Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Traper 2 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Traper 2 (/showthread.php?tid=15899)

Strony: 1 2


RE: Romet Traper 2 - Krystian Colo - 17-08-2013 22:52:29

Ale to ma być kolor biały czy to podkład, a tak to w pokoju go powieś.
Proponuje kolor czerwony.


RE: Romet Traper 2 - PawDan - 17-08-2013 23:32:20

Może trochę nie na temat, ale wtrącę, że właśnie kupiłem składaka Czajkę. No i nie jestem pewien, ale z kolei wygląda na spawany zaraz przy zawiasie :-( A druga sprawa, to mam pytanie do Romeciarzy: - na mojej Czajce, jak się jedzie prosto to wszystko jest ok i można pedałować, ale jak się zrobi manewr np w lewo, to właściwie pedałować się nie da, bo lewy pedał należy ustawic w pozycji górnej lub np poziomej, bo jeśli przy skręcie w lewo pedał jest skierowany do dołu to zaraz zaczepia on o asfalt. Czy to standard w takich składakach? Pytam bo na 20 calowych skłądakach nie jeżdziłem od czasów pacholęcych. Zaznaczę, że nie chodzi mi o jakieś szalone rajdowanie tym skłądaczkiem, ale o normalne jezdzenie np po osiedlowych alejkach - po prostu przy skrętach trzeba pamiętać, zeby ustawiać pedał do góry, bo moze zaczepić - dziwi mnie to :-(
acha, z prawej strony sytuacja wygląda tak samo :-(


RE: Romet Traper 2 - Marwerick - 17-08-2013 23:45:03

no ciekawy rower taki usmażony


RE: Romet Traper 2 - mikolaj.lukasik - 18-08-2013 00:06:22

powodzenia w odbudowie też mam trapera


RE: Romet Traper 2 - Marwerick - 18-08-2013 00:25:12

ja też mam trapera ale tego traper 1 orginał tylko do dokończenia (tam takie drobne pierdy zostały)do zrobienia


RE: Romet Traper 2 - Damian0 - 19-08-2013 02:01:26

PawDan można poprosić o zdj tego spawu? Mój kolega w składaku przy łączeniu ma spawane ale spaw się nawet nie łamie więc nic mu raczej nie będzie. Może być tak że suport nie jest od niego zobacz długość pedał w innym składaku np wigry : ) A co do rowerka to już go nie mam bo koledze go złożyłem, i na ramie nie zauważyłem żadnego pęknięcia po miesiącu Big Grin