Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Polo by MichalSR50
Autor Wiadomość
adrian00102 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 380
Imię: Adrian
Skąd: Siedlce
Pojazd: Inny
Post: #3
RE: Romet Polo by MichalSR50
No Michał teraz polo naprawdę dobrze wygląda z tą wysoką kierownicą a z tyłu koło co opisałeś ze jest krzywe to ja widocznie tego nie zauważyłem.
Ale stopka od roweru nie jest taka zła , jak coś to zawsze mogę kupić to tam ci podrzucę Big Grin Wgnieceń trochę ma ale ważne ze nie aż takie poważne.
Co do baku to rdzy tam nie ma, sam widziałeś, lagi też ładnie pracują tylko nie zapomnij olejem wysmarować (nie miałem oleju) .
A co do chromu to mogę szczerze powiedzieć są tragiczne ale jak widziałeś to tam odpadała ta farba z kuł papierem pojedziesz i będę błyszczały jak coś to ja ci mogę pomóc tylko powiedz kiedy to ja postaram sie o wolny dzień Big Grin Przy T-1 też będzie dużo pracy a szczególnie z lagami, ja je zabiorę do siebie do pracy to tam może uda mi sie coś z nimi zrobić ale jak to sie okaże poważna sprawa to pochodzę po złomie poszukam w necie a może ktoś z forum miał by sprzedać to sie zobaczy Big Grin A dziś takie dzieciak z osiedla nie wiem może 6-7 lat podochodzą do T-1 i jeden mówi "ale ona był niebieski a teraz jest zielony" i sie z nich śmiałem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin no dobra to tam oceniajcie i ja niedługo wstawię fotki Big Grin


MrF4k chciał bym dodać ze T-1 tez nie był w idealnym stanie Big GrinBig Grin ale to do remontu Big GrinBig Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2012 22:56:26 przez adrian00102.)
29-09-2012 22:54:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-09-2012, 22:28:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MrF4k - 29-09-2012, 22:37:49
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 29-09-2012 22:54:44
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-09-2012, 23:01:05
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 29-09-2012, 23:02:14
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Pietrek89 - 29-09-2012, 23:20:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Latos - 30-09-2012, 09:06:31
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Semmao - 30-09-2012, 09:53:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 30-09-2012, 11:21:24
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Sołtys - 30-09-2012, 12:15:16
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 30-09-2012, 12:38:25
RE: Romet Polo by MichalSR50 - miki1999 - 30-09-2012, 12:52:15
RE: Romet Polo by MichalSR50 - fosa - 30-09-2012, 12:53:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 30-09-2012, 18:10:43
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 30-09-2012, 22:12:02
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 21:24:04
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 01-10-2012, 21:29:44
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Przemi998 - 01-10-2012, 21:37:12
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 21:44:58
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 01-10-2012, 22:08:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 22:10:13
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Semmao - 01-10-2012, 23:06:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 23:21:32
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 02-10-2012, 00:30:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Semmao - 02-10-2012, 14:12:17
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Polmos - 14-10-2012, 13:06:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-01-2013, 19:58:15
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 13-01-2013, 20:01:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - alek736 - 13-01-2013, 21:57:33
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Stasiek - 13-01-2013, 22:00:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-01-2013, 22:15:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MrF4k - 13-01-2013, 22:30:43
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-01-2013, 22:39:53
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 15-01-2013, 19:38:17
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 15-01-2013, 22:05:12
RE: Romet Polo by MichalSR50 - dada602 - 15-01-2013, 22:30:29
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 16-01-2013, 19:52:47
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 16-01-2013, 20:25:13
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Sołtys - 16-01-2013, 20:31:26
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 16-01-2013, 22:35:20
RE: Romet Polo by MichalSR50 - alek736 - 16-01-2013, 22:54:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 17-01-2013, 12:07:24
RE: Romet Polo by MichalSR50 - skuter007 - 19-01-2013, 22:11:47
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 20-01-2013, 02:12:16
RE: Romet Polo by MichalSR50 - gryf114 - 20-01-2013, 02:31:21
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 27-01-2013, 21:05:49
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 27-01-2013, 21:21:35
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 27-01-2013, 21:25:23
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 27-01-2013, 21:28:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 27-01-2013, 22:00:04
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 28-01-2013, 16:37:10
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:03:27
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 28-01-2013, 21:05:21
RE: Romet Polo by MichalSR50 - fosa - 28-01-2013, 21:06:52
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:11:11
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Szymuś - 28-01-2013, 21:12:35
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 28-01-2013, 21:13:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 28-01-2013, 21:29:06
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:45:11
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 28-01-2013, 22:11:17
RE: Romet Polo by MichalSR50 - ziman1998 - 28-01-2013, 21:49:08
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 22:29:11
RE: Romet Polo by MichalSR50 - skuter007 - 29-01-2013, 18:14:15
RE: Romet Polo by MichalSR50 - koi7 - 29-01-2013, 22:55:09
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 29-01-2013, 23:03:34
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-01-2013, 23:35:32
RE: Romet Polo by MichalSR50 - arecki16 - 29-01-2013, 23:39:43
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 29-01-2013, 23:42:33
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-01-2013, 23:46:08
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 30-01-2013, 00:13:06
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 30-01-2013, 15:08:45
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 30-01-2013, 15:41:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 30-01-2013, 22:48:20
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 31-01-2013, 12:37:40
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 31-01-2013, 17:41:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 31-01-2013, 21:19:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 31-01-2013, 21:37:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - arecki16 - 31-01-2013, 22:42:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 01-02-2013, 22:59:06
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 01-02-2013, 23:02:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 10-02-2013, 22:01:21
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Jakub - 10-02-2013, 22:27:34
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 10-02-2013, 23:09:58
RE: Romet Polo by MichalSR50 - maziak1970 - 10-02-2013, 23:24:16
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 10-02-2013, 23:37:36
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 11-02-2013, 20:36:18
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 12-02-2013, 23:14:19
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 13-02-2013, 02:44:25
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-02-2013, 18:26:03
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 24-05-2013, 14:49:09
RE: Romet Polo by MichalSR50 - mikbow - 24-05-2013, 16:59:40
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 19-07-2013, 00:49:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 302
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3080
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 773
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 164
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 542
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 600
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34640
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 93
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 155
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 433
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5218
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 392
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 811

Reklama