Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Opona STOMIL PANTERA Nowa
Autor Wiadomość
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #1
Opona STOMIL PANTERA Nowa
Witam, ile jest warta fabrycznie nowa opona Stomil Pantera 2,75 x 17 nigdy nie zakładana.
Pytam bo nie wiem czy mi się opłaca to w ogóle.
03-05-2015 15:17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,534
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #2
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Handlarz doskonały nie pyta o ceny.

Warta około 80 zł max 100. Bo to opona, zamiennik jest zawsze nowszy o 20 lat. Pewnie oryginał i ładna w dodatku, jak nie sparciała to pojeździ do końca żywota
03-05-2015 15:32:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #3
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Jako ze minelo juz kilka lat od zapytania a moglo sie cos zmienic i jestem wlasnie w posiadaniu nowej opony Stomil Panetra rowniez chcial bym zadac to pytanie- ile dzisiaj moze ona byc warta? Oczywiscie opona nowa i w idealnym stanie przechowana jak ze sklepu . A takze ktos orietuje sie do jakich motorowerow ona byla fabrycznie zakladana? Tylko do romet Chart na tylne kolo czy jescze do jakis innych modeli tez ?
16-03-2018 09:26:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Blues Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 219
Imię: Tomasz
Skąd: POLAND
Pojazd: Romet Komar
Post: #4
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Pantera była oryginalnie montowana również w motorowerze Dezamet Dantom GFX 50 Lux na tylnym kole.

1
2
3
4
5
Sprzedam ori części ZMD - ZAPRASZAM ! KLIK
6
7
16-03-2018 11:45:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #5
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
O dzieki za info , a czy jescze do jakiegos innego modelu one byly produkowane jak np Ogar 200 lub innego ? Oczywiscie na tyl bo do prozdu wiem ze na pewno nie byly stosowane.
16-03-2018 12:34:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
stqc Offline
Moderator
Moderatorzy


Liczba postów: 3,745
Imię: Maciek
Skąd: Mikołajki NMR
Pojazd: Romet Chart
Post: #6
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Warta tyle co przedtem. Ogólnie to stara opona i nic pozatym wolałbym kupić nowa z biezacego roku

xyz
16-03-2018 12:45:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo stqc za ten post.
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #7
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Rozwazam sprzedaz jednej sztuki, stad pytam o wycene.
Do Charta czy innych Rometow nie potrzeba Bog wie jakich opon Michelin czy innych to nie scigacz nawet przy byle jakich oponach mozna na tym sie poruszac bez problemu , ludzie bardziej potrzebuja wlsnie oryginalnych zeby zrobic na oryginal i zeby stalo tak samo jak Stomile do Motorynki czy innych stad moze ktos potrzebowac i wlasnie takcich szukac. A stan gumy jest idealny nie jakas sparciala czy popekana nawet "wloski" sa wszystkie Smile
Przesylam kilka fot zeby mozna bylo lepiej ocenic Smile :




16-03-2018 13:20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #8
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Myślę że około 120zł można dać, ja swoją upaćkaną farbą sprzedałem za 110zł
16-03-2018 14:19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #9
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Aha dzieki za info, to widze ze ceny teraz spadly :/ z rok temu sprzedawalem juz taka 1szt poszla cos kolo 175zl chyba o ile dobrze pamietam, myslalem ze moce ceny cos skoczyly do gory przez ten czas ale jednek chyba nie :/. No nic dzieki za info moze ja wystawie tak samo jak tamta na licytacje bcm i ile warte tyle pojdzie albo zostawie sa jeszcze moze za kilka lat bedzie cos wiecej warta.
16-03-2018 14:29:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #10
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
(16-03-2018 14:29:32)nofack napisał(a):  Aha dzieki za info, to widze ze ceny teraz spadly :/ z rok temu sprzedawalem juz taka 1szt poszla cos kolo 175zl chyba o ile dobrze pamietam, myslalem ze moce ceny cos skoczyly do gory przez ten czas ale jednek chyba nie :/. No nic dzieki za info moze ja wystawie tak samo jak tamta na licytacje bcm i ile warte tyle pojdzie albo zostawie sa jeszcze moze za kilka lat bedzie cos wiecej warta.

Hmm, to może być też tak że ja za tanio sprzedałem, nie wiem, zrób jak uważasz, z licytacjami jest różnie.
16-03-2018 14:34:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #11
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Tanio nie tanio, zalezy jaki stan. Swoje uwazam ze stan jest idealny stad myslalem ze cena moze poszla cos do gory od ostatniego czasu ale mogla tez spasc w dol wiadomo raz jest wieksze zapotrzebowanie na dana rzecz raz mniejsze... Przewaznie jak cos mam na sprzedaz to daje na licytacje, ile warte tyle pojdzie czasem cos pojdzie taniej niz sie mozna spodziewac a czasem mozna wiecej wziac niz sie mysli ze ktos da....ni nic zobaczymy jak bym sprzedawal na aukcji to dam linka moze ktos akurat szuka .
Czyli tylko do Charta i Dantoma byla stosowana ta oponka?
16-03-2018 14:43:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
gerris Offline
Nowy
*


Liczba postów: 64
Imię: Wojciech
Skąd: Ciecierzyn
Pojazd: Inny
Post: #12
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
W sierpniu 2017 kupiłem charta za 800zł w oryginale z papierami na chodzie. Był ogłaszany przez 2 miesiące za wyższą cenę więc kupca nie znalazł. Jeśli 2 opony stanowić mają połowę jego wartości to chyba ktoś dziwnie liczy. Tylną oponę miał już zużytą, więc kupiłem Panterę w idealnym stanie na OLX, ale zapłaciłem za nią 30zł. Rozumiem, że ktoś chce kilkaset zł za unikatową oponę do prawdziwego zabytka, ale Chart jeszcze nie jest jeszcze aż tyle warty.
16-03-2018 23:54:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo gerris za ten post.
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #13
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
(16-03-2018 23:54:28)gerris napisał(a):  W sierpniu 2017 kupiłem charta za 800zł w oryginale z papierami na chodzie. Był ogłaszany przez 2 miesiące za wyższą cenę więc kupca nie znalazł. Jeśli 2 opony stanowić mają połowę jego wartości to chyba ktoś dziwnie liczy. Tylną oponę miał już zużytą, więc kupiłem Panterę w idealnym stanie na OLX, ale zapłaciłem za nią 30zł. Rozumiem, że ktoś chce kilkaset zł za unikatową oponę do prawdziwego zabytka, ale Chart jeszcze nie jest jeszcze aż tyle warty.
Wybacz ale twój argument nie działa, mogę podać od zaraz dziesiątki przypadków gdzie jedna część nowa oryginalna stanowi połowę wartości całego pojazdu lub silnika i to nie jest nic takiego, takie są ceny i może się z tym zgodzić lub nie ale nic to nie zmieni.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2018 01:18:24 przez Kanilox.)
17-03-2018 01:18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Kanilox za ten post.
gerris Offline
Nowy
*


Liczba postów: 64
Imię: Wojciech
Skąd: Ciecierzyn
Pojazd: Inny
Post: #14
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Cena jest taka jaką ktoś jest skłonny zapłacić. Jeśli wystawi na Allegro za 250 zł i będzie miał 10 licytujących to faktycznie jest to cena realna i atrakcyjna.

W częściach do niektórych modeli WSk panuje moda na sztuczne napędzanie cen. Można spotkać na OLX małe metalowe boczki za 500 zł pojawiające się w tej cenie od roku - i jak widać nie sprzedanie, albo tłoki gorzyckie za 120zł- czyli droższe od tłoków Aliena. Oryginały z epoki, ale pochodzące często z odrzutów produkcji. Dzięki temu wiele osób trzyma części czekając, aż osiągną cenę astronomiczną. Ale moim zdaniem (i chyba nie tylko moim) WSK Kos z 1984r nie jest więcej warta od DKW RT125 z 1950r, pomimo tego że w tej chwili wystawiana jest za wyższą kwotę. Ceny rometów na szczęście jeszcze nie oszalały, myślę że to również dzięki temu to forum tak dobrze działa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2018 09:36:04 przez gerris.)
17-03-2018 09:18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #15
RE: Opona STOMIL PANTERA Nowa
Zgadza się Panowie co do WSK SKW RT nie znam sie nie sledzę cen nie wypowiem się. Ale co do Charta troszkę już części sprzedałem ( akurat opony jescze nie sprzedawalem stąd postanowiłem sie was zapytać).Tutaj Gerris nie masz racji to że Charta kupiłeś za 800 zl z doku itd spoko sam swojego kupiłem za 700zl z doku na chodzie z kierunkami silnik zaplombowany itd ( fajnie okazja itd). Ale za tyle sie kupi Charta w lepszym lub gorszym stanie 800-1300zl bez niczego natomiast same czesci te NIEDOSTEPNE LUB NOWE sa w kosmicznych cenach. Ze opona taka kosztuje powiedzmy 200zl dużo zgadza sie za opone do motoroweru dac 200 zł smiech tyle to do auta kosztuje nowa bo tak niektórzy ludzie porównuja. Tak samo można porównac opone stomil do Motorynki równiez nowe były sprzedawane po 150-180zł o ile dobrze pamietam ktoś powie coś pan głupi za tyle pieniedzy opona do motorynki?!! No niestety jest to towar deficytowy sądze że taka opona do Charta również się do takcih zalicza ( bo jest ich mało ) w tym momencie nei ma ani jednej nowej nigdzie. Co innego opony 17 Stomil Duet /Super czy 19" cali do komara troszkę wiekszy dostęp, choć do komara poszły ostatnio 2 nowe za 360zł . I co powiesz pewnie - ze cały komar kosztuje 500-800zl z dokumentami a ty masz dać 360zl za same opony?!! No niestetyy ale tak jest jest takta cena za taki towar , dlatego czasem ludzie juz odpuszczaja i wola kupic chinskie nowe opony i też są ok, ale jeśli ktoś dyspunuje dużym budrzetem rpzy renowacji i che mieć motorek zrobiony na 100% oryginał to da i 200zl za oponcze ty do do Komara /Charta / Motorynki.
Tak samo wiem że komplet ładnych błotników sprzedawałem po ok 400-500zł w stanie niemal idealnym, a juz popękane tylko 100zł komplet bo każdy był wyszczerbany,połamany), kierunki tak niedostepne w słabym stanie czy byle jakim za 100zl 2 szt lub 15zl 4 szt ale w srednim stanie, a takie igiełki po 100zł ale w stanie idealnym jak nowe ( ale błysk klośz obudowa uszczelka srodke rurka w chromie a nie zgnojone co sie do niczego nie nadaja, tak samo stacyjki miałem 3 szt lub 4. Uszkodzona w czasie KRYZYSU gdy nei było ani jednej dostpnej poszla za 170zl a pózniej za jakiś czas jak pojawiło się wiecej Chartów na cześci i wiecej tego było to sprawne lub jak nowa dostąłem 100zl-185zl jak nowa...( tutaj równiez cena zależy jakkie jest zapotrzebowanie w danej chwili na dana rzecz ).
Kolejny przykład pasek bagaznika do Romet Kadet, pamietak kilka lat temu ludzie się zabijali o niego i chociły te paski do Kadeta po 200-250zł pózniej posedł taki za 170zl a przyszedł czas ze sam kupiłem za 100zl i nawet nei miał kto dać wiecej za niego( dla mnie tanio i z pocałowanieme reki dalem tyle a dał bym nawet i wiecej wtedy za niego żeby go kupic Smile ....
17-03-2018 13:16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Pręt hamulca Ogar 205
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 09:51:40
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3188
Długość linki sprzęgła
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 22:16:00
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 2997
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 22:01:34
» Odpowiedzi: 476
» Wyświetleń: 165918
Witam .
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 21:06:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 120
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Wczoraj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 67
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Wczoraj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53863
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Wczoraj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 51
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Wczoraj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 38
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Wczoraj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 567
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
27-03-2024 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 275
205A
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 97
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52099
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 111
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
27-03-2024 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10918

Reklama