Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Ogar 900 by 3DVirus
Autor Wiadomość
3DVirus Offline
To
*


Liczba postów: 213
Imię: Marcel
Skąd: RST
Pojazd: Inny Romet
Post: #44
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus
Przy ogarze naprawiłem błotnik, ponieważ trzymał się tylko na 3 centymetrowym kawałku Big Grin Dzisiaj rano nagrałem film jak odpala (link w moim powyższym poście). Potem wyciągnąłem go razem z tatą i pojeździłem sobie na podwórku. Nie ukrywam, że nie umiem jeździć motocyklem, dlatego jeździłem na jedynce z full manetką. Prędkość jaką osiągnąłem to max. 25 km/h. Ogar kopcił jak czołg T-34, ale to dlatego, że jeździłem na benzynie wlanej rok temu Tongue Potem padł mi akumulator i naładowałem go. Poszedłem po paliwo, kupiłem 4 litry paliwa za 18,10 zł Big Grin Wlałem 3,5, więcej się dało Tongue Chciałem go odpalić. Po 2 minutach kopania (aku się ładował) odkręciłem świecę. Była cała zasmolona (pewnie z tej benzyny rocznej Big Grin). Wymieniłem na NGK. Odpalił za 1-szym razem z ręki Big Grin Naprawiłem też pływak, ponieważ trochę przekłamywał, ale nie sprawdziłem, czy jest dobrze Tongue Potem przykręciłem ten nieszczęsny kierunkowskaz :F Wypolerowałem też kopkę od motorynki, bo mam zamiar ją sprzedać (Chętni pisać na PW Big Grin). Za tydzień planuję kolejną przejażdżkę, ale już na dwójce Big Grin Chyba to tyle, trochę się rozpisałem. Jak coś, to będę pisał Big Grin



>>Mój OLX<<

Mój Ogar 900 <3 >>>KLIK<<<
18-01-2015 00:38:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 14-12-2014, 23:17:24
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Pompuś - 14-12-2014, 23:31:38
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Przemi998 - 14-12-2014, 23:33:32
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 15-12-2014, 00:00:17
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - godzix - 15-12-2014, 00:12:49
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 15-12-2014, 09:13:07
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Pompuś - 15-12-2014, 09:23:44
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 15-12-2014, 09:26:51
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - godzix - 15-12-2014, 20:43:57
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 15-12-2014, 21:09:07
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - godzix - 15-12-2014, 21:35:10
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 15-12-2014, 21:53:22
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - godzix - 15-12-2014, 23:20:24
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 15-12-2014, 23:35:59
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - godzix - 16-12-2014, 00:45:12
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - pawel_2540 - 16-12-2014, 00:55:20
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 16-12-2014, 17:05:49
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Paweł96 - 24-12-2014, 16:55:51
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - godzix - 16-12-2014, 16:41:50
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 24-12-2014, 16:31:59
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 24-12-2014, 20:31:38
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 26-12-2014, 00:56:12
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 28-12-2014, 22:31:36
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - romet200 - 01-01-2015, 15:03:35
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - kw112 - 01-01-2015, 20:10:19
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 03-01-2015, 00:16:45
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 06-01-2015, 21:08:07
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Wojtek3362 - 06-01-2015, 21:15:09
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 06-01-2015, 21:44:01
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 07-01-2015, 21:35:10
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - chart21050 - 07-01-2015, 22:35:51
Odp: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Latos - 07-01-2015, 23:58:54
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 08-01-2015, 18:22:22
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - amin - 08-01-2015, 18:46:33
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 08-01-2015, 19:13:03
Odp: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Latos - 08-01-2015, 19:11:52
Odp: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Latos - 08-01-2015, 21:11:03
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 09-01-2015, 16:49:40
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 10-01-2015, 15:45:06
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 11-01-2015, 23:53:05
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - amin - 11-01-2015, 23:59:59
Odp: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Latos - 12-01-2015, 00:07:42
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 17-01-2015, 14:39:06
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 18-01-2015 00:38:48
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 20-01-2015, 10:11:40
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 02-06-2015, 22:24:20
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - Latos - 02-06-2015, 23:03:50
RE: Romet Ogar 900 by 3DVirus - 3DVirus - 26-08-2015, 19:51:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 23:19:43
» Odpowiedzi: 146
» Wyświetleń: 34260
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2915
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 55
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 137
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 346
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5168
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 400
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 278
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 599
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6378
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19915

Reklama