Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Kadet M-780 by Adamos
Autor Wiadomość
lukasz247___ Offline
Król leśnych bezdroży :)
*


Liczba postów: 1,352
Imię: Łukasz
Skąd: Jastrzębie/Łukowica
Pojazd: Romet Chart
Post: #4
RE: Kadet M-780 by Adamos
Dawno tego sprzętu na forum nie było Big Grin Dobrze trafiłeś 80zł za tego romka to naprawdę nie wiele opylało się bo fajny sprzęcikWink

Pozdrawiam Łukasz Smile
Gruchu-Łukasz Ty to obowiązkowo idź spać pod bramę Rometu Big Grin

Używajcie polskich znaków!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE- prof. Bralczyk
14-05-2012 18:07:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 14-05-2012, 00:41:04
RE: Kadet M-780 by Adamos - Norbi96 - 14-05-2012, 14:58:26
RE: Kadet M-780 by Adamos - kadetmen - 14-05-2012, 16:12:20
RE: Kadet M-780 by Adamos - lukasz247___ - 14-05-2012 18:07:13
RE: Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 14-05-2012, 22:26:03
RE: Kadet M-780 by Adamos - Przemi998 - 14-05-2012, 22:42:42
RE: Kadet M-780 by Adamos - rowler - 14-05-2012, 23:25:43
RE: Kadet M-780 by Adamos - MichalSR50 - 14-05-2012, 23:46:18
RE: Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 20-05-2012, 23:07:50
RE: Kadet M-780 by Adamos - Norbi96 - 20-05-2012, 23:17:15
RE: Kadet M-780 by Adamos - Przemek - 20-05-2012, 23:32:22
RE: Kadet M-780 by Adamos - Pietrek89 - 21-05-2012, 00:55:42
RE: Kadet M-780 by Adamos - Kolo4x4 - 21-05-2012, 14:57:41
RE: Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 21-05-2012, 23:42:49
RE: Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 31-05-2012, 00:00:01
RE: Kadet M-780 by Adamos - papi99 - 31-05-2012, 12:33:56
RE: Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 02-06-2012, 18:09:36
RE: Kadet M-780 by Adamos - LukaszzT1 - 02-06-2012, 19:24:20
RE: Kadet M-780 by Adamos - robikrut - 02-06-2012, 22:03:08
RE: Kadet M-780 by Adamos - Adamos - 02-06-2012, 23:18:35
RE: Kadet M-780 by Adamos - Norbi96 - 02-06-2012, 23:59:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Ogar 205
Ostatni post: romek
Dzisiaj 06:21:20
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 97
biegi komar 2350
Ostatni post: k4mil
22-09-2026 20:33:41
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 801
[K/P] składaki zachodniop...
Ostatni post: młody rometowiec
20-09-2026 18:16:11
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 118
Ogar 205 przerywa po doda...
Ostatni post: romek
20-09-2026 14:47:35
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 270
Romet kadet nagle przesta...
Ostatni post: romek
20-09-2026 10:21:48
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 172
Łańcuch do ogara 200
Ostatni post: Janek.Ogar
18-09-2026 13:25:23
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 253
Naklejki Wigry 3
Ostatni post: johnu1
17-09-2026 12:03:55
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1241
Kupię owiewke pasującą do...
Ostatni post: Janek.Ogar
15-09-2026 20:40:30
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Romet Special - w końcu t...
Ostatni post: Masiaken
15-09-2026 08:57:32
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 323
Oryginalność zębatki zdaw...
Ostatni post: romek
14-09-2026 17:59:23
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 305
SKLEP.MOTOKAM.NET - Nowy ...
Ostatni post: romek
12-09-2026 21:35:20
» Odpowiedzi: 31
» Wyświetleń: 25794
Romet Wigry '74
Ostatni post: Pinio
09-09-2026 23:07:21
» Odpowiedzi: 24
» Wyświetleń: 19098
Jawa 223 stoi w miejscu
Ostatni post: ziemniaczek
09-09-2026 11:43:23
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 852
Czyżby T-3 nie istniał?
Ostatni post: Kacperek_77u
09-09-2026 10:14:09
» Odpowiedzi: 69
» Wyświetleń: 65099
komarek gasnie
Ostatni post: Kacperek_77u
09-09-2026 09:54:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 799

Reklama