Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Osobliwy problem z rodzicami...
Autor Wiadomość
RequiredData Offline
Banned


Liczba postów: 163
Imię: Dawid
Skąd: Bychawa k Lublina
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #16
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Ale boję się to zgłaszać, co do policji pewnie będzie tak że go aby nastraszą i tyle.
Głupi ma szczęście.
Denerwuje mnie jeszcze kot którego kiedyś przywiózł do domu i ani sie waż go ruszyć, łazi po domu i szczy, śmierdzi aby a ten go do pokoju jeszcze bierze.
Mam ochotę go wywieść gdzieś na pola.
02-02-2013 23:31:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
karaluch8 Offline
Banned


Liczba postów: 73
Imię: Kamil
Skąd: Jawor
Pojazd: Romet Pony
Post: #17
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Powiem tak, mam to samo, stary pije często, a pracuje w psiarni, jak jest trzeźwy to okey, można pogadać o wszystkim, jak pijany, to s********a bym powiesił. Taki debil że ja j***e, ale żeby z nożem latał? ;D no nie, jak się n*****e, to proszę go ładnie by się położył i w końcu to robi, ale awanturuje się. No co zrobisz? ja to olewa, mam do kogo pójść pogadać, mam na niego w*****e. Co mi po kłótniach, awanturach? Bez sensu, a matka jak matka, rozwieść się nie chce? dlaczego? nie wiem...
P******y świat :F

Użytkownik został ukarany za użycie wulgaryzmów. O wszystkim można powiedzieć w sposób kulturalny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2013 00:05:33 przez nie_mientki.)
02-02-2013 23:37:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maziak1970 Offline
Simsonowiec szukający Charta
*


Liczba postów: 340
Imię: Paweł
Skąd: ok. Wrocławia
Pojazd: Romet Pony
Post: #18
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Mój tatuś kiedyś było tak samo buntowała go jego matka (moja babka),ale z nożem nie latał jego matka zmarła nie ten chłop Smile do rany przyłóż

Motorynka niby taka niewinna mała,ale jeśli z papierami to cenowo na równi z Chartem
Legenda głosi,że Romet jest bezawaryjny
Dezamet i powoli rozumiesz,że bez młota to nie robota
02-02-2013 23:42:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #19
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
To zamiast wkurzać się na kota poucz go trochę żeby nie szczał w domu, przynieś mu piachu czy coś. Mój stary też popija ogólnie to pogadać można czy coś, pomaga przy romecie ale wkurza to trochę. Jak by coś dla mamy zrobił to bym mu wpier#@# chyba. Ale raczej nie zrobi on spokojny jest.
02-02-2013 23:43:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
skuter007 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 326
Imię: Patryk
Skąd: Leszno/Przemyśl
Pojazd: Inny
Post: #20
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Ludzie skończyliście? To nie jest temat pt. ,,kiedy ja był młody"... Co do tematu, to ja bym próbował iść na policję lub porozmawiać z pedagogiem szkolnym, bo takie gdybanie nic nie da, a spróbować zawsze warto. A rodzina ze strony matki też jest za twoim ojcem?
03-02-2013 00:46:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
romecik1998 Offline
To jest ktoś!!!
*


Liczba postów: 969
Imię: Damian
Skąd: Otowice
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #21
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Naprawdę wspułczuję ale chłopaku dasz sb radę trzymaj się i jakoś powsztrzymaj ojca

Polecam moją tablicę.pl:
http://tablica.pl/oferta/romet-50-t1-odr...5aa8R.html
Serdecznie zapraszam na mój kanał youtube-romecik1998
Subskrybujcie!!!
03-02-2013 00:51:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stasiek Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 274
Imię: Kamil
Skąd: Mazowieckie
Pojazd: Inny Romet
Post: #22
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Kurde , Poproś swoją dziewczynę ,Albo jej rodziców aby poszli do pomocy społecznej i powiedzieli że wiedzą że twój ojcec jest agresywny i że zagraża to życiu itp . Trzymaj się tam : ) . Będzie dobrze .

(Dzisiaj 08:56:44)Boszu napisał(a): Ale z racji ogromu wieś tuningu... No nie ma co mówić!
03-02-2013 00:56:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rometowiec97 Offline
TJUNER
*


Liczba postów: 1,292
Imię: Michał
Skąd: Poznań
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #23
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
(03-02-2013 00:56:52)Stasiek napisał(a):  Kurde , Poproś swoją dziewczynę ,Albo jej rodziców aby poszli do pomocy społecznej i powiedzieli że wiedzą że twój ojcec jest agresywny i że zagraża to życiu itp . Trzymaj się tam : ) . Będzie dobrze .

I to chyba jest najlepszy pomysł.Chłopaku życze ci jak najlepiej i żeby ci się ułożyło.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2013 01:01:05 przez Rometowiec97.)
03-02-2013 00:59:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RequiredData Offline
Banned


Liczba postów: 163
Imię: Dawid
Skąd: Bychawa k Lublina
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #24
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Boję się o tym mówić, naprawdę, najbardziej tego się boję że jak ojca postraszą to będzie mnie jeszcze bardziej nękał albo co gorsza bił, skoro z nożem potrafił ganiać matke to i mi może też wyrządzić krzywdę, ja go znam :/
Wogóle nawet jakby to nie wiem czy mi się życie ułoży tzn wiecie, praca a teraz o nią ciężko, skąd ja pieniądze wezme np na dom jak się za jakieś załóżmy 10 lat ożenię z dziewczyną? Ciężko, naprawdę. Dlatego mam sporo powodów do samobójstwa.
Dla forumowiczów wielkie dzięki za wsparcie/samozaparcie czy jak to tam się mówi.
Może też by dało by mu to do zrozumienia jakby mnie np zdenerwował któregoś tu razu i bym wcześniej spakował jakieś ciuchy w plecak i uciekł nie zamykając za sobą drzwi do garażu i na rometa i u dziewczyny bym przenocował, ale boję się jego reakcji, zwłaszcza po pijaku.

Nie wiem czy pisałem wcześniej ale dzisiaj słyszałem od niego takie coś jak rozmawiał z braciszkiem "Dawid to jest dla mnie zwykły cygan" - i wtedy tak się dziwnie poczułem, jakbym został poniżony, byłbym zerem, oszustem, śmierdzielem.
Bo mówić na swojego syna "cygan" to już mocne przegięcie wg mnie.
Wynagrodziłbym mu to, ale na odwage mnie nie stać.

Jeżeli mi się uda to nagram kiedyś rozmowę po pijaku a raczej awanturę i wstawię na forum, zobaczycie jak to u mnie jest.
03-02-2013 02:03:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,534
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #25
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Chłopie, po co tkwić w patologii ?
Pakujcie się z matką i bratem i wyprowadzajcie się póki nie jest za późno

Cytat:praca a teraz o nią ciężko,

Masz rację, mamy chory kraj, ale może za kilka lat się coś zmieni, w co wątpię, ale nadziei nie można tracić

Cytat:skąd ja pieniądze wezme np na dom jak się za jakieś załóżmy 10 lat ożenię z dziewczyną?
Stary, za 10 lat to nikt nie wie co będzie, ale zapewne siedział tutaj nie będziesz tylko wyjedziesz sobie. Raczej dziewczynę za 10 lat będziesz miał inną. Bo masz 16 lat i w wieku 16 lat mało kto związał się na stałe

Cytat: Ciężko, naprawdę. Dlatego mam sporo powodów do samobójstwa.
Skończ pisać wreszcie o tym samobójstwie bo uznam Cię za chorego człowieka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2013 02:17:01 przez Błażej.)
03-02-2013 02:11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rometowiec97 Offline
TJUNER
*


Liczba postów: 1,292
Imię: Michał
Skąd: Poznań
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #26
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Jak ja bym coś takiego usłyszał to też bym się spakował wybrał jeden motocykl i pojechał.Podziwiam cię że tyle wytrzymujesz.Tylko nie zrób niczego głupiego,tyle rzeczy możesz jeszcze zrobić.Jakoś się ułoży.
03-02-2013 02:12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
wnusiu94 Offline
Moderator Działu Rowerowego
Moderatorzy


Liczba postów: 3,184
Imię: Adam
Skąd: Wrocław
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #27
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Boję się o tym mówić, naprawdę, najbardziej tego się boję że jak ojca postraszą to będzie mnie jeszcze bardziej nękał albo co gorsza bił, skoro z nożem potrafił ganiać matke to i mi może też wyrządzić krzywdę, ja go znam :/

Nie wyrządzi Ci krzywdy. Nie możesz żyć w strachu przez tak podłego człowieka. Interweniuj wszędzie gdzie się da - pedagog, policja, porozmawiaj z najbliższą Ci osobą "nie z rodziny".

(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Wogóle nawet jakby to nie wiem czy mi się życie ułoży tzn wiecie, praca a teraz o nią ciężko, skąd ja pieniądze wezme np na dom jak się za jakieś załóżmy 10 lat ożenię z dziewczyną?

No jak to skąd? Pójdziesz do roboty, a chałupę weźmiesz na krechę. Wink

(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Dlatego mam sporo powodów do samobójstwa.

Nie masz. Z każde sytuacji jest ZAWSZE jakieś wyjście! look:

(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Może też by dało by mu to do zrozumienia jakby mnie np zdenerwował któregoś tu razu i bym wcześniej spakował jakieś ciuchy w plecak i uciekł nie zamykając za sobą drzwi do garażu i na rometa i u dziewczyny bym przenocował, ale boję się jego reakcji, zwłaszcza po pijaku.

Niech rodzice Twojej dziewczyny dowiedzą się o problemie. Oni zawiadomią kogo trzeba. Naprawdę!

(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Nie wiem czy pisałem wcześniej ale dzisiaj słyszałem od niego takie coś jak rozmawiał z braciszkiem "Dawid to jest dla mnie zwykły cygan" - i wtedy tak się dziwnie poczułem, jakbym został poniżony, byłbym zerem, oszustem, śmierdzielem.

Gdyby nie był pod wpływem alkoholu, na pewno by tak nie mówił.

(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Bo mówić na swojego syna "cygan" to już mocne przegięcie wg mnie.
Wynagrodziłbym mu to, ale na odwage mnie nie stać.

Nie zniżaj się do poziomu dna!

(03-02-2013 02:03:47)RequiredData napisał(a):  Jeżeli mi się uda to nagram kiedyś rozmowę po pijaku a raczej awanturę i wstawię na forum, zobaczycie jak to u mnie jest.

Racja, zbieraj dowody. Ale nie przekazuj ich nam, tylko policji lub opiece społecznej.

Uwierz mi, nie jesteś jedyny z takim problemem. Moja matka robi właśnie w opiece społecznej i takie sprawy są na porządku dziennym. Z tego co mi opowiada, ZAWSZE udaje się uchronić niewinnych od najgorszego. ZAWSZE! look: Jeżeli potrzebujesz pomocy, odezwij się na PW, porozmawiam z matką, ona powie Ci co robić. Możesz skorzystać też z dziecięcego telefonu zaufania - http://www.brpd.gov.pl/detail.php?recid=729 .

Jeżeli popełniłbyś samobójstwo, pomyśl co przeżywała by Twoja mama. Pomyśl o niej!

Legenda nie umiera nigdy. | Różowy Składak - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2013 02:29:38 przez wnusiu94.)
03-02-2013 02:25:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rowler Offline
Technik
*


Liczba postów: 621
Imię: Krystian
Skąd: Konin
Pojazd: Romet Chart
Post: #28
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
znam podobny przypadek, dokładnie mojego kolegi z klasy ale sytuacja się zmieniła, kiedy ojciec zachorował na raka, i ma teraz rurke w krtani, popija czasem jeszcze ale rzadko, ogólnie to miej wy**bane w ojca, krzywdy ci nie zrobi a w razie czego doszło do obrony własnej i tyle, co do matki i brata to dobrze by było wyjechać gdzieś, nie do rodziny bo ojciec się dowie i bedzie awantura, policja ci gówno pomoże, dopiero wtedy jak się coś stanie, pomoc społeczna wyśle kontrole i bedzie następna awantura, najlepiej gdzieś wyjechać i zostawić ten bajzel
03-02-2013 02:46:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #29
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Łatwo ci mówić ale tak od razu z dnia na dzień raczej ciężko wyjechać.
03-02-2013 02:55:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barto5050 Offline
Współczesny Romeciarz :F
*


Liczba postów: 1,147
Imię: Bartek
Skąd: Turze Pole (RBR)
Pojazd: Romet Chart
Post: #30
RE: Osobliwy problem z rodzicami...
Z tego co przeczytałem to faktycznie sytuacja nie ciekawa , ale tak czy siak z całego serca życze ci powodzenia w tej całej sprawie i szczęścia z dziewczyną.

One mają Duszę, a nie plastiki Wink
03-02-2013 02:59:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet sprint z 1975
Ostatni post: beta1989
Dzisiaj 14:27:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Pręt hamulca Ogar 205
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 09:51:40
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3198
Długość linki sprzęgła
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 22:16:00
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 3005
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 22:01:34
» Odpowiedzi: 476
» Wyświetleń: 165953
Witam .
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 21:06:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 124
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Wczoraj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Wczoraj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53870
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Wczoraj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Wczoraj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Wczoraj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 569
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
27-03-2024 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 277
205A
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 99
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52104
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 116

Reklama