Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Chart] Smutny koniec sezonu
Autor Wiadomość
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,748
Imię: Maciek
Skąd: Mazury
Pojazd: Romet Chart
Post: #1
Smutny koniec sezonu
Siemka no więc tak tego roczny sezon uważam za zakończony ze względu zatarcia Charta Sad
Jadąc do kościała zaczął słabnąć aż nie dawał rady jechać 2biegiem obrotów nie trzymał kompresji praktycznie nie było czuć kopiąc go no i stało się to:
Tłok tak wygląda ładnie wypalał na 14MC bo po przetarciu szmatką tłok nie ma sporego nagaru po 3,5K przebiegu (tak tyle zrobiłem w sezonie 2013)

http://imageshack.us/a/img35/905/xhgo.jpg
http://imageshack.us/a/img22/9313/0ndj.jpg
http://imageshack.us/a/img31/149/qxry.jpg
http://imageshack.us/a/img571/5040/dgn2.jpg
(zdjęcia słabej jakości ale widać gdzie jest tłok uszkodzony)

Głowica też sporego nagaru nie ma
http://imageshack.us/a/img594/258/7qxc.jpg
nie wiem czemu ale wygląda ona jak miedziowana :F

Cylinder nie ruszony
http://imageshack.us/a/img29/9317/1j0x.jpg
http://imageshack.us/a/img203/6273/jy3j.jpg
http://imageshack.us/a/img197/5794/0fr6.jpg

Pierścienie a raczej pozostałość
http://imageshack.us/a/img513/4859/1o4u.jpg

W końcu jakość ZMD :F
http://imageshack.us/a/img545/1347/ru7b.jpg

I mam do was pytanie co z tym zrobić szlif na 39mm na tłoku od Hondy ?
Dorobić 2dodatkowe płuki czy nie ? zrobić lekkie 50/4 na tłoku od Hondy i gaźniku 16n1-11

Wał nie ma luzu góra dół tylko lekki montażowy góra dół
Wały są chyba 3typy który polecacie ?
http://img17.allegroimg.pl/photos/orygin...3520256223
http://img12.allegroimg.pl/photos/orygin...3460900034
http://img09.allegroimg.pl/photos/orygin...3464504367

Aha dobre łożyska jakie znacie ? KOYO, SKF, FAG to raczej większość zna ale jeszcze jakieś dobre ?

Jeszcze jak możecie to powiedzcie jak to jest z tymi C3 i C4 bo widziałem że chyba AM6 ma luz C4 to czemu Chart by nie mógł mieć Big Grin

Czekam na odpowiedzi i jak przeczytaliście wszystko to pzdro Smile

xyz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2013 15:34:05 przez nie_mientki.)
07-09-2013 21:28:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Smutny koniec sezonu - stqc - 07-09-2013 21:28:01
RE: Smutny koniec sezonu - chart21050 - 07-09-2013, 21:42:15
RE: Smutny koniec sezonu - nie_mientki - 07-09-2013, 21:44:29
RE: Smutny koniec sezonu - marcodado - 07-09-2013, 21:45:02
RE: Smutny koniec sezonu - Taśma - 07-09-2013, 21:48:56
RE: Smutny koniec sezonu - Marwerick - 07-09-2013, 21:52:06
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 07-09-2013, 21:54:12
RE: Smutny koniec sezonu - szopen45 - 07-09-2013, 22:14:36
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 08-09-2013, 00:03:30
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 08-09-2013, 09:45:23
RE: Smutny koniec sezonu - kw112 - 08-09-2013, 10:16:56
RE: Smutny koniec sezonu - MrF4k - 08-09-2013, 10:54:49
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 08-09-2013, 12:07:25
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 08-09-2013, 12:59:33
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 08-09-2013, 13:09:51
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 08-09-2013, 13:22:58
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 08-09-2013, 14:27:12
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 08-09-2013, 14:35:40
RE: Smutny koniec sezonu - MrF4k - 08-09-2013, 14:42:06
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 08-09-2013, 14:46:07
RE: Smutny koniec sezonu - mateusz5625 - 08-09-2013, 14:56:11
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 08-09-2013, 15:28:17
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 08-09-2013, 15:45:38
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 08-09-2013, 16:35:32
RE: Smutny koniec sezonu - Stachu.G - 08-09-2013, 16:39:49
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 10-09-2013, 14:32:20
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 10-09-2013, 18:02:06
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 10-09-2013, 20:06:06
RE: Smutny koniec sezonu - BigSoft - 10-09-2013, 20:20:42
RE: Smutny koniec sezonu - kondzio310 - 10-09-2013, 20:22:25
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 10-09-2013, 20:36:07
RE: Smutny koniec sezonu - mateusz5625 - 10-09-2013, 20:51:26
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 11-09-2013, 18:54:56
RE: Smutny koniec sezonu - mateusz5625 - 11-09-2013, 20:36:41
RE: Smutny koniec sezonu - Stachu.G - 11-09-2013, 23:32:23
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 12-09-2013, 08:56:58
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 13-09-2013, 18:35:05
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 14-09-2013, 09:39:20
RE: Smutny koniec sezonu - stqc - 14-09-2013, 18:15:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 17
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 414
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34292
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2935
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 73
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 209
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 157
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 418
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 294
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 633
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 227
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6418

Reklama