Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Polo by MichalSR50
Autor Wiadomość
MichalSR50 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,541
Imię: Michał
Skąd: Otwock
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #1
Romet Polo by MichalSR50
Witam!
Dzisiaj o godzinie 12.30 wszedłem w posiadanie mojego ulubionego modelu Rometa, czyli Polo M760. Jego historia prawdopodobnie jest taka: Kupił go mój wujek (brat mamy) w 1976 roku, potem sprzedał go sąsiadowi, który pół roku temu oddał go na złom, następnie odkupił go Adrian00102, a dzisiaj wrócił spowrotem do rodziny przez wymianę za T-1. Nie jestem pewien, czy to akurat ten egzemplarz, ale prawdopodobieństwo jest duże Smile
Polo nie jest w dobrym stanie, będę szczery. Koła są krzywo przykręcone, z tyłu brakuje kilku szprych, dętka jest dziurawa, przód również jest trochę krzywy, rama jest pomalowana pędzlem i widać gdzieniegdzie oryginalny błękitny lakier. Na pewno to się przyda przy dorabianiu, gdyż będzie w zimę porządnie pomalowany na wzór oryginału. Ale ma również i zalety, bo jest kompletny, siedzenie niezłe i nie ma pordzewiałego baku. Mówiąc, idealnie nadaje się do renowacji, a remontując dość rzadki model Polo nie zamierzam tego zrobić na odwal się. Do tego wychodzi na to, że to pamiątka rodzinna Smile
Silnika do niego nie dostałem, mieliśmy się z Adrianem wymienić i silnikami, ale na razie tego nie zrobiliśmy. Być może założę do niego 019, bo na razie tylko leży. Zobaczymy, ile pociśnie, bo Polo jest bardzo leciutkie, niewiele cięższe od motorynki, naprawdę Big Grin
No to teraz foteczki. Najpierw tuż po przywiezieniu, a potem już po przykręceniu kilku elementów, jeszcze nie ma wszystkich. Przy okazji założyłem do niego wysoką kierownicę i od razu wygląda jak rasowy Polo Smile









Komentować, oceniać, co chcecie Smile

29-09-2012 22:28:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-09-2012 22:28:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MrF4k - 29-09-2012, 22:37:49
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 29-09-2012, 22:54:44
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-09-2012, 23:01:05
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 29-09-2012, 23:02:14
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Pietrek89 - 29-09-2012, 23:20:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Latos - 30-09-2012, 09:06:31
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Semmao - 30-09-2012, 09:53:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 30-09-2012, 11:21:24
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Sołtys - 30-09-2012, 12:15:16
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 30-09-2012, 12:38:25
RE: Romet Polo by MichalSR50 - miki1999 - 30-09-2012, 12:52:15
RE: Romet Polo by MichalSR50 - fosa - 30-09-2012, 12:53:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 30-09-2012, 18:10:43
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 30-09-2012, 22:12:02
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 21:24:04
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 01-10-2012, 21:29:44
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Przemi998 - 01-10-2012, 21:37:12
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 21:44:58
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 01-10-2012, 22:08:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 22:10:13
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Semmao - 01-10-2012, 23:06:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 01-10-2012, 23:21:32
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 02-10-2012, 00:30:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Semmao - 02-10-2012, 14:12:17
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Polmos - 14-10-2012, 13:06:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-01-2013, 19:58:15
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 13-01-2013, 20:01:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - alek736 - 13-01-2013, 21:57:33
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Stasiek - 13-01-2013, 22:00:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-01-2013, 22:15:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MrF4k - 13-01-2013, 22:30:43
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-01-2013, 22:39:53
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 15-01-2013, 19:38:17
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 15-01-2013, 22:05:12
RE: Romet Polo by MichalSR50 - dada602 - 15-01-2013, 22:30:29
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 16-01-2013, 19:52:47
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 16-01-2013, 20:25:13
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Sołtys - 16-01-2013, 20:31:26
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 16-01-2013, 22:35:20
RE: Romet Polo by MichalSR50 - alek736 - 16-01-2013, 22:54:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 17-01-2013, 12:07:24
RE: Romet Polo by MichalSR50 - skuter007 - 19-01-2013, 22:11:47
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 20-01-2013, 02:12:16
RE: Romet Polo by MichalSR50 - gryf114 - 20-01-2013, 02:31:21
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 27-01-2013, 21:05:49
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 27-01-2013, 21:21:35
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 27-01-2013, 21:25:23
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 27-01-2013, 21:28:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 27-01-2013, 22:00:04
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 28-01-2013, 16:37:10
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:03:27
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 28-01-2013, 21:05:21
RE: Romet Polo by MichalSR50 - fosa - 28-01-2013, 21:06:52
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:11:11
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Szymuś - 28-01-2013, 21:12:35
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Norbi96 - 28-01-2013, 21:13:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 28-01-2013, 21:29:06
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 21:45:11
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 28-01-2013, 22:11:17
RE: Romet Polo by MichalSR50 - ziman1998 - 28-01-2013, 21:49:08
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 28-01-2013, 22:29:11
RE: Romet Polo by MichalSR50 - skuter007 - 29-01-2013, 18:14:15
RE: Romet Polo by MichalSR50 - koi7 - 29-01-2013, 22:55:09
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 29-01-2013, 23:03:34
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-01-2013, 23:35:32
RE: Romet Polo by MichalSR50 - arecki16 - 29-01-2013, 23:39:43
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 29-01-2013, 23:42:33
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 29-01-2013, 23:46:08
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 30-01-2013, 00:13:06
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 30-01-2013, 15:08:45
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 30-01-2013, 15:41:42
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 30-01-2013, 22:48:20
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 31-01-2013, 12:37:40
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 31-01-2013, 17:41:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 31-01-2013, 21:19:46
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 31-01-2013, 21:37:28
RE: Romet Polo by MichalSR50 - arecki16 - 31-01-2013, 22:42:51
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 01-02-2013, 22:59:06
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MateuszR - 01-02-2013, 23:02:48
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 10-02-2013, 22:01:21
RE: Romet Polo by MichalSR50 - Jakub - 10-02-2013, 22:27:34
RE: Romet Polo by MichalSR50 - adrian00102 - 10-02-2013, 23:09:58
RE: Romet Polo by MichalSR50 - maziak1970 - 10-02-2013, 23:24:16
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 10-02-2013, 23:37:36
RE: Romet Polo by MichalSR50 - sebon30 - 11-02-2013, 20:36:18
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 12-02-2013, 23:14:19
RE: Romet Polo by MichalSR50 - wojtex - 13-02-2013, 02:44:25
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 13-02-2013, 18:26:03
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 24-05-2013, 14:49:09
RE: Romet Polo by MichalSR50 - mikbow - 24-05-2013, 16:59:40
RE: Romet Polo by MichalSR50 - MichalSR50 - 19-07-2013, 00:49:23


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 300
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3080
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 773
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 163
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 541
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 600
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34638
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 93
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 155
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 433
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 392
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 809

Reklama