Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogar 200 czy 205?
Autor Wiadomość
LukaszzT1 Offline
Komarzysta :F
*


Liczba postów: 2,082
Imię: Łukasz
Skąd: Lubzina (RRS)
Pojazd: Inny
Post: #50
RE: Ogar 200 czy 205?
powiem tak karzdy chwali to co ma,i jedni mowia ze ogar 200 to szrot i wogule a inni ze ogar 205 to perełka,karzdy ma swoje zdanie wiec niech niektorzy nie obrazaja posiadaczy ogarów 205 ani 200 bo jak sie dba to sie i ma,jak ktos nie dba to i nawet ogar 205 nie bedzie mu chodził dobrze a jesli ktos dba to ogar 200 bedzie mu chodził jak igła wiec niech karzdy zastanowi sie nad tym co pisze bo moze obrazic innych swa wypowiedzia,bo karzdy pisze ze ogar 200 sie psuje,ja mam 2 kolegów co mieli ogary 200 jednemu chodziła jak sku*wysyn i miała załozona z tyłu zebatke od rometa i leciała 90 z górki, a 2 miał takiego ogara ze na cylindrze 60 i orginalnych zebatkach wogule sie nie ciagła wiec macie przykład kto dbał o moto a kto nie

Romet 50-T1 1980r(Sprzedany)
Romet 50-T1 1981r (Sprzedany)
Romet ogar 200 1988r(Sprzedany)
Cezet 175 487.0 1988r(Sprzedana)
Simson Sr50 1987r
Polonez Caro Plus 1.6 Gli 1997r
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2012 16:09:39 przez LukaszzT1.)
13-05-2012 16:03:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 czy 205? - papi99 - 16-08-2011, 19:37:37
RE: Ogar 200 czy 205? - wisla98 - 16-08-2011, 19:38:56
RE: Ogar 200 czy 205? - MrF4k - 16-08-2011, 20:21:31
RE: Ogar 200 czy 205? - Romecio - 16-08-2011, 20:44:19
RE: Ogar 200 czy 205? - Decybel - 16-08-2011, 20:48:59
RE: Ogar 200 czy 205? - Adamooos - 16-08-2011, 21:59:06
RE: Ogar 200 czy 205? - saper1923 - 16-08-2011, 22:03:54
RE: Ogar 200 czy 205? - tracer4520 - 16-08-2011, 23:58:31
RE: Ogar 200 czy 205? - Leszek - 17-08-2011, 00:02:13
RE: Ogar 200 czy 205? - WRCK - 17-08-2011, 14:03:14
RE: Ogar 200 czy 205? - Aban - 17-08-2011, 14:30:36
RE: Ogar 200 czy 205? - Paweł94 - 17-08-2011, 20:02:23
RE: Ogar 200 czy 205? - Mati - 17-08-2011, 20:55:53
RE: Ogar 200 czy 205? - pablos - 18-08-2011, 12:47:14
RE: Ogar 200 czy 205? - Tomasso94 - 18-08-2011, 12:52:33
RE: Ogar 200 czy 205? - olo1200 - 18-08-2011, 13:01:55
RE: Ogar 200 czy 205? - grzes3217 - 18-08-2011, 13:22:34
RE: Ogar 200 czy 205? - olo1200 - 18-08-2011, 13:25:30
RE: Ogar 200 czy 205? - grzes3217 - 18-08-2011, 13:30:31
RE: Ogar 200 czy 205? - olo1200 - 18-08-2011, 13:33:37
RE: Ogar 200 czy 205? - grzes3217 - 18-08-2011, 13:41:02
RE: Ogar 200 czy 205? - olo1200 - 18-08-2011, 14:54:08
RE: Ogar 200 czy 205? - Kubek125 - 18-08-2011, 16:12:41
RE: Ogar 200 czy 205? - Simon - 18-08-2011, 16:43:43
RE: Ogar 200 czy 205? - wisla98 - 18-08-2011, 19:00:04
RE: Ogar 200 czy 205? - Mati - 18-08-2011, 22:42:37
RE: Ogar 200 czy 205? - Tomasso94 - 18-08-2011, 22:44:02
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 10-05-2012, 20:42:39
RE: Ogar 200 czy 205? - Marvin2010 - 10-05-2012, 21:08:00
RE: Ogar 200 czy 205? - rowler - 10-05-2012, 21:18:15
RE: Ogar 200 czy 205? - LukaszzT1 - 10-05-2012, 21:20:28
RE: Ogar 200 czy 205? - Dawido_99 - 10-05-2012, 21:24:44
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 12-05-2012, 19:19:09
RE: Ogar 200 czy 205? - Nejkomesh - 12-05-2012, 23:19:18
RE: Ogar 200 czy 205? - Taśma - 12-05-2012, 23:48:09
RE: Ogar 200 czy 205? - arasszymaras - 13-05-2012, 00:49:50
RE: Ogar 200 czy 205? - xepher - 13-05-2012, 08:16:31
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 13-05-2012, 10:08:11
RE: Ogar 200 czy 205? - Przemi998 - 13-05-2012, 11:05:07
RE: Ogar 200 czy 205? - zms330 - 13-05-2012, 12:04:16
RE: Ogar 200 czy 205? - Błażej - 13-05-2012, 12:24:21
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 13-05-2012, 12:43:45
RE: Ogar 200 czy 205? - romet1989 - 13-05-2012, 12:46:20
RE: Ogar 200 czy 205? - GRADO - 13-05-2012, 12:55:47
RE: Ogar 200 czy 205? - mlodylisc - 13-05-2012, 12:55:57
RE: Ogar 200 czy 205? - GRADO - 13-05-2012, 12:58:13
RE: Ogar 200 czy 205? - robikrut - 13-05-2012, 13:04:51
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 13-05-2012, 13:06:29
RE: Ogar 200 czy 205? - Ogarek200 - 13-05-2012, 15:06:10
RE: Ogar 200 czy 205? - LukaszzT1 - 13-05-2012 16:03:02
RE: Ogar 200 czy 205? - Kuba42Ful - 13-05-2012, 16:11:09
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 13-05-2012, 19:28:42
RE: Ogar 200 czy 205? - robikrut - 13-05-2012, 20:40:02
RE: Ogar 200 czy 205? - LukaszzT1 - 13-05-2012, 20:44:03
RE: Ogar 200 czy 205? - PawelRometOgar200 - 16-05-2012, 16:38:04
RE: Ogar 200 czy 205? - kacper98 - 16-05-2012, 16:57:33
RE: Ogar 200 czy 205? - Time Bandit - 23-05-2012, 00:41:22
RE: Ogar 200 czy 205? - michax - 24-05-2012, 12:57:15
RE: Ogar 200 czy 205? - Szymuś - 24-05-2012, 15:01:46
RE: Ogar 200 czy 205? - lukasz247___ - 24-05-2012, 15:56:54
RE: Ogar 200 czy 205? - Gabriel1234567 - 13-02-2013, 17:58:45
RE: Ogar 200 czy 205? - jawomaniak - 13-02-2013, 18:12:12
RE: Ogar 200 czy 205? - nie_mientki - 13-02-2013, 18:14:35
RE: Ogar 200 czy 205? - Taśma - 13-02-2013, 18:14:35


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 722
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 95
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 504
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 316
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 341
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 765

Reklama