Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Polonez Caro 92r
Autor Wiadomość
Mikołaj Offline
Dziecko słoneczka :D
*


Liczba postów: 1,592
Imię: Mikołaj
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #108
RE: Polonez Caro 92r
wiesz ja mialem przed poldkiem cinquecento 700 ktora palila 10l gazu przy mojej nazwijmy to "agresywnej" jezdzie ale jakos zbytnio mnie to nie bolalo bo 100km kosztowalo 27zl co nie bylo tragedia ale teraz styl mojej jazdy zmienil sie nie do poznania bo jezdze jak dziadek
dlaczego moze dlatego ze jak poldka bym tak piz*owal to by spalil 15-16l
a moze dlatego ze ja w malym aucie z slabym silnikiem mam jakis kompleks i koniecznie chce wszystkim pokazac ze to auto nie jest takie slabe jak sie wydaje

OGAR 200 NA MOJEMOTO.PL
MOTORYNKA NA MOJEMOTO.PL

obraz
28-08-2012 20:08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 18:04:47
RE: Polonez Caro 92r - zigu98 - 27-08-2012, 18:17:20
RE: Polonez Caro 92r - Sołtys - 27-08-2012, 18:23:19
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 18:27:55
RE: Polonez Caro 92r - Gangster - 27-08-2012, 18:32:03
RE: Polonez Caro 92r - Sołtys - 27-08-2012, 18:34:43
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 27-08-2012, 18:42:36
RE: Polonez Caro 92r - romet1989 - 27-08-2012, 18:51:52
RE: Polonez Caro 92r - Irek - 27-08-2012, 19:04:33
RE: Polonez Caro 92r - romet1989 - 27-08-2012, 19:11:34
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:14:38
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 27-08-2012, 19:17:42
RE: Polonez Caro 92r - Sołtys - 27-08-2012, 21:11:34
RE: Polonez Caro 92r - romet1989 - 27-08-2012, 19:17:49
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 27-08-2012, 19:20:32
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:21:01
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 27-08-2012, 19:22:21
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:23:06
RE: Polonez Caro 92r - Semmao - 27-08-2012, 19:23:57
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:27:32
RE: Polonez Caro 92r - Kubasio - 27-08-2012, 20:37:36
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 27-08-2012, 21:08:43
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 21:16:46
RE: Polonez Caro 92r - Gangster - 27-08-2012, 22:08:39
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 27-08-2012, 22:33:15
RE: Polonez Caro 92r - Rometfun20123 - 27-08-2012, 22:35:06
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:15:03
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:18:59
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:20:43
RE: Polonez Caro 92r - MichalSR50 - 27-08-2012, 23:21:02
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:24:55
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:26:42
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:28:14
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:31:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:34:48
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:35:56
RE: Polonez Caro 92r - Rometfun20123 - 27-08-2012, 23:43:55
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:47:29
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:48:59
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:52:51
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:53:57
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:55:05
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:59:35
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:02:49
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:05:08
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:12:08
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:16:00
RE: Polonez Caro 92r - rowler - 28-08-2012, 00:20:26
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:22:11
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:22:36
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:24:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:26:17
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:28:06
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:30:08
RE: Polonez Caro 92r - rowler - 28-08-2012, 00:32:37
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:33:51
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:33:52
RE: Polonez Caro 92r - rowler - 28-08-2012, 00:36:20
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:36:26
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:39:17
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:41:15
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:43:10
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:44:09
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 00:44:54
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:46:46
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 00:50:24
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:52:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:53:11
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 00:55:07
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:55:16
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:57:06
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:58:43
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:59:50
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:01:56
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:02:28
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 01:03:00
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:09:14
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:12:20
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:13:53
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:16:18
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:19:04
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:22:41
RE: Polonez Caro 92r - Rometfun20123 - 28-08-2012, 01:47:13
RE: Polonez Caro 92r - lukasz247___ - 28-08-2012, 11:00:11
RE: Polonez Caro 92r - chart21050 - 28-08-2012, 11:03:56
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 11:44:52
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 12:10:00
RE: Polonez Caro 92r - szprychafso - 28-08-2012, 12:58:43
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 15:41:24
RE: Polonez Caro 92r - arasszymaras - 28-08-2012, 16:37:36
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 17:26:45
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 17:31:50
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 17:32:53
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 19:10:01
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 17:35:36
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 17:35:52
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 19:16:28
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 19:25:25
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 19:40:44
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 19:46:26
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 19:47:27
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 19:48:34
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 19:49:55
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 19:53:33
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 19:59:41
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 20:01:32
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 20:05:04
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012 20:08:56
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 20:09:28
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 20:11:04
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 20:11:49
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 21:05:22
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:06:38
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 21:13:27
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:16:36
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 21:20:46
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:26:34
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 21:28:19
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:29:18
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 21:49:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:52:50
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 22:05:02
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 28-08-2012, 22:19:52
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 22:30:13
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 22:54:07
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 17:40:57
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 02-09-2012, 17:53:32
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 17:57:39
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 02-09-2012, 18:04:29
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 18:05:12
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 18:07:35
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 18:09:55
RE: Polonez Caro 92r - Simon - 02-09-2012, 18:30:17
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 21:26:09
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 22:58:15
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 02-09-2012, 22:59:59
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 23:03:32
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 23:04:32
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 23:11:17
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 23:12:38
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 23:13:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 457
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 190
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 561
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 645
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 171
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 491
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 850

Reklama