Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorower jako mebelek - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Motorower jako mebelek (/showthread.php?tid=11970)



Motorower jako mebelek - Kanilox - 27-02-2013 12:19:09

Siemka ostatnio sobie pomyślałem że super było by mieć taką motorynkę albo inny motorower tylko na ozdobę do domu, tak żeby sobie stał. Tylko musiała by być fajnie wyremontowana, lakier błyszczący silnik wypolerowany no i full oryginał z zachowaniem wszystkich szczegółów. Czy wy też chcielibyście mieć taką ozdobę w domu? Czy tylko ja jestem jakiś dziwny

Kiedyś czytałem na polska jazda u niektórych że cały czas stoi w domu od dwóch lat nie odpalana chociaż silnik igiełka.


RE: Motorower jako mebelek - nie_mientki - 27-02-2013 12:26:01

Według mnie bez sensu. Remontujesz na glanc sprzęt tylko po to, by zagracał pokój, zbierał kurz, i czyhał na Twój mały palec u nogi gdy w nocy idziesz do kibla. Żadnej z tego przyjemności. Pooglądać ładnie zachowane sprzęty można sobie w muzeumBig Grin


RE: Motorower jako mebelek - mateusz110396729@wp.pl - 27-02-2013 12:27:43

Kolego nie jesteś jedyny. Również chce mieć jakieś cudo w pokoju. Niedługo remontuje silniczek 025 i stawiam go na szafę tylko jako ozdobę co najważniejsze ma wszystkie części ZMD. Musiał bym dobrze z mama pogadać żeby postawić jakiś motorower w pokoju.
Cudnie to wygląda.


RE: Motorower jako mebelek - szubik16145 - 27-02-2013 13:53:19

nie jesteś dziwny, moja M2 będzie na ścianie w pokoju po remoncie Smile Bo nie będzie w żadnym wypadku służyła do jazdy, do tego mam Seicento Smile
Myślę, że dwa uchwyty od bojlera/naczynia wyrównawczego od instalacji C.O. powinny spełnić swe nowe zadanie.


RE: Motorower jako mebelek - tramwajarz - 27-02-2013 14:13:54

Ja miałem plan powiesić na ścianie jakiegoś szrota np ogara czy nawet kawałek komara i parę gadżetów z epoki np kask itp.


RE: Motorower jako mebelek - szubik16145 - 27-02-2013 14:27:16

no i prawidłowo Smile a że Drynka kupiona za grosze i właśnie sie odnawia, to będzie dobrym eksponatem Smile
No co, przecie jej nie sprzedam za 300 złotych, panowie... Ja szanuje sprzęt Big Grin


RE: Motorower jako mebelek - arasszymaras - 27-02-2013 15:44:12

Moim zdaniem to dobry pomysł. Według mnie porządnie odrestaurowany motorower powinien stać w pokoju Wink


RE: Motorower jako mebelek - sobozow - 27-02-2013 16:31:07

Nie_mientki tak jak wszystko inne w pokoju. Dla mnie super sprawa szkoda ,że mam mało miejsca bo też bym sobie powiesił ,ale musi być jak najbardziej czysta aby nie śmierdziało paliwem lub olejem.


RE: Motorower jako mebelek - Komarek - 27-02-2013 16:35:12

Prawdę mówiąc mój Komar stał jakiś czasz w moim pokoju na (2 piętro) ale musiałem go znieść bo było trochę mało miejsca, a w jego miejsce postawiłem sobie jeden silnik na części oraz zabytkowy kask itp.(rzecz jasna na regale a nie na podłodze) Wink


RE: Motorower jako mebelek - Artur - 27-02-2013 17:21:12

W pokoju to ja stawiam takie sprzęty, które składam po remoncie. :F A jak już złożę to na dwór i do jazdy! Zdania jestem, że skoro coś zostało stworzone do jeżdżenia, to w takiej roli najlepiej będzie się sprawować. Wink


RE: Motorower jako mebelek - maczos - 27-02-2013 18:05:12

Najlepiej to powiesic na sciane hehe .


RE: Motorower jako mebelek - Artur - 27-02-2013 18:21:27

Postawić w pokoju można... Sokoła 1000 w oryginale czy Rysia, który pozostał nietknięty nigdzie indziej poza fabryką. Wink


RE: Motorower jako mebelek - Norbi96 - 27-02-2013 18:28:57

Jakiś super ładny odremontowany sprzęt (chociaż nówka z PRL lepiej by było) bym postawił ale mało miejsca, tylko drynę mógłbym wstawić tak, żeby nie przeszkadzała w normalnym użytkowaniu pokoju.


RE: Motorower jako mebelek - 2350 - 28-02-2013 00:59:45

Szkoda że nie produkują modeli Rometów w jakiejś skali to takiego bym powiesił lub postawił na półce ale sprawnego sprzętu którym można jeździć bym nie powiesił na ścianie bo bym i tak go zdjął żeby pojeździć Smile