Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Ogar 900
Autor Wiadomość
godzix Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 398
Imię: Łukasz
Skąd: Żurawica
Pojazd: Inny Romet
Post: #60
RE: Romet Ogar 900
Wiem że zainteresowanie tym tematem jest znikome, ale ostatnio zamówiłem plastiki, podnóżki, lampe, i spróbowałem założyć, wyszło coś takiego:
http://zapodaj.net/f9a61477c21bd.jpg.html
http://zapodaj.net/ac418df98f944.jpg.html

Pościągałem je ponownie, ponieważ założe je dopiero po zimie, bo nie chcę ich połamać, a w zime i tak nie będe jeździł. Silnik dalej czeka na iskrownik, prądu na światła nie ma, ale odpala normalnie

Przedchwilą wyciągnełem silnik, waży dobre 25kg, bez niego rama jest leciutka, jak ogar 205 Big Grin Wyciągnełem silnik, aby go wyczyścić, oraz żeby na zime, rame zanieść do piwnicy, wyczyścić ją, pomalować wahacz, i ogarnąć elektrykę i ogólnie wygląd. Wszędzie błoto, kurz, olej. Z takimi plastikami nie wygląda to dobrze.
Pomaluję również błotnik przedni, i dam koła do piaskowania, i pomaluje je w czarny mat. Będe malował już sprężarką, a nie tymi dziadoskimi sprayami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014 16:29:56 przez godzix.)
29-11-2014 16:29:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 15:27:19
RE: Romet Ogar 900 - mateusz5625 - 12-08-2014, 16:02:56
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 12-08-2014, 16:07:42
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 19:20:51
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 12-08-2014, 22:19:44
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 12-08-2014, 22:29:40
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-08-2014, 22:58:03
RE: Romet Ogar 900 - BartuS - 14-08-2014, 14:20:12
RE: Romet Ogar 900 - Z[4]krzesPL - 26-10-2015, 21:57:56
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 12-08-2014, 23:04:59
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 13-08-2014, 10:42:20
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 13-08-2014, 19:36:33
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 13-08-2014, 20:09:09
RE: Romet Ogar 900 - stqc - 13-08-2014, 20:16:45
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 13-08-2014, 20:31:01
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 13-08-2014, 20:35:13
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 14-08-2014, 14:13:48
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 15:24:09
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 14-08-2014, 20:40:45
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 20:53:30
RE: Romet Ogar 900 - stachu2011 - 14-08-2014, 20:55:21
RE: Romet Ogar 900 - DominiX - 14-08-2014, 21:04:03
RE: Romet Ogar 900 - kamillo23 - 14-08-2014, 21:56:41
RE: Romet Ogar 900 - Dawid.xD - 14-08-2014, 22:27:01
Re: Romet Ogar 900 - Minio - 14-08-2014, 22:28:15
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 14-08-2014, 22:33:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 14-08-2014, 22:37:34
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 14-08-2014, 22:54:23
RE: Romet Ogar 900 - kamillo23 - 15-08-2014, 08:47:38
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 13:43:30
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 15-08-2014, 13:47:15
RE: Romet Ogar 900 - Magister - 15-08-2014, 14:06:22
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 14:13:38
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 15-08-2014, 22:55:56
RE: Romet Ogar 900 - Paweł96 - 15-08-2014, 23:02:27
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 17-08-2014, 22:58:10
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-08-2014, 13:47:23
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 21-08-2014, 13:56:36
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-08-2014, 15:13:16
RE: Romet Ogar 900 - Kostian - 26-08-2014, 09:56:25
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 22-08-2014, 21:56:04
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 09:47:51
RE: Romet Ogar 900 - DominiX - 26-08-2014, 10:01:26
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 11:13:17
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 26-08-2014, 11:39:48
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 13:11:08
RE: Romet Ogar 900 - Amanssy - 26-08-2014, 13:24:36
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-08-2014, 13:36:04
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 26-08-2014, 21:27:02
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 26-08-2014, 22:18:46
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 12:36:15
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 27-08-2014, 17:10:57
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 17:30:13
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 18:56:27
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 27-08-2014, 19:36:58
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 27-08-2014, 19:46:16
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-08-2014, 17:20:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-10-2014, 13:36:56
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 06-10-2014, 20:26:54
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-10-2014, 17:36:56
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-11-2014 16:29:24
RE: Romet Ogar 900 - dawidbarganski - 29-11-2014, 17:28:14
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-11-2014, 18:14:35
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 29-11-2014, 19:19:05
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 29-11-2014, 21:49:02
RE: Romet Ogar 900 - Brzoz3k - 29-11-2014, 23:33:15
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 21-12-2014, 17:37:52
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 12:01:12
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 04-02-2015, 15:50:33
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 16:10:49
RE: Romet Ogar 900 - dawidbarganski - 04-02-2015, 16:27:00
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 19:29:31
RE: Romet Ogar 900 - Jemioła - 07-02-2015, 00:48:16
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 21:56:15
RE: Romet Ogar 900 - romek - 04-02-2015, 23:21:47
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 04-02-2015, 22:29:56
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 22:37:52
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 04-02-2015, 23:36:44
RE: Romet Ogar 900 - Rafalnapony - 05-02-2015, 01:42:44
RE: Romet Ogar 900 - Wojtek3362 - 07-02-2015, 19:00:45
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 05-02-2015, 14:01:59
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-02-2015, 14:23:54
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 05-02-2015, 14:56:11
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 05-02-2015, 14:46:16
RE: Romet Ogar 900 - hvil - 05-02-2015, 15:41:59
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 05-02-2015, 18:28:30
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 10:49:47
RE: Romet Ogar 900 - Pompuś - 07-02-2015, 01:00:07
RE: Romet Ogar 900 - Jemioła - 07-02-2015, 14:15:03
RE: Romet Ogar 900 - fosa - 07-02-2015, 02:29:26
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 19:55:14
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 07-02-2015, 20:12:33
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 20:14:56
RE: Romet Ogar 900 - Bartosz. - 07-02-2015, 20:18:27
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 07-02-2015, 20:20:08
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 07-02-2015, 20:33:14
RE: Romet Ogar 900 - Wojtek3362 - 07-02-2015, 21:15:51
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-02-2015, 15:10:35
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 26-02-2015, 19:00:37
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 03-03-2015, 23:58:52
RE: Romet Ogar 900 - MIREK.M2 - 04-03-2015, 21:51:16
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 06-03-2015, 17:17:52
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 08-03-2015, 15:47:39
RE: Romet Ogar 900 - Latos - 08-03-2015, 17:22:31
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 08-03-2015, 17:29:19
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 12-03-2015, 21:23:22
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 29-03-2015, 13:44:07
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 29-03-2015, 17:52:54
RE: Romet Ogar 900 - TheNight - 29-03-2015, 18:27:26
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 02-04-2015, 15:43:27
Odp: Romet Ogar 900 - Latos - 02-04-2015, 18:14:42
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 02-04-2015, 20:17:28
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 11-05-2015, 22:10:12
RE: Romet Ogar 900 - Kawka - 31-07-2015, 15:10:53
RE: Romet Ogar 900 - godzix - 31-07-2015, 16:42:12


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 23:19:43
» Odpowiedzi: 146
» Wyświetleń: 34258
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2914
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 55
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 137
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 346
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5168
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 400
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 277
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 596
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6378
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19915

Reklama