Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LISTA OSZUSTÓW
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #91
RE: LISTA OSZUSTÓW
Na naszej liście przebojów ląduje również kolejny osobnik:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2tgAB/

Kolega "andrzej z markowej" wystąpił w naszym programie pod postacią kilku multikont, oferując "lewe" aukcje rzekomo na rzecz forum. Został oczywiście zbanowany, choć uparcie powraca niczym stary (nie)dobry karaluch...

Jedna osoba niestety zdążyła przelać mu pieniądze za aukcję. Mam dane tego osobnika, lecz póki co nie zamieszczam ich tutaj. Być może tamta transakcja zostanie jednak sfinalizowana i nie będzie potrzeby upubliczniać tych danych.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
26-10-2017 19:57:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Adam104100 Offline
Pszegryfff
*


Liczba postów: 165
Imię: Adam
Skąd: Koszalin
Pojazd: Romet Komar
Post: #92
RE: LISTA OSZUSTÓW
Może nie dotoczy bezpośrednio forum, ale grup na jednym z portali społecznościowych.

Nie polecam wchodzenia w interesy z tym użytkownikiem:
https://www.facebook.com/bartek.ostrowski.90

Chciał ode mnie kilka części i wysyłkę za pobraniem. Dane zostały przekazane i powiedziałem, że paczka zostanie wysłana następnego dnia. Nie wyrobiłem się i nie zdążyłem wysłać. Oddział był już zamknięty. Kulturalnie wchodzę napisać, że nie zdążyłem, a tu taka niespodzianka: Brak dostępu do tego profilu. Nie masz wymaganego pozwolenia na dostęp do tego profilu.

Nie polecam tego kogoś. Jet to kolejny śmieszek, co chce zamawiać paczki za pobraniem, by ich później nie odebrać i narazić osobę na koszta. Byłbym stratny ok. 25 zł.
04-12-2017 08:45:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Michał Startek Offline
Nowy
*


Liczba postów: 22
Imię: Michał
Skąd: Poznań
Pojazd: Romet Kadet
Post: #93
RE: LISTA OSZUSTÓW
UWAGA Kolejny oszust, nie z forum tylko z facebooka, ale myślę, że dużo osób stąd jest na facebookowych grupach. A więc przechodząc do rzeczy. Kacper Bielawski, zażyczył sobie paczkę z częściami do rowerów, za pobraniem. Poszedłem na pocztę, zapłaciłem 21zł z groszami za wysyłkę i wysłałem. Pan Bielawski nie odebrał paczki, nie chce też zwrócić pieniędzy (zaznaczam, że nie chodzi tutaj o pieniądze tylko o zasady). Wniosek jest taki, że młode osoby niestety mają te ,,chwilowe zachcianki,, a potem jest jak jest. Kacper Bielawski odpowiedział mi, że to nie jego interes, że wyrzuciłem pieniądze w błoto, bo przecież miał on prawo do odmowy i abym problem rozwiązał się z pocztą...............
Także nie polecam żadnych interesów z tym dojrzałym człowiekiem.
07-12-2017 22:39:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Adam104100 Offline
Pszegryfff
*


Liczba postów: 165
Imię: Adam
Skąd: Koszalin
Pojazd: Romet Komar
Post: #94
RE: LISTA OSZUSTÓW
(07-12-2017 22:39:27)Michał Startek napisał(a):  UWAGA Kolejny oszust, nie z forum tylko z facebooka, ale myślę, że dużo osób stąd jest na facebookowych grupach. A więc przechodząc do rzeczy. Kacper Bielawski, zażyczył sobie paczkę z częściami do rowerów, za pobraniem. Poszedłem na pocztę, zapłaciłem 21zł z groszami za wysyłkę i wysłałem. Pan Bielawski nie odebrał paczki, nie chce też zwrócić pieniędzy...

Dla bezpieczeństwa załączam jeszcze profil tego użytkownika:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010392092497

Jednocześnie mam prośbę. Kilka osób z tego forum jest administratorami grup na portalach społecznościowych. Członkiem tych grup jest również ten człowiek. Prosiłbym o usunięcie go z nich, by nie naciągnął nikogo na kolejne koszta. Po prostu jest niepoważny.
28-12-2017 17:29:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #95
RE: LISTA OSZUSTÓW
Nie polecam interesów z niejakim Patrykiem Wolskim zamieszkałym w Osiecznicy
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015642092048

Opis "transakcji"
- jakoś w listopadzie Patryk wrzucił na grupie FB posta że szuka wkładki dotyczącej Ogara 200, jaka była załącznikiem do instrukcji Rometa T1. A ja taką miałem, stan średni ale miałem Big Grin
- stwierdził, że jest skłonny dać za nią 200zł, co jest ceną moim zdaniem abstrakcyjną. Uznałem że pewnie hobbysta i nie myśli racjonalnie, a nie chciałem nikogo naciągać. Umówiliśmy się, iż w zamian kupi mi książkę Podlaskiego (koszt na allegro 30-40zł) na którą to zawsze szkoda mi było hajsu, ale też uznałem że byłoby miło mieć ją na półce. Sytuacja win-win, on ma co chciał za mniej niż ćwierć tego co dawał, ja będę miał to co od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie.
- umówiliśmy się iż wyślę pierwszy, on niekoniecznie od razu (bo książki na allegro bywają a nie są) wywiąże się ze swojej części umowy. Jeśli dobrze pamiętam miał czelność mnie poganiać, co w świetle dalszych wydarzeń wydaje się groteską.
- po kilku tygodniach odzywam się jak się sprawy mają. Twierdzi, że książki na allegro nie ma, po czym dostaje ode mnie bodaj dwa linki, już nie pamiętam czy na allegro czy OLX. Stwierdza iż sprawę ogarnie.
- po jakimś czasie (tu też kontakt z mojej strony oczywiście) twierdzi że nie mógł kupić tej książki (WTF?) i czy może być coś innego. Akurat na giełdzie była kierownica od Sporta, jakieś 4 dychy kosztowała uznałem że może być ona.
- sytuacja się powtórzyła, stwierdził iż nie może nawiązać kontaktu ze sprzedającym bo to jest forum i trzeba się zarejestrować. No straszne, witamy w XXI wieku.
- ostatecznie dogadaliśmy się że wyśle mi oryginalny, używany gaźnik K60B który to posiada i zalega mu na półce.
- jeśli myślicie że mam gaźnik u siebie to się grubo mylicie. Stwierdził że gaźnik chyba jednak chiński, sam nie wie i tak dalej. Uznałem że dość dziecinady, niech odsyła co dostał. Będę w plecy koszt koperty i znaczka Sad
- list miał być wysłany wczoraj priorytetem, jednak nie był, podobno uporał się z tym ale ja już w żadne jego słowo nie wierzę. Jeśli wysłał-dam znać co i jak, jeśli nie - wiele nie straciłem ale mogę przestrzec innych.
- z tego co wiem nie tylko ja mam z nim problemy. Innym wisi więcej i od dłuższego czasu.
- kontakt z nim to dramat, dopóki czegoś chce to męczy, kiedy to od niego coś trzeba wyciągnąć to a to nie może bo szkoła, a następnego dnia nie może bo ferie (LOL), a to obiad, a to mama woła na obiad.

Dla tych co nie lubią czytać:
Dzieciak z linku to niezdecydowany, nieogarnięty życiowo typ, odradzam allegrowicza i tak dalej.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2018 12:23:10 przez nie_mientki.)
23-01-2018 13:31:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 7 użytkowników postawiło piwo nie_mientki za ten post.
fbizul Offline
Nowy
*


Liczba postów: 1
Imię: Bielu
Skąd: Polkowice
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #96
RE: LISTA OSZUSTÓW
Michał startek
Ale ty kłamiesz. Nie dość że skłamałeś, to jeszcze rozpowiadasz to wszystkim. Szkoda gadać ....
30-03-2018 23:37:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #97
RE: LISTA OSZUSTÓW
Nie szkoda. Przestaw swoją wersję i najlepiej ją udowodnij.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
31-03-2018 00:32:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo nie_mientki za ten post.
czarek23100 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 164
Imię: Cezar
Skąd: Czaplinek
Pojazd: Romet Pony
Post: #98
RE: LISTA OSZUSTÓW
Witam, chciałbym poruszyć sprawę jednego sprzedającego na allegro, który kilkakrotnie wystawia te same przedmioty na licytację. Kiedyś kilka osób z forum poruszyło ten temat w jego postach bo na forum też wystawia swoje części, ale tłumaczył się, że kupujący nie wpłacają mu pieniędzy albo rezygnują i dlatego wystawia jeszcze raz. Dziwnym trafem ponownie sytuacja się powtarza i dlatego sądzę że prawdopodobnie sam podbija ceny i tym samym wygrywa aukcje własnych przedmiotów. Poniżej wklejam dwa linki z które dotyczą tego samego przedmiotu w tym jedna licytacja jest już zakończona a druga nadal trwa..
http://allegro.pl/silnik-romet-chart-210...ml#thumb/8
http://allegro.pl/show_item.php?item=7248363741#thumb/5
06-04-2018 12:57:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
gerris Offline
Nowy
*


Liczba postów: 64
Imię: Wojciech
Skąd: Ciecierzyn
Pojazd: Inny
Post: #99
RE: LISTA OSZUSTÓW
Ja kupowałem już od niego (ze Słaboszowa) i wszystko było ok. Dobrej jakości towar i cena również dobra.
06-04-2018 15:04:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #100
RE: LISTA OSZUSTÓW
Przecież takie praktyki to marnowanie własnej kasy, za każde wystawienie przecież płaci i jakieś prowizje dochodzą jak się domyślam. Więc albo mówi prawdę, albo strzela sobie samobója.

Nie widzę tu nic zdrożnego.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
06-04-2018 17:15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Tomasz-pr110 Offline
Kierowca
*


Liczba postów: 382
Imię: Tomek
Skąd: kuj-pom
Pojazd: Romet Pony
Post: #101
RE: LISTA OSZUSTÓW
Ja także u tego kolegi licytowałem gaźnik Bing, ktoś mnie przelicytował i nie wygrałem. Po kilku dniach ten sam gaźnik ponownie wylądował na licytacji. Nie wiem może ktoś faktycznie nie zapłacił, nikogo nie oskarżam, ale mi się to też przydarzyło. Tak to jest jak z miłośnika rodzi się handlarz, ważne by biznes się kręcił. Jak tak dalej pójdzie to forum zmieni nazwę na handlowcyrometowcy Wink
06-04-2018 18:33:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Tomasz-pr110 za ten post.
czarek23100 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 164
Imię: Cezar
Skąd: Czaplinek
Pojazd: Romet Pony
Post: #102
RE: LISTA OSZUSTÓW
Prowizji od sprzedaży można w łatwy sposób uniknąć Tongue
https://allegro.pl/pomoc/faq/jak-odzyska...5XDYO4b7ik
06-04-2018 22:09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kdudka Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 322
Imię: Kris
Skąd: Mysłowice
Pojazd: Romet Chart
Post: #103
RE: LISTA OSZUSTÓW
Chłopaki ja też od niego brałem i na allegro co prawda kupowałem tylko szrot na części ale było ok. Jeśli macie jakieś podejrzenia zgłoście to allegro oni się tym zajmą i mają na to sposoby. Znam przypadek osoby która podbijała sobie ceny. Robiła to z różnych kont komputerów, logując się przez różne sieci blisko i daleko domu. Mimo tego doszli do tego i powiem jedno przyjemnie nie było.
Pozdrawiam
06-04-2018 22:50:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,745
Imię: Maciek
Skąd: Mikołajki NMR
Pojazd: Romet Chart
Post: #104
RE: LISTA OSZUSTÓW
Chłopak ewidentnej podbija ceny samemu, zawsze licytacja jest kończona przed czasem albo zostaje wystawiana po raz kolejny. Dla niego jest ciagle mało. Mam nadzieje ze zjawi się on w tym temacie wypowiedzieć się coś.

Ps. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie sprawy do Allegro oni maja swoje sposoby i chłopakowi tak to załatwia ze zmądrzeje bo zachowanie jest naprawdę bardzo słabe

xyz
07-04-2018 10:16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
beholder Offline
Nowy
*


Liczba postów: 33
Imię: Rysiek
Skąd: BBR
Pojazd: Romet Pony
Post: #105
RE: LISTA OSZUSTÓW
Ja nie moge sie z wami chlopaki zgodzic, bralem od niego kilka czesci czy na telefon czy przez allegro zawsze wszystko bylo ok. Stan faktyczny zgadzal sie z rzeczywistym, kazalem mu podeslac zdjecia podeslal powiedzial to to jest ok to jest w stanie srednim , a to zlom...taka i taka cena, 1 raz kupowalem za pobraniem, bylo ok pozniej przy wplacie na konto rozniez wszystko jak trzeba. Co do czesci jakie kupowalem do niego wszystko gralo wiec nie doszukiwal bym sie tutaj nie wiadomo czego, bo jak dotad wszystko gra a kupowalem czesci czasem za okolo 500zl. i jesli tylko cos bede potrzebowal to mysle ze kupie od niego, przewaznie zalatiam z nim na telefon jesli czegos potrzebuje a nie przez allegro...Takze moge potwierdzic slowa porzednikow ze wszystko z nim ok, ew jak cos to mozna dac mu 2 szanse.Pozdrawiam
08-04-2018 16:59:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Jubilat 2 1989 by r...
Ostatni post: rfx
Dzisiaj 02:17:26
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15
Romet.. Ogar... 200 - "Na...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 00:19:50
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 00:09:54
» Odpowiedzi: 465
» Wyświetleń: 163699
Zacinająca się dźwignia z...
Ostatni post: elmer
Wczoraj 22:12:46
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 753
Ciśnienie sprężania 023
Ostatni post: olon
Wczoraj 19:58:08
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 46
Regulacja zabieraka sprze...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 18:17:38
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 101
Licznik Mera czarny
Ostatni post: romek
Wczoraj 17:14:18
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 123
Sokół
Ostatni post: Wicher Krzysztof
Wczoraj 10:48:40
» Odpowiedzi: 26
» Wyświetleń: 2155
Jaguar Specjal Reynolds
Ostatni post: jacek1975
Wczoraj 01:31:58
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 19517
Kupię gaźnik do silnika 0...
Ostatni post: Franek P
17-03-2024 19:37:57
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 130
Uniwersal Korlis niebiesk...
Ostatni post: wojtekw
16-03-2024 23:15:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Kupię błotnik tylny do 23...
Ostatni post: Piotrekdriver1
16-03-2024 13:35:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62
Ogar 200 problem ze świat...
Ostatni post: romek
14-03-2024 23:48:28
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 200
Blaszka za dławikiem wyde...
Ostatni post: BydziuDriver12
14-03-2024 17:48:56
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 234
czy ktoś posiada takiego ...
Ostatni post: ZjemCiMeble
14-03-2024 11:14:09
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 751

Reklama