Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
zmiana skrzyni
Autor Wiadomość
KoRn Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 244
Imię: Kuba
Skąd: Radomsko
Pojazd: Inny
Post: #8
RE: zmiana skrzyni
s50 ma inną budowe silnika niż s51, oczywiście mówimy tu o porównaniu silników M53/2KF i M541KF. Do drugiego rodzaju silnika można wsadzić skrzynie 4 lub 5 biegową.

A co do tej skrzyni to po przeczytaniu mojego postu powinieneś już stwierdzić, że części z M541KF nie podejdą do M53/2KF.

Sprzedam przeróżne rzeczy, zapraszam.
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/oAHf/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2012 18:19:32 przez KoRn.)
13-06-2012 18:17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
zmiana skrzyni - dawkaogar - 13-06-2012, 09:10:56
RE: zmiana skrzyni - lukasz247___ - 13-06-2012, 09:22:01
RE: zmiana skrzyni - dawkaogar - 13-06-2012, 09:25:58
RE: zmiana skrzyni - Tomasso94 - 13-06-2012, 10:10:10
RE: zmiana skrzyni - dawkaogar - 13-06-2012, 10:54:54
RE: zmiana skrzyni - papi99 - 13-06-2012, 15:40:36
RE: zmiana skrzyni - dawkaogar - 13-06-2012, 17:15:26
RE: zmiana skrzyni - KoRn - 13-06-2012 18:17:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: damian94
Dzisiaj 00:27:55
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 86
Romet Ogar 200
Ostatni post: Xekot
Dzisiaj 00:02:11
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 201
Błotniki Romet Diadem
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 23:03:03
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 30
co to za szprychy?
Ostatni post: wojtek_2
Wczoraj 15:10:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 47
Jawa 50 Mustang – problem...
Ostatni post: wiater
Wczoraj 14:11:44
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 74
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
30-06-2026 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 389
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
30-06-2026 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Romecik
Ostatni post: romek
30-06-2026 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 122
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67662
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 128
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 552
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 942
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3353
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 858

Reklama