Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Żałosne sytuacje w szkole . - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Żałosne sytuacje w szkole . (/showthread.php?tid=38)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - bujak96 - 30-09-2011 23:20:21

Nie nie, sam widziałem jak kolega z okna łazienki lał na niego wodę. Big Grin Potem chciał jeszcze nasikac, ale nie dał rady wdrapac się na okno.


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - MrF4k - 30-09-2011 23:57:52

Ja mam takiego kumpla w gimnazjum co potrafi dzień przed wywiadówką 30 uwag zebrać. Kiedyś ktos go tam wkurzał na lekcji centralnie wstał koło nauczycielki i na cały głos: Jak ci k**** p*********** to sie zesrasz. nauczycielka mówi ze ma uwage na to on no i c***. dzisiaj na jednej lekcji zebrał 6 uwag. Polew jest niezły


Sorki za kropki ale bez tego to by nie było to


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Grzeslaw - 01-10-2011 00:20:35

Kiedyś wam nagram filmik z lekcji muzyki. Ledwo co wchodzimy i cała klasa na podłodze ze śmiechu leży. Przeważnie kolega (17 lat I gimn) Jak nie palnie jakiegoś tekstu to cały czas coś o facetce od muzy pierniczy. Z że taka ładna to tylko: ale proszę pani, Ja dzis fleta mam naturalnego to może z panią zagramy co? Albo pokarz cycki itp itd. Teraz tak byle jak napisałem bo ta godzina i wgl Big Grin


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - JaPierdziuuu - 01-10-2011 09:03:51

hahaBig GrinBig Grin Grzeslaw musisz nawet nagrać Big GrinBig Grin


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - zhoraboss - 23-10-2011 11:45:12

Ja chciałem rzucić w kolege piórnikiem ale trafiłem w gościa od przyry ;pAle uwagi nie dał bo on spoko jest ;P


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - bartek66977 - 23-10-2011 12:29:30

Kolega rzuca do mnie samolotem na angliku Big Grin Ja specjalnie nie złapałem i poleciał na gościówy krzesło Big Grin Przez jakiś czas siedziała z tym samolotem <haha> Big Grin


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - PawelRometOgar200 - 23-05-2012 22:04:12

Jak my jesteśmy w szkole Rometami z Dawidem, często nudzimy się na J.Polskim.Siedzimy razem, Dawid dorysował takiemu szczurowi k*tasa ja padłem ze śmiechu, albo w książce znalazł słowo ,,bzykać'' i się rył.A najlepsza była ta scena w 2 gimnazjum.Kacper W. czytał wierszyki Jana Brzechwy i tam było tak:Paw się nadymał''.Pani Dawidowi kazała wyjść z klasy a mnie i Kamila się pyta z czego się ryjemy, ja stoję zesrany patrzę na ziemię ryje się jak głupi, a Kamilowi kazała też wyjść za drzwi, i się ciu*e śmiali do przerwy, bo to było gdzieś 10 min. przed Wink


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Barto5050 - 23-05-2012 22:24:22

U nas na korytarzu sprzątaczki zostawiły odkurzacz na korytarzu to my z kolegami podłączyliśmy do prądu i jaja żeśmy se robili ze sprzątaczek :F


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - arasszymaras - 23-05-2012 22:54:20

Jak jechaliśmy (moja klasa i ja) na wycieczkę to mój kumpel zabrał ze sobą bejsbol :F


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - riley2pl - 23-05-2012 23:43:02

Ja kiedyś zajechałem jawencją pod moje technikum i zostawiłem obok kiblów i kolegi romka 205.Wracam z lekcji a tam grupka z 5 typa i patrze a w jawce kranik poprzekręcany ni to na rezerwe ni na otwarty a stacyjka przekręcona(zawsze fajke zdejmuje).Chyba próbowali odpalić.Ja zakłdam fajke,prawidłowo kranik,stacyjka,2 razy nadusilem na pompkę i odpala na kopa i wyskakuje do nich z tekstem ,,Za tępe łby macie do tego,jeszcze raz coś dotkniecie to wam mordy skasuje".Oni pojechali kiblami,ja z kolega na ogarze chwile po nich wyruszylismy i się spotkaliśmy z nimi na światłach to jak zielone wskoczyło to raz dwa ich odstawiliśmy.

TĘPIĆ CHAMSTWO,CWANIACTWO,a jak nie to sam się z takimi rozprawie


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Irek - 24-05-2012 09:22:30

Śmieszne ? Było sporo ale najlepsza była w gimnazjum jak kumpel za*ebał zbiór zadań takiemu szmaciarzowi co wszyscy prawie go nienawidzą , napluliśmy w niego itd a potem ja tą książke wsadziłem do pisuaru i wode spuściłem :F
Potem przyszedł jeszcze jeden kumpel i naszczał na tą książke :F Polewa była przednia :F


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Pietrek89 - 24-05-2012 10:08:52

To u mnie w gimnazjum (ładnych kilka lat temu) siedzimy z kumplem na lekcji chemii. Typka jakaś dziwna nawet z leksza pierd*lnięta. Zadała nam jakieś ćwiczenia no nic robimy nagle zaczęły się schody wiec wołam kobitę (siedzieliśmy w pierwszej ławce) mówiąc: Proszę pani, halo k*rwa proszę pani, czy pani mnie k*rwa słyszy. Typka zareagowała 15 minut później. Na innych zajęciach tez z chemii kumple zapukał w krzesło i typka z klasy wyszła myśląc ze ktoś za drzwiami stoi Tongue


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - PawelRometOgar200 - 24-05-2012 16:20:10

U mnie dzisiaj była akcja, mianowicie znowu biliśmy się z Piszczkiem. Pani woła nas na salę gim. ja z kolegami się ryję a mój kolega Julas wszystko im tłumaczy że charał na nas i rzucał w nas kulkami hmm


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - patrykkol997 - 24-05-2012 17:03:33

u nas dzisiaj przez okno z lekcji uciekali Big Grin


RE: Śmieszne sytuacje w szkole . - Przemek - 24-05-2012 17:40:31

A u mnie jakies 2 tygodnie temu wyrabali dvd z szafki na koncu sali od religii :F