Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Moja Pierwsza - Romet Pony 301'89 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Moja Pierwsza - Romet Pony 301'89 (/showthread.php?tid=22661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Moja Pierwsza - Romet Pony 301'89 - Debesta - 18-07-2023 12:57:26

Z tym autobusem to bardzo oryginalny pomysł. A pół litra za motorynkę? Toż to okazyja. Jeśli żona nie grymasi że udało Ci się odkupić sprzeta to jest dobrze :F Najlepszego.


RE: Moja Pierwsza - Romet Pony 301'89 - romek - 17-09-2023 18:05:31

Czytałem na forach lakierniczych to te skazy na lakierze to rzeczywiście może być wina jakiejś wady podkładu, że wodę w sobie związał czy coś i to wychodzi. Drapalem trochę lakieru na spodzie osłony tłumika jak i pod błotnikiem tylnym i wygląda to tak że mikroskopijne ogniska korozji owszem, są ale nie wszędzie - wychodzi więc że rdza jest tu skutkiem, nie przyczyną. Na razie nie widzę żeby to jakoś postępowało, ale i tak w dalszej perspektywie będzie ponowne lakierowanie i przy okazji myślę np. wymienić podnóżki. Ostatnio kupiłem nową oryginalną lampę tylna (leżak) za 20 zł to przełożyłem z niej odblask, bo mój miał wyszczerbienie od dołu. A poza tym no to jest koniec sezonu prawie i oprócz krótkich rundek koło garażu na przepalenie, sprowadzenia do garażu po weselu i jednej przejażdżki na miasto w zasadzie nie była jeżdżona Wink Bo i po co. A tymczasem jeszcze jedno zdjęcie, tym razem od fotografa.




RE: Moja Pierwsza - Romet Pony 301'89 - romek - 30-03-2024 23:22:08

Co prawda była już odpalana w tym roku, ale dzisiaj przejechałem się nią trochę po mieście, działa... poprawnie Smile