Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by Romecio
Autor Wiadomość
Romecio Offline
10696956 gg pisać jak coś ;D
*


Liczba postów: 594
Imię: Konrad
Skąd: Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #46
RE: Romet Ogar 200 by Romecio
Witam Ponownie.
Nowe Fotki więc chciałem sie pochwalić zostało wymienione sprzęgło Smile niestety naklejki na bak sprzedałem ponieważ miałem złe były one do rocznika 84' a ja posiadam 85' na schowki nakleiłem naklejki co widać na zdjęciach ogarek umyty i wypolerowany. Jak kupie naklejki na bak to założę okrągłe lusterka na prawą i lewą strone Big Grin Krakowskie numery wzbudzały duży zachwyt wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego Smile
Fotki

By romecio


By romecio


By romecio


By romecio


By romecio

Czekam na Komentarze Smile

Praca Silnika Mojego Ogara

   Jazda Ogarem Smile
Ogień z rury przód do góry, trzymaj się ramy, zapierdalamy !

Morał z Historii Krótki,Lecz Nie Wszystkim Znany..Jak Nie Ma Warunków ,Nie Zapieprzamy xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2012 21:25:13 przez Romecio.)
12-07-2012 21:15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 15-08-2011, 12:26:41
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - tracer4520 - 15-08-2011, 12:34:44
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Adamooos - 15-08-2011, 12:37:42
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Decybel - 15-08-2011, 12:39:08
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 15-08-2011, 12:41:08
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 15-08-2011, 13:31:51
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - bujak96 - 15-08-2011, 17:04:57
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 15-08-2011, 17:23:24
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - papi99 - 16-08-2011, 12:02:39
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 16-08-2011, 12:25:10
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Leśnik - 19-08-2011, 11:49:20
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 19-08-2011, 13:25:14
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - adi20007 - 21-08-2011, 17:01:20
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 21-08-2011, 17:16:13
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - szymix10 - 21-08-2011, 17:46:04
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 21-08-2011, 18:12:32
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 03-03-2012, 20:22:17
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Kubek125 - 03-03-2012, 20:49:07
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 00:09:37
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - MrF4k - 04-03-2012, 00:23:43
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 00:53:56
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - MrF4k - 04-03-2012, 00:58:39
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 01:32:52
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - MrF4k - 04-03-2012, 12:57:39
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 13:15:31
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - MrF4k - 04-03-2012, 13:20:33
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 17:55:09
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - MrF4k - 04-03-2012, 20:51:59
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Barto5050 - 04-03-2012, 14:42:10
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - kadetmen - 04-03-2012, 21:02:35
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 21:05:41
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - kadetmen - 04-03-2012, 21:09:46
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-03-2012, 21:19:30
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 23-06-2012, 15:42:48
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Marvin2010 - 23-06-2012, 15:51:52
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 23-06-2012, 16:51:06
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - michax - 27-06-2012, 20:09:14
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Marvin2010 - 27-06-2012, 20:57:02
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Winiar 93 - 27-06-2012, 20:58:00
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Taśma - 27-06-2012, 21:24:12
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Kolo4x4 - 02-07-2012, 09:05:22
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 12-07-2012 21:15:45
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 12-07-2012, 23:25:24
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - karol9919 - 13-07-2012, 11:07:12
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 20-08-2012, 12:51:50
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 20-08-2012, 13:12:41
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Rudy102 - 20-08-2012, 23:05:01
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - hugor22 - 20-08-2012, 23:30:12
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 21-08-2012, 00:36:32
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-11-2012, 21:48:11
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Taśma - 04-11-2012, 21:51:00
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-11-2012, 22:13:39
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 04-11-2012, 22:26:26
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - emil200 - 04-11-2012, 22:38:16
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - mat69a - 04-11-2012, 23:29:31
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Taśma - 04-11-2012, 23:32:19
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Barto5050 - 27-11-2012, 09:25:53
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 26-12-2012, 23:39:38
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - fanfso - 27-12-2012, 00:48:55
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 27-12-2012, 01:10:13
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - czarek97 - 27-12-2012, 01:20:21
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - LukaszzT1 - 27-12-2012, 10:30:39
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 27-12-2012, 15:20:45
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - fanfso - 27-12-2012, 16:12:25
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 27-12-2012, 16:22:02
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - LukaszzT1 - 28-12-2012, 11:39:31
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 28-12-2012, 11:45:50
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - MrF4k - 28-12-2012, 11:59:29
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - LukaszzT1 - 28-12-2012, 12:05:23
RE: Romet Ogar 200 by Romecio - Romecio - 28-12-2012, 12:17:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 464
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 530
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3157
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 806
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 595
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 661
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34745
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 118
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 184
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 517
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 404
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 422

Reklama