Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
telefon - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: telefon (/showthread.php?tid=11116)

Strony: 1 2


RE: telefon - nie_mientki - 31-01-2013 20:10:22

Jeśli regulamin mówi jak mówi, to godzisz się na niego w chwili wejścia na teren szkoły. Idź, tłumacz się, bądź upierdliwy. Oni wszyscy mają ważniejsze rzeczy do roboty, też będą chcieli mieć Cię z głowy.


RE: telefon - fanfso - 01-02-2013 14:22:59

Mi zabrali . Przekładałem telefon z prawej do lewej by na neta sobie wejść . Robert daj ten telefon, na następnej lekcji macie z wychowawcą więc go odzyskasz . Nie odzyskałem, oddała tacie na wywiadówce .


RE: telefon - wnusiu94 - 01-02-2013 18:10:19

W gimnazjum nauczycielka zabrała mi telefon, ponieważ "bawiłem się nim na lekcji", co było bzdurą, ponieważ sprawdzałem tylko godzinę. Kobieta stwierdziła, że odda mi go tylko wtedy, kiedy zgłosi się po niego rodzic. Po powrocie do domu, sprawa została zgłoszona na policję, jako przywłaszczenie cudzej własności. Następnego dnia telefon już mogłem odbierać z sekretariatu. Nauczyciel ma prawo zatrzymać Twoją własność tylko do końca lekcji.


RE: telefon - fanfso - 01-02-2013 18:16:38

Do końca lekcji hmm ;D . To dlaczego ja dostałem po wywiadówce ? Big Grin


RE: telefon - wnusiu94 - 01-02-2013 19:05:43

(01-02-2013 18:16:38)fanfso napisał(a):  Do końca lekcji hmm ;D . To dlaczego ja dostałem po wywiadówce ? Big Grin

Dlatego, że nie potrafisz wyegzekwować przysługujących Tobie praw.


RE: telefon - Latos - 01-02-2013 19:53:05

I w podstawówce, i w gimbazie możemy korzystać z tel na przerwie. W podstawówce cza było zgodnie z prawem położyć u nauczyciela na biurku żeby nie zadzwonił bo wtedy tylko rodzic może odebrać. W gimbazie może se być schowany, może nawet na ławce leżeć, byle by z niego nie korzystać. A jak korzystać to po kryjomu. A jak za używanie wezmą, to rodzic może odebrać, wiem po podstawówce i koleżance dzisiaj.


RE: telefon - krzychu999 - 02-02-2013 15:42:04

dobra dzięki dam wam pomógł Wink

Do zamknięcia