Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pony 50-M-2 By Feiro
Autor Wiadomość
Feiro Offline
Typ Homemade
*


Liczba postów: 516
Imię: Martin
Skąd: Okolice Tarnowskich Gór
Pojazd: Romet Pony
Post: #48
RE: Pony 50-M-2 By Feiro
Dobra, w końcu zachciało mi się przetestować wynalazek zwany jako Gas Box

Oczywiście będzie on homemade(na dodatek robię 2 sztuki, druga możliwe że będzie na sprzedaż). Czekam już tylko na gumy od kadetmen'a i startuję z pracami.

Jako że nie chciałem niszczyć oryginalnego cylindra wiercąc w nim otwór w króćcu ssącym, postanowiłem zrobić przedłużenie króćca które umieszczę pomiędzy gaźnikiem a oryginalnym króćcem. Wykonane jest z blachy o grubości 10mm i w górnej części ma wkręconą rozwierconą smarowniczkę do której będzie podłączony wężyk Gas Box'a. Oczywiście potrzebne są odpowiednio przedłużone szpilki na których się to wszystko skręci, ale to już sobie zrobiłem Big Grin
Oto i ona(może i nie wygląda estetyczne ale to prototyp Smile ):

Ref:.
To jest moje miasto. (haha)
Podaj swoje hasło. (haha)
Rozsuńcie się samochody. (haha)
Oddajcie cześć OGAROWI. (haha)
Nastała nowa dynastia. (haha)
Zrodziła się nowa kasta (haha)
ROMET OGAR i basta ! (haha)
Nowy król tego miasta!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2012 14:37:53 przez Feiro.)
30-07-2012 14:35:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 19:51:41
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Semmao - 12-07-2012, 19:53:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 19:55:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - arasszymaras - 12-07-2012, 19:55:16
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Norbi96 - 12-07-2012, 20:04:19
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - michax - 12-07-2012, 20:09:09
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 20:15:53
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - michax - 12-07-2012, 20:20:10
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 20:23:12
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Przemi998 - 12-07-2012, 20:44:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 21:07:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - papi99 - 12-07-2012, 21:35:32
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MateuszR - 12-07-2012, 22:01:22
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 22:19:58
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - SapeK - 12-07-2012, 22:28:39
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 22:48:57
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - karol9919 - 13-07-2012, 11:54:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - arasszymaras - 13-07-2012, 14:38:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 13-07-2012, 15:54:04
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Winiar 93 - 13-07-2012, 16:43:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 16-07-2012, 20:32:16
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - dzazga100 - 25-07-2012, 15:51:53
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 25-07-2012, 21:46:25
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:25:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:31:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:35:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:43:20
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:47:55
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:51:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:56:05
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:59:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 15:01:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 15:06:08
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 15:14:22
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 27-07-2012, 16:12:34
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 16:21:52
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 27-07-2012, 16:25:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 16:30:21
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - bartix4 - 27-07-2012, 17:00:54
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 20:33:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 28-07-2012, 00:50:12
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 28-07-2012, 14:10:29
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 29-07-2012, 00:23:35
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 01:03:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 02:35:54
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Irek - 29-07-2012, 10:50:55
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 13:27:56
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 30-07-2012 14:35:10
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - bajbukaj - 30-07-2012, 14:52:24
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:07:49
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 00:24:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:25:56
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 00:31:00
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:33:42
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 01:00:47
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 02-08-2012, 00:07:07
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Semmao - 02-08-2012, 00:12:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 02-08-2012, 00:28:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Norbi96 - 02-08-2012, 00:34:02
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Bzyk126 - 03-08-2012, 12:00:49
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 18-09-2012, 19:12:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 23-10-2012, 22:53:07
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - gerwi123 - 24-10-2012, 18:59:18
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Irek - 24-10-2012, 21:21:43
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 24-10-2012, 21:26:01
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - tramwajarz - 25-10-2012, 17:46:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 25-10-2012, 17:33:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 472
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 550
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 604
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 523
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409

Reklama