Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Simson Endruo ?
Autor Wiadomość
komar Offline
Banned


Liczba postów: 305
Imię: kamil
Skąd: warszawa
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #42
RE: Simson Endruo ?
Mały ,Upp , Więc Tak obiecałem sb ze do puki nie będzie nowych lag to nie pokaże żadnego remontu na forum Big Grin
Miałem 700 zł do wyboru miałem albo coś kupić albo zrobić tego ... Ale ze nic nie było to zabrałem sie za ten remont ;D
Pierwsza paczka :
Przód Simson 70 ZL
Korek baku z kluczykiem 10 zł
Gaźnik 16n-11 bvf z instrukcją i opakowaniem zrobione na nim 300 km - 60 ZL
Korpus manetki 20 zł
Manetka + 2 nowe gumy 15 zł
Linka Ssania - Gratis ;D
Kwota paczki 200 zł Smile ( W tym wysyłka )
Potem zamówiłem wal China bo nie wymagam cudów chce przejeździć Nim około rok Smile - Cena 85 zl
Łożyska smieringi Na wał łożyska po 20 zł z luzem c3 reszta polski - 100 zł
Wszystkie spreje Bezbarwny , lakier papiery Smile - 100 zł
Zamówiłem wczoraj także licznik rowerowy 50 zł , I Cylinder 60 cmm ( 55) -100 ZŁ , Miałem robić szlif ale nie mam dużo czasu ;D
Kranik Paliwa 35 zł w sklepie ;o : ( .
Głowica poszła do tulejowania do ojca do roboty ;D ,
tarcze sprzęgła 20 zł
Rozpołowiłem ten silnik i oczekiwałem dobrego stanu gniazd łożysk i skrzyni i dzięki bogu tak jest ;D
Powoli kaczy Mi się kasa ale będzie jeszcze zapłon Używka w dobrym stanie bo ten jest zmasakrowany , I tłumik Jakby ktoś miał coś z tych części pisać Smile
Plus jeszcze sylikon takie tam duperele około 100 zł , Teraz podliczamy
Simson kosztował 200 + 200 paczka +85 paczka +100+100 +50 + 100 +35+20 ,A i jeszcze 100 zł zębatki i łańcuch Smile Po podliczeniu wychodzi nam prawie 1000 bez zapłonu i tłumika ale Cuż wiem czym będę jeździł ... Jak narazie tylko takie zdjęcie Reszta bendzie wieczorem
24-08-2012 11:20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 09:31:25
RE: Simson Endruo ? - robikrut - 03-06-2012, 09:39:02
RE: Simson Endruo ? - Irek - 03-06-2012, 09:46:12
RE: Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 10:46:57
RE: Simson Endruo ? - nie_mientki - 04-06-2012, 01:58:58
RE: Simson Endruo ? - kedzik28 - 03-06-2012, 10:50:36
RE: Simson Endruo ? - robikrut - 03-06-2012, 10:52:04
RE: Simson Endruo ? - Przemek - 03-06-2012, 11:21:51
RE: Simson Endruo ? - Ogar200 by Ogar - 03-06-2012, 11:26:25
RE: Simson Endruo ? - Dabek333 - 03-06-2012, 11:37:50
RE: Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 11:53:06
RE: Simson Endruo ? - Tomasso94 - 03-06-2012, 12:33:16
RE: Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 12:51:53
RE: Simson Endruo ? - lukasz247___ - 03-06-2012, 12:57:37
RE: Simson Endruo ? - MrF4k - 03-06-2012, 13:15:12
RE: Simson Endruo ? - Kolo4x4 - 03-06-2012, 13:28:53
RE: Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 13:29:38
RE: Simson Endruo ? - Przemi998 - 03-06-2012, 13:36:45
RE: Simson Endruo ? - Norbi96 - 03-06-2012, 14:10:43
RE: Simson Endruo ? - nie_mientki - 03-06-2012, 14:18:45
RE: Simson Endruo ? - arasszymaras - 03-06-2012, 14:42:28
RE: Simson Endruo ? - gabriel0 - 03-06-2012, 14:47:56
RE: Simson Endruo ? - kosa - 03-06-2012, 15:00:17
RE: Simson Endruo ? - Przemek - 03-06-2012, 15:04:19
RE: Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 15:21:12
RE: Simson Endruo ? - LukaszzT1 - 03-06-2012, 16:10:31
RE: Simson Endruo ? - Taśma - 03-06-2012, 20:48:26
RE: Simson Endruo ? - Przemek - 03-06-2012, 21:06:09
RE: Simson Endruo ? - komar - 03-06-2012, 21:08:26
RE: Simson Endruo ? - Tomasso94 - 03-06-2012, 21:13:33
RE: Simson Endruo ? - PawelRometOgar200 - 03-06-2012, 21:42:05
RE: Simson Endruo ? - Irek - 03-06-2012, 22:25:27
RE: Simson Endruo ? - Simon - 03-06-2012, 22:46:13
RE: Simson Endruo ? - Irek - 03-06-2012, 22:48:48
RE: Simson Endruo ? - kosa - 03-06-2012, 23:29:25
RE: Simson Endruo ? - komar - 04-06-2012, 18:52:32
RE: Simson Endruo ? - Norbi96 - 04-06-2012, 19:37:35
RE: Simson Endruo ? - Taśma - 04-06-2012, 19:25:53
RE: Simson Endruo ? - Przemek - 04-06-2012, 20:30:20
RE: Simson Endruo ? - lukasz247___ - 04-06-2012, 20:39:08
RE: Simson Endruo ? - Irek - 05-06-2012, 08:20:57
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012 11:20:47
RE: Simson Endruo ? - fanfso - 24-08-2012, 11:30:54
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 11:34:05
RE: Simson Endruo ? - kedzik28 - 24-08-2012, 11:40:15
RE: Simson Endruo ? - Irek - 24-08-2012, 11:41:26
RE: Simson Endruo ? - Marvin2010 - 24-08-2012, 11:41:43
RE: Simson Endruo ? - Irek - 24-08-2012, 11:42:28
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 11:46:53
RE: Simson Endruo ? - Irek - 24-08-2012, 11:52:19
RE: Simson Endruo ? - Nejkomesh - 24-08-2012, 12:23:51
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 13:21:26
RE: Simson Endruo ? - MrF4k - 24-08-2012, 13:23:46
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 13:30:05
RE: Simson Endruo ? - nie_mientki - 24-08-2012, 13:44:12
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 17:15:17
RE: Simson Endruo ? - Norbi96 - 24-08-2012, 20:02:59
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 20:28:19
RE: Simson Endruo ? - Taśma - 24-08-2012, 20:37:34
RE: Simson Endruo ? - komar - 24-08-2012, 20:49:45
RE: Simson Endruo ? - komar - 25-09-2012, 17:10:00


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 235
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 343
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 205
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 249
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 506
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 189
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6348
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19854
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96729
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 429
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 251
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 307
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 196
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4470

Reklama