Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Autor Wiadomość
DaFiX Offline
Moderator
Moderator działu Rowery


Liczba postów: 298
Imię: Kacper
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #1
Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Cześć,
jako że ten dział stoi pusty, w MZ1 wpadliśmy na pomysł aby zamieszczać tutaj szosówki rometu, Jaguary, Huragany, Sporty itp itd. Prawie nie wcinalibyśmy się w dział Rowery Romet gdzie królują głównie składaki i nasze szosówki giną. Ma ktoś coś przeciwko?

https://kacperduda.pl
12-09-2014 21:09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo DaFiX za ten post.
Reklama
Wigrus Offline
Złomiarz, czy kolekcjoner?
*


Liczba postów: 1,965
Imię: Jasiek
Skąd: Warszawa
Pojazd: Inny Romet
Post: #2
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
W sumie można by w ogóle podzielić dział rowerowy na rodzaje typu:
"Składaki i podobne", "Kolarzówki", "Damki i Turystyki", "Inne".
Ale, czy jest tego sens? Czy nowe wątki o naszych maszyach przybywają aż w takim tempie i ilości?

Wysłane z mojej Nokii 3310 za pomocą Tapatalk 2
12-09-2014 21:21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
tomek458 Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 406
Imię: Tomek
Skąd: Pawłowice
Pojazd: Romet Pony
Post: #3
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
W sumie dobry pomysł. Każdy przeglądał interesujący go dział.
12-09-2014 21:24:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo tomek458 za ten post.
DaFiX Offline
Moderator
Moderator działu Rowery


Liczba postów: 298
Imię: Kacper
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #4
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Szosówek jest tutaj strasznie mało a i odnaleźć jest je ciężko wśród gąszczu składaków, powiem wam, że ja jestem leniwy, interesują mnie tylko szosówki i nie chce mi się szukać ich w tym gąszczu Smile

https://kacperduda.pl
12-09-2014 21:27:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jakubp Offline
Kawaler do wzięcia;p
*


Liczba postów: 109
Imię: Jakub
Skąd: Świetokrzyskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #5
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
w sumie racja powinno być podzielone na konkretne typy rowerów

Moje Pojazdy:[/u]
Fiat Brava 1,2 2000 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=27291
Romet Chart elektronik 1989 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=26656
Romet BMX
Romet Wigry3 1984
Romet Chart elektronik 1988
Fiat Siena 1,4 1997




RometofiatowiecCool
12-09-2014 21:39:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
xsaman Offline
rowerowiec
*


Liczba postów: 1,166
Imię: Krzysztof
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Ja bym zrobił podrozdziały : 20", 24" , 26"/28" , szosówki/kolarki, rowery z zjednoczonych pegazów , i odrazu pytanie czy będzie jakaś kara gdy pochwale się nowym nabytkiem(mmb3 składaczky) jeśli tak to gdzie bez kary moge go pokazać na dziale rowerowym bez karnie.

KUPIE SIODEŁKA TYPU BANAN

Romet motocross
12-09-2014 21:59:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3362 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,901
Imię: Wojciech
Skąd: Szwajcariq
Pojazd: Romet Chart
Post: #7
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
O ile wiem "Romet bikes" to dział dla chińszczyzny Wink Lepiej założyć poddział o szosówkach.

Moje pojazdy - Wojtek3362

Pozdrawiam Smile
12-09-2014 22:00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
DaFiX Offline
Moderator
Moderator działu Rowery


Liczba postów: 298
Imię: Kacper
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #8
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Czekam na wiadomość od admina. Chcę taki dział:
Dział: Rometowsie Wyścigówki
Opis: Dział poświęcony rowerom wyścigowym Pafaro/ZZR/Romet: Bałtyk, Jaguar, Huragan, Sport, Super, Wicher

https://kacperduda.pl
12-09-2014 22:02:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo DaFiX za ten post.
jakubp Offline
Kawaler do wzięcia;p
*


Liczba postów: 109
Imię: Jakub
Skąd: Świetokrzyskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #9
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
jak dla mnie chińszczyzna nie ma czegos tego w sobie

Moje Pojazdy:[/u]
Fiat Brava 1,2 2000 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=27291
Romet Chart elektronik 1989 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=26656
Romet BMX
Romet Wigry3 1984
Romet Chart elektronik 1988
Fiat Siena 1,4 1997




RometofiatowiecCool
12-09-2014 22:27:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Dawdzio Offline
Hold my mustache!
Moderatorzy


Liczba postów: 2,575
Imię: Dawid
Skąd: Chojnów (DLE)
Pojazd: Inny Romet
Post: #10
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
A nie można zrobić tak, że dodawałoby się temat o rowerach tak jak teraz, tylko na górze byłby pasek z wyborem rozmiaru kół (najłatwiej to sprawdzić, nie każdy wie czy jego rower jest miejski, wiejski czy transatlantycki Smile ). Ja chciałbym mieć jeden temat dla wszystkich moich rowerów, bo dzięki temu mógłbym wszystko łatwiej ogarnąć i nie musiałbym szukać tematu, np. o Wigry, bo chcę pokazać nowe siodełko. Już jest kilka tematów w tym stylu. A nie możecie poprostu zajrzeć co parę dni na nowe tematy, a na te co już są ustawić sobie subskrypcji? Bo skończy się jak na elektrodzie. Jest tyle działów i poddziałów, że nie wiadomo gdzie napisać i każdy temat zaczyna się od: przepraszam, jeżeli jest zły dział i proszę o przeniesienie. Według mnie teraz jest dobrze. A nawet jak bedzie dział dla szosówek, to nowi i ci co mają już temat zbiorczy będą pisać w dziale ogólnym. Zauważcie, że nawet tematy o typu: "silnik gaśnie" czy "brak iskry na bulbulatorze sprężania piany spryskiwacza wydechu" Smile które powinny być w dziale dla motorów/motorowerów (przynajmniej ten pierwszy) trafiają do działu dla rowerów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014 22:37:25 przez Dawdzio.)
12-09-2014 22:34:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
DaFiX Offline
Moderator
Moderator działu Rowery


Liczba postów: 298
Imię: Kacper
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #11
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Wcale nie musisz szukać swojego tematu, wystarczy że wejdziesz w panel użytkownika. Mnie osobiście strasznie wkurw... jak ktoś robi temat zbiorczy. Szukaj sobie czegoś... Kumate osoby ogarną gdzie napisać post. Kto jest tepy, nigdy tego nie skuma. Sporo osób z fajnymi rowerami ma w dupie to forum właśnie przez ten burdel który tu panuje i dziecinade o której już pisałem Wink

https://kacperduda.pl
12-09-2014 22:43:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
mz1 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 230
Imię: Maciej
Skąd: Mława
Pojazd: Inny Romet
Post: #12
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Wg mnie bardzo dobry pomysł, bo tak jak DaFiX wspomniał, tematy o szosówkach giną wśród skladaków.
12-09-2014 23:03:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Dawdzio Offline
Hold my mustache!
Moderatorzy


Liczba postów: 2,575
Imię: Dawid
Skąd: Chojnów (DLE)
Pojazd: Inny Romet
Post: #13
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Niby tak, ale jak rzucę sobie jedną zakładkę do mojego tematu to będzie wygodniej. I będę mógł patrzeć na nowe posty bez logowania. A w dodatku jak wrzucę na raz 15 tematów o każdym z moich rowerów (w tym ze trzy ramy) to to będzie trochę dziwne. Szczególnie jak będę się chwalił gołą ramą. A tak jeden temat mógłbym tylko odświeżać dodając zdjecie i opis. Tak jest wygodniej. Ja lubię tematy zbiorcze, bo wszystkie rowery jednego "ludzia" są pokazane odrazu. Nie trzeba latać po forum i szukać. Ale są różni ludzie i różne gusta. Większy podział raczej nie ma sensu, bo tak jak zauważył Wigrus tematów w tym dziale nie przybywa wiele. Można podzielić forum na wszystkie możliwe modele rowerów i dodać dział dla tematów zbiorczych i dla "nawet diabeł nie wie co to jest", ale po co? Spowodowałoby to chaos. Jak oddzieli się jeden typ rowerów, to zaraz odezwą się fani składaków, co gardzą "nieskładanym żelastwem" i też trzeba bedzie ich oddzielić Smile

Ja proponuję, żeby każdy przy zakładaniu tematu w dziale: Nasze rowery, musiał zaznaczyć na liście o jakim rowerze jest dany temat, ale żeby możnabyło zawsze dodać kolejny rower (przy tematach zbiorczych). Powinna być też możliwość zaznaczenia niewiem lub nie Romet. Dobra też by była możliwość zaznaczenia czy temat jest zbiorczy, czy nie. I tematy zbiorcze miałyby np. pionowy pasek na całej "wysokości" danego tematu w dziale o szerokości, np. 2mm (nie znam się na pixelach). Przykładowo żółty. Albo jeszcze lepiej. Żeby przy wyborze kilku rowerów z listy temat automatycznie stawałby się zbiorczy. I po włączeniu działu na górze można by było wybrać wszystko (automatycznie) lub dany model. Takie coś poparłbym w całej rozciągłości, bo czasem jak chcę kupić jakiś rower, to czytam o nim na forum. Pewnie nie tylko ja. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Nie chcę edytować w czasie dyskusji.

Do danych modeli mógłby być też określony typ roweru, np. Wigry-składany. I byłby osobny wybór. Albo po modelu, albo po typie. Takie rozwiązanie pozwoliłoby uniknąć pomyłek przy określaniu typu roweru.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014 23:16:32 przez Dawdzio.)
12-09-2014 23:10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
DaFiX Offline
Moderator
Moderator działu Rowery


Liczba postów: 298
Imię: Kacper
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #14
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
Moim zdaniem wystarczyłoby aby każdy porządnie napisał temat swojego postu o co walczyłem u modów. Niestety dalej powstają tematy zbiorcze i tematy napisane tak ze nie wiadomo co to za rower. Ja wolę przeglądać tematy osobne, nawet z samą ramą, ktoś ma dwa składaki i szose. Wchodzę w ten temat i 90% postów to ze piękny składak, update do składaka a ja oczekiwałem czegoś nowego do szosy, której i tak nikt nie zauważył. Temat wybierany to byłoby coś. Ale tylko dwie rubryki. Pafaro/zzr/Romet i rubryka modelu. Nic więcej. I precz z tematami zbiorczymi.

https://kacperduda.pl
12-09-2014 23:20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Tomasso94 Offline
Przebiegły Administrator :D
Administratorzy


Liczba postów: 4,144
Imię: Tomasz
Skąd: Będzin / Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #15
RE: Pustki w dziale - Pomysł DaFiX i MZ1
(12-09-2014 21:09:31)DaFiX napisał(a):  Cześć,
jako że ten dział stoi pusty, w MZ1 wpadliśmy na pomysł aby zamieszczać tutaj szosówki rometu, Jaguary, Huragany, Sporty itp itd. Prawie nie wcinalibyśmy się w dział Rowery Romet gdzie królują głównie składaki i nasze szosówki giną. Ma ktoś coś przeciwko?

To dział grzecznościowy dla chińszczyzny, więc stoi pusty. No i dobrze :F


(12-09-2014 21:21:07)Wigrus napisał(a):  W sumie można by w ogóle podzielić dział rowerowy na rodzaje typu:
"Składaki i podobne", "Kolarzówki", "Damki i Turystyki", "Inne".
Ale, czy jest tego sens? Czy nowe wątki o naszych maszyach przybywają aż w takim tempie i ilości?

Na dzień dzisiejszy i przy tej liczbie rowerów nie ma takiego sensu.


(12-09-2014 21:27:58)DaFiX napisał(a):  Szosówek jest tutaj strasznie mało a i odnaleźć jest je ciężko wśród gąszczu składaków, powiem wam, że ja jestem leniwy, interesują mnie tylko szosówki i nie chce mi się szukać ich w tym gąszczu Smile

Też jestem leniwy, to że czegoś się komuś nie chce nie jest moim problemem krejzi


(12-09-2014 21:59:21)xsaman napisał(a):  Ja bym zrobił podrozdziały : 20", 24" , 26"/28" , szosówki/kolarki, rowery z zjednoczonych pegazów , i odrazu pytanie czy będzie jakaś kara gdy pochwale się nowym nabytkiem(mmb3 składaczky) jeśli tak to gdzie bez kary moge go pokazać na dziale rowerowym bez karnie.

Też jak na razie bez sensu. A jeśli już będą działy, które generalnie uważam za bezcelowe (zaraz będzie propozycja podziału komarów na takie z bakiem zakręcanym a z korkiem wciskanym), no to oczywiście będę pilnował (i nie tylko ja) porządku w działach. Sami (użytkownicy) ich żądacie aby był porządek, to i stosować się wypada. Kary by były, oczywiście punktowe.


(12-09-2014 22:02:05)DaFiX napisał(a):  Czekam na wiadomość od admina. Chcę taki dział:
Dział: Rometowsie Wyścigówki
Opis: Dział poświęcony rowerom wyścigowym Pafaro/ZZR/Romet: Bałtyk, Jaguar, Huragan, Sport, Super, Wicher

Ja chcę schudnąć i dostać na gwiazdkę wektre w gazie bez rdzy.


(12-09-2014 22:34:13)Dawdzio napisał(a):  Bo skończy się jak na elektrodzie. Jest tyle działów i poddziałów, że nie wiadomo gdzie napisać i każdy temat zaczyna się od: przepraszam, jeżeli jest zły dział i proszę o przeniesienie. Według mnie teraz jest dobrze. A nawet jak bedzie dział dla szosówek, to nowi i ci co mają już temat zbiorczy będą pisać w dziale ogólnym.

No i właśnie o to chodzi. Przy tej ilości rowerów podzielonej przez ilość ich typów - między działami będzie wiał wiatr.

(12-09-2014 22:43:24)DaFiX napisał(a):  Kumate osoby ogarną gdzie napisać post.

Widać, że rzadko tu bywasz Big Grin

(12-09-2014 22:43:24)DaFiX napisał(a):  Sporo osób z fajnymi rowerami ma w dupie to forum właśnie przez ten burdel który tu panuje i dziecinade o której już pisałem Wink

Mówisz o dziecinadzie, że jak źle jak niedobrze, a sam wpisałeś sobie w profil 88 lat, jak każdy inny gimbus, no coś tu jest nie tak. No chyba że masz te 88 lat, to szacun że dajesz rade wczłapać się jeszcze na szosówkę best Co do burdelu - zacznij się bać co to będzie przy bardziej szczegółowych działach, zejdziesz na zawał, i 89 świeczek nie będzie.



Reasumując - Liczba ludzi leniwych nie przerasta jeszcze liczby rowerów. Mam w planach rozbudowę owszem, ale to jeszcze nie teraz Wink

- Volvo V70 II
- Honda Transalp 600V
- Romet Kadet 110 Automatic
- Romet Komar
- Romet Ogar 200
- Opel Astra G

*** ...i wtedy rzekł - Nie da się. ~ Tomasso94 ***
12-09-2014 23:22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 09:25:19
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1523
Innowacyjny projekt, dokł...
Ostatni post: tomeem
Dzisiaj 08:59:05
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 20
Motorynka M3 by Decuu
Ostatni post: Deecuu
Wczoraj 23:12:38
» Odpowiedzi: 69
» Wyświetleń: 16357
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: elmer
Wczoraj 21:00:59
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 1322
Witam
Ostatni post: mateuszf
Wczoraj 15:13:50
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 49
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Dawdzio
Wczoraj 14:29:45
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 302
Remont Silnika
Ostatni post: wojakrob
Wczoraj 12:54:49
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 105
Romet Komar 2350 Dawid22
Ostatni post: Dawid22
Wczoraj 01:37:32
» Odpowiedzi: 44
» Wyświetleń: 5712
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
18-04-2024 13:49:48
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 10122
Ogar 200 Romka '84
Ostatni post: Spaceman164
18-04-2024 08:24:48
» Odpowiedzi: 117
» Wyświetleń: 13062
Problemy z komarkiem
Ostatni post: Dawdzio
17-04-2024 21:06:07
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 296
Szum sprzegła
Ostatni post: elmer
17-04-2024 15:08:37
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 2405
jaki to model roweru zzr?
Ostatni post: beta1989
16-04-2024 22:56:39
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 206
Nowe życie Ogara po 38 la...
Ostatni post: Bob_Harley
16-04-2024 22:44:05
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 335
Remont silnika 019
Ostatni post: michanio91
16-04-2024 19:39:41
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 1159

Reklama