Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Rejestracja na zabytek bez numerów
Autor Wiadomość
marcin1479 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Marcin
Skąd: Lipno
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
No to proszę jeśli możesz to powiedz dokładnie co i jak i co trzeba zrobić. Czy mam zrobić umowę np darowiznę...chociaż tam też wymagają wpisania nr tab rej a ja jej nie mam...i tu już nie wiem co zrobić, w umowie k/s również też trzeba wpisać nr tab rej...już się pogubiłem i chyba nie zar na zabytek bo nie dam rady..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 09:07:08 przez marcin1479.)
30-06-2018 09:04:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
marcin1479 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Marcin
Skąd: Lipno
Pojazd: Inny
Post: #17
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
Przeczytałem wszystko i czytałem na różnych forach itp i nic nie ma konkretnego. Wszedzie pisze ze trzeba umowe czy darowizne a do nich trzeba wpisac nr rej bez niego lipa, wszedzie to samo pisze. A przez zasiedzenie nie chce bo nikt nie chodzi po sadach aby zar na zabytek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 09:32:00 przez marcin1479.)
30-06-2018 09:30:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
marcin1479 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Marcin
Skąd: Lipno
Pojazd: Inny
Post: #18
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
Szukałem i znalazłem coś na forum "syreniarzy" i kolega tam pisał że przy umowie K/S pojazdu bez żadnych dokumentów, nie trzeba podawać nr rej wystarczy napisać,że nie posiadamy tab rej lub została zagubiona i wstawić kreske w pole. Tylko swoje dane personalne i nr VIN musi być i to wystarczy jako dokument do rej na zabytek z tego co tam pisał
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 11:18:14 przez marcin1479.)
30-06-2018 11:16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
marcin1479 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Marcin
Skąd: Lipno
Pojazd: Inny
Post: #19
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
Dlaczego sądzisz że lepiej że numerów na tabliczce znamionowej nie ma ? W sęsie,że kupie zamiennik i wbje nr z ramy do niej ,odnituje stara i zanituje nowa ?

co do pytania chodziło mi o to czy da się właśnie bez tabliczki zar, wyszlo ze zamiennik wybic nr na nim z ramy i przynitować nową tabliczkę i jedno już z głowy

P>S> to jaką musi miec forme,jesli mozesz wytlumacz lub podaj
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 12:05:57 przez marcin1479.)
30-06-2018 12:03:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
marcin1479 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Marcin
Skąd: Lipno
Pojazd: Inny
Post: #20
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
Raczej wątpię,że ktoś napisze o co Ci chodzi dokładnie. Szkoda,że bezinteresownie nie można powiedzieć w prost co i jak,żeby ułatwiło to i mnie i innym w przyszłości..tylko jakieś zawirowania...

Tak prawda wiele osób nie posiada dok żadnej ani tablicy i też chca zar na zabytek i każdemu przydałaby się rada i dokładny opis w końcu po to jest forum

PS> ja chce zrobic konkretnie tak zeby dalo sie zarejestrowac nie bawic sie w podchody moze tak a moze tak..

Dlatego założyłem konkretny temat w zwiazku że ktos pomoze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 12:15:18 przez marcin1479.)
30-06-2018 12:13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
VeteranJaro Offline
Nowy
*


Liczba postów: 45
Imię: VeteranJaro
Skąd: RKR
Pojazd: Romet Komar
Post: #21
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
(30-06-2018 12:13:55)marcin1479 napisał(a):  Raczej wątpię,że ktoś napisze o co Ci chodzi dokładnie. Szkoda,że bezinteresownie nie można powiedzieć w prost co i jak,żeby ułatwiło to i mnie i innym w przyszłości..tylko jakieś zawirowania...

Tak prawda wiele osób nie posiada dok żadnej ani tablicy i też chca zar na zabytek i każdemu przydałaby się rada i dokładny opis w końcu po to jest forum

PS> ja chce zrobic konkretnie tak zeby dalo sie zarejestrowac nie bawic sie w podchody moze tak a moze tak..

Dlatego założyłem konkretny temat w zwiazku że ktos pomoze

Po cholerę za free mam udzielać swoich wskazówek? i tak sporo napisałem na temat rejestracji na zabytek.
Jeżeli ktoś jest ogarnięty to sobie samodzielnie poradzi. A nie wszystko na tacy....
30-06-2018 12:51:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odrestaurator Offline
Majster
Moderatorzy


Liczba postów: 3,256
Imię: Szymon
Skąd: Knurów
Pojazd: Inny
Post: #22
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
Ludzie, nie rozumiem was, kolega ma konkretne pytanie i oczekuje odpowiedzi, nie wiem czy to tak trudno poświęcić 15 sekund na dokładny opis co i jak zamiast pół wątku robić jakieś podchody. Zaraz zrobi się tu jak na forum elektroda.pl, wszędzie tylko "było, poszukaj" gzie wyszukiwarka często szwankuje i szukanie zajmuje sporo czasu a do konkretnego wniosku i tak nie dojdziemy. To też nie jako wpływa na reklamę forum. Kolega już drugiej osobie nie powie że "polecam, wszystko ekstra wyjaśnione" tylko "szkoda tracić czasu, szukaj sobie sam". Rozumiem, gdy są to oczywiste rzeczy typu ustawienie zapłonu w romecie, romet nie pali itd. to powtarzający się w kółko temat może być irytujący i wtedy należy odesłać do szukajki. Natomiast widać że kolega jest kompletnie zielony, sprawa pokręcona a i nie każdy jest omnibusem w prawie... naprawdę, też czasami załamuję ręce jak widzę kolejny temat "romet nie pali" - mimo to odpowiadam i staram się pomóc, lub gdzieś przekierować. Forum jest od pomagania i tego się trzymajmy. Od pomagania za darmo, wasza wiedza którą czerpiecie stąd też była za darmo!


Autorze tematu, rozwiano już twoje wszystkie zagadnienia? jeśli tak, proponuję zamknąć wątek bo zrobi się tu syf.

A i najlepiej będzie z tego co czytam zrobić tak jak opisano to na forum syreniarzy.

Mój Simson

YT: POLMOZBYT
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 14:01:51 przez Odrestaurator.)
30-06-2018 13:57:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
marcin1479 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Marcin
Skąd: Lipno
Pojazd: Inny
Post: #23
RE: Rejestracja na zabytek bez numerów
Nie rozumiem tego co napisal Veteran..forum jest po to zeby pomagac..nie chcesz nie musisz..mam Ci moze zaplacic tak za pomoc ? hah dobre.. .

Do kolegi "Odrestaurator" Zalozylem temat po to zeby sie czegos dowiedziec itp ale jak juz obserwuje od dawna i to nie tylko w moim temacie , chcec udzielenia pomocy ..malo jest takich osob, kazdy zaraz cos chce lub wielkie tajemnice robi. Masz na mysli ta umowe bez wpisania nr rej jak opisano na forum syreny? Tez tak sadze ze bedzie najlepsze wyjscie

Jezeli juz to UŻYTKOWNIK USUNIĘTY potrafie i umiem szukac i nie jestem "gimbus" co czeka na gotowe...sory kolego ale sie mylisz


P>S. jakby kazdy normalnie napisal to nie bylo by tyle postow itp a nie ze od razu nie chce sie szukac mu itp...po to jest forum
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 14:39:24 przez marcin1479.)
30-06-2018 14:36:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo marcin1479 za ten post.
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Długość linki sprzęgła
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 22:16:00
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 2968
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 22:01:34
» Odpowiedzi: 476
» Wyświetleń: 165774
Witam .
Ostatni post: Debesta
Dzisiaj 21:06:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 93
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Dzisiaj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Dzisiaj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53808
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Dzisiaj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Dzisiaj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 31
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Dzisiaj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 556
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
Wczoraj 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
205A
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 85
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52067
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 108
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
Wczoraj 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10895
Kupię ramę z papierem do ...
Ostatni post: kamil661
26-03-2024 20:51:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62

Reklama