Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Co to jest dokładnie?
Autor Wiadomość
bercixxx1992 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 48
Imię: robert
Skąd: tuszyma
Pojazd: Romet Chart
Post: #4
RE: Co to jest dokładnie?
silnik to od avo simsona -a reszta trudno powiedziec-siedzenie jakies dziwne- i ogolnie troche nielad-ale sokol to to nie jest

romet chart
motoryna
2 x komar
romet
wsk x 3
simson sr4-4 habicht
125p
126p cabrio
17-06-2012 23:10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Co to jest dokładnie? - Taśma - 17-06-2012, 22:59:23
RE: Co to jest dokładnie? - arecki16 - 17-06-2012, 23:03:01
RE: Co to jest dokładnie? - papi99 - 17-06-2012, 23:03:01
RE: Co to jest dokładnie? - bercixxx1992 - 17-06-2012 23:10:58
RE: Co to jest dokładnie? - Taśma - 17-06-2012, 23:10:59
RE: Co to jest dokładnie? - rowler - 17-06-2012, 23:14:30
RE: Co to jest dokładnie? - Taśma - 17-06-2012, 23:18:45
RE: Co to jest dokładnie? - arasszymaras - 17-06-2012, 23:30:20
RE: Co to jest dokładnie? - Żak1962 - 17-06-2012, 23:32:34
RE: Co to jest dokładnie? - nie_mientki - 17-06-2012, 23:57:48
RE: Co to jest dokładnie? - Irek - 18-06-2012, 08:51:46
RE: Co to jest dokładnie? - Rammbo - 18-06-2012, 10:48:10
RE: Co to jest dokładnie? - Taśma - 18-06-2012, 13:37:55
RE: Co to jest dokładnie? - Rammbo - 18-06-2012, 13:53:02
RE: Co to jest dokładnie? - Taśma - 18-06-2012, 17:53:17
RE: Co to jest dokładnie? - Tomasso94 - 18-06-2012, 17:59:50
RE: Co to jest dokładnie? - Rammbo - 18-06-2012, 18:00:24
RE: Co to jest dokładnie? - Irek - 18-06-2012, 19:26:53
RE: Co to jest dokładnie? - emil19990511 - 23-06-2012, 00:35:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
Dzisiaj 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 90952
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Deecuu
Dzisiaj 09:25:28
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 73
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 227
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 885
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 143
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3629
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 111
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307187
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 264
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 158
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 180
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 248
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 300

Reklama