Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
co mówicie o tej oponie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: co mówicie o tej oponie (/showthread.php?tid=24403)



co mówicie o tej oponie - dawi639 - 05-04-2014 15:08:33

http://allegro.pl/j994-kolo-opona-detka-lozyska-szczeki-komar-19-cal-i4124485576.html

Co sadzicie o tym komplecie opłaca się ? Co powiecie o jego jakości wykonania ? Smile


RE: co mówicie o tej oponie - charper - 05-04-2014 16:01:58

Moim zdaniem się nie kalkuluje, zwłaszcza jakbyś miał tego rometa potem sprzedać, bo Ci się cena tego koła nawet nie zwróci. Ludzie by chcieli za półdarmoWink
Ale wracając do tematu. Rafkę kupisz za 60, szprychy za 30, bęben jakiś używany to zależy od kogo i w jakim stanie, wiadomo ze 30zł trza wydać, do tego farba do bębna, dętki i opony w przyzwoitym stanie dostaniesz za grosze i masz prawie ten sam efekt a taniej. Fakt faktem trochę się trzeba narobić ale cos za coś.


RE: co mówicie o tej oponie - dawi639 - 05-04-2014 17:00:16

ogarka nie ma mowy że sprzedam bo dostałem do w zaufaniu dla mojej osoby od kolegi taty ( innej osobie by nie sprzedał ) . Teraz chce sobie farbą samochodową pomalować dać lakier i odnowić go wizualnie dla mnie kasa nie ma znaczenia Smile pokochałem ten motor od kiedy dowiedziałem się co to jest komar Smile technicznie jest malinka ale wizualnie pupa ale mam cel że do odnowię do końca zimy Smile pod lato dokupię przednią felgę z nową oponą w między czasie go pomaluję i jeszcze takie drobne pierdółki . Mój komar teraz sobie stoi narazie i czeka na całkowite odnowienie po czym wyjadę nim i będę się śmiał jak sąsiadom szczęki opadają Smile co w moim komarze kocham to te spojrzenia kiedy przejeżdżam obok starszych ludzi i to coś w ich oczach Big Grin mi w tym poście bardziej chodziło o jakość wykonania tego zestawu . Ale oczywiście dziękuję z całego serca za twoje słowo i radę Smile