Romet Ogar 900 - Z[4]krzesPL - 26-10-2015, 21:57:56
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 12-08-2014, 23:04:59
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 13-08-2014, 10:42:20
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 13-08-2014, 19:36:33
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 13-08-2014, 20:09:09
RE: Romet Ogar 900 - stqc - 13-08-2014, 20:16:45
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 13-08-2014, 20:31:01
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 13-08-2014, 20:35:13
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 14-08-2014, 14:13:48
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 15:24:09
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 14-08-2014, 20:40:45
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 20:53:30
RE: Romet Ogar 900 - stachu2011 - 14-08-2014, 20:55:21
RE: Romet Ogar 900 - DominiX - 14-08-2014, 21:04:03
RE: Romet Ogar 900 - kamillo23 - 14-08-2014, 21:56:41
RE: Romet Ogar 900 - Dawid.xD - 14-08-2014, 22:27:01
Re: Romet Ogar 900 - Minio - 14-08-2014, 22:28:15
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 14-08-2014, 22:33:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 22:37:34
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 14-08-2014, 22:54:23
RE: Romet Ogar 900 - kamillo23 - 15-08-2014, 08:47:38
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 13:43:30
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 15-08-2014, 13:47:15
RE: Romet Ogar 900 - Magister - 15-08-2014, 14:06:22
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 14:13:38
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 22:55:56
RE: Romet Ogar 900 - Paweł96 - 15-08-2014, 23:02:27
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 17-08-2014, 22:58:10
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-08-2014, 13:47:23
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 21-08-2014, 13:56:36
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-08-2014, 15:13:16
RE: Romet Ogar 900 - Kostian - 26-08-2014, 09:56:25
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 22-08-2014, 21:56:04
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 09:47:51
RE: Romet Ogar 900 - DominiX - 26-08-2014, 10:01:26
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 11:13:17
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 26-08-2014, 11:39:48
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 13:11:08
RE: Romet Ogar 900 - Amanssy - 26-08-2014, 13:24:36
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 13:36:04
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 26-08-2014, 21:27:02
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 26-08-2014, 22:18:46
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 12:36:15
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 27-08-2014, 17:10:57
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 17:30:13
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 18:56:27
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 27-08-2014, 19:36:58
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 19:46:16
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-08-2014, 17:20:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-10-2014, 13:36:56
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 06-10-2014, 20:26:54
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-10-2014, 17:36:56
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-11-2014, 16:29:24
RE: Romet Ogar 900 - dawidbarganski - 29-11-2014, 17:28:14
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-11-2014, 18:14:35
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 29-11-2014, 19:19:05
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 29-11-2014, 21:49:02
RE: Romet Ogar 900 - Brzoz3k - 29-11-2014, 23:33:15
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-12-2014, 17:37:52
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 12:01:12
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 04-02-2015, 15:50:33
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 16:10:49
RE: Romet Ogar 900 - dawidbarganski - 04-02-2015, 16:27:00
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015 19:29:31
RE: Romet Ogar 900 - Jemioła - 07-02-2015, 00:48:16
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 21:56:15
RE: Romet Ogar 900 - romek - 04-02-2015, 23:21:47
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 22:29:56
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 22:37:52
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 23:36:44
RE: Romet Ogar 900 - Rafalnapony - 05-02-2015, 01:42:44
RE: Romet Ogar 900 - Wojtek3362 - 07-02-2015, 19:00:45
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 05-02-2015, 14:01:59
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-02-2015, 14:23:54
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 05-02-2015, 14:56:11
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 05-02-2015, 14:46:16
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 05-02-2015, 15:41:59
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-02-2015, 18:28:30
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 10:49:47
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 07-02-2015, 01:00:07
RE: Romet Ogar 900 - Jemioła - 07-02-2015, 14:15:03
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 07-02-2015, 02:29:26
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 19:55:14
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 07-02-2015, 20:12:33
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 20:14:56
RE: Romet Ogar 900 - Bartosz. - 07-02-2015, 20:18:27
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 07-02-2015, 20:20:08
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 20:33:14
RE: Romet Ogar 900 - Wojtek3362 - 07-02-2015, 21:15:51
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-02-2015, 15:10:35
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-02-2015, 19:00:37
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 03-03-2015, 23:58:52
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 04-03-2015, 21:51:16
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 06-03-2015, 17:17:52
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 08-03-2015, 15:47:39
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 08-03-2015, 17:22:31
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 08-03-2015, 17:29:19
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-03-2015, 21:23:22
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-03-2015, 13:44:07
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 29-03-2015, 17:52:54
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 29-03-2015, 18:27:26
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 02-04-2015, 15:43:27
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 02-04-2015, 18:14:42
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 02-04-2015, 20:17:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-05-2015, 22:10:12
RE: Romet Ogar 900 - Kawka - 31-07-2015, 15:10:53
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 31-07-2015, 16:42:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 01:13:56
» Odpowiedzi: 147
» Wyświetleń: 34270
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2917
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 19
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 59
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 164
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5170
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 405
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 282
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 604
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6381
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19915

Reklama