Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Rama nr problem
Autor Wiadomość
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #1
Rama nr problem
Cześć wszystkim
Mam takie pytanie, otóż ostatnio pękła mi rama w Simsonie Sr (kiedyś już była spawana i szpachlowana...) Teraz chcę ją wymienić, sim jest rozebrany do ostatniej śrubki i mam taki dylemat Tongue
Byłem na stacji się pytać jak wygląda przekładka ramy, dowiedziałem się że numery przenoszą na inną ramę dopiero w tedy jak pokaże im nową ramę z fakturą. I tu zaczynają się schody :/ Dzwoniłem po wszystkich sklepach i nowej ramy nie idzie dostać, jedynie ddr za 1000zł + ale bez faktury Tongue
I mam dwie możliwości:
Kupić używaną ramę z kwitem (400zł + rejstracja 200=600 bez malowania)
Kupić używaną ramę bez kwita, przebić numery i wszystko ładnie pomalować (100 rama, 30 bity)
Zastanawiam się nad 2 opcją, ale jeszcze nie wiem czy to wypali Tongue
I tak z ciekawości, jak nabiją inni numery równo ? Tak żeby były w jednej linij i z odpowiednimi odstępami Tongue
Poradzicie coś ? :/
Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
08-09-2014 20:13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Rama nr problem - Sr-ka - 08-09-2014 20:13:41
RE: Rama nr problem - bartoszek5k - 08-09-2014, 21:30:01
RE: Rama nr problem - Motorowerzystka - 08-09-2014, 21:39:43
RE: Rama nr problem - Semmao - 08-09-2014, 21:50:44
RE: Rama nr problem - Sr-ka - 08-09-2014, 21:51:53
RE: Rama nr problem - Skoda-Auto - 09-09-2014, 13:55:51
RE: Rama nr problem - guciof10 - 09-09-2014, 15:11:43
RE: Rama nr problem - Semmao - 09-09-2014, 15:33:54
RE: Rama nr problem - Sr-ka - 09-09-2014, 20:03:06
RE: Rama nr problem - bartoszek5k - 09-09-2014, 21:14:52


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Lagi przednie chart
Ostatni post: Michał
Wczoraj 22:58:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 73
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 18:04:41
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 56
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
Wczoraj 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 45
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
Wczoraj 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3560
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 306532
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 216
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 144
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 207
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 261
Komar
Ostatni post: romek
22-07-2026 14:43:33
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 225
Simson s51 problem ze zmi...
Ostatni post: pitrex
22-07-2026 14:28:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 360
Historia pewnego komarka
Ostatni post: Xekot
21-07-2026 13:01:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 698

Reklama