Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Pony motorynka m1
Autor Wiadomość
mlody191 Offline
Mechanior
*


Liczba postów: 847
Imię: Damian
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #28
RE: Romet Pony motorynka m1
(04-01-2026 14:47:31)romek napisał(a):  Fajnie że motorynka żyje i coś się dzieje. Nakrętki podejrzewam ktoś wspawał bo przerabiał na dwie osoby i to było do wkręcenia śrub jako podnóżki. Mocowanie głowicy akurat wygląda jakby mogło być fabryczne, może tuleje w silniku masz tak wypierdziane że aż tak wisi?
Jakbyś szukał kodu lakieru groszkowego tak żeby był 1:1 praktycznie to znajdziesz go w temacie mojego Ogara ale musi to być mieszalnia która pracuje na systemie firmy Mipa.
Tu jest link jeszcze jak jezdzilem nią na codzień https://www.youtube.com/watch?v=N_kjM88B_ys i nie bylo tak policji na wsiach mozna bylo sobie pyrkac bez kasku a jak policja byla to tylko zatrzymala i kazala do domu prowadzic jak sie dobrze pogadalo. Fajnie ze ten filmik zrobilem i jest i moge sobie obejrzec a juz nie dlugo bedzie w innej odslonie.
Tak myslalem ze to ktos wspawal aby miec podnozki.
Co do mocowania glowicy to nie mozliwe zeby takie luzy byly na tulejach silnika, tam mogloby brakowac niewiele ale nie az tyle. Ewentualnie sproboje przykrecic glowice na te mocowanie a na dolnym mocowaniu zrobie delikatną fasolke, poczekam niech sie inni wypowiedzą .

(04-01-2026 14:47:31)romek napisał(a):  Fajnie że motorynka żyje i coś się dzieje. Nakrętki podejrzewam ktoś wspawał bo przerabiał na dwie osoby i to było do wkręcenia śrub jako podnóżki. Mocowanie głowicy akurat wygląda jakby mogło być fabryczne, może tuleje w silniku masz tak wypierdziane że aż tak wisi?
Jakbyś szukał kodu lakieru groszkowego tak żeby był 1:1 praktycznie to znajdziesz go w temacie mojego Ogara ale musi to być mieszalnia która pracuje na systemie firmy Mipa.
co do lakieru to myslalem o kodach z palety fiata, nie musi to byc 100% oryginał, tymbardziej ze bede malowal proszkowo. Moje wstepne myslenie jest na zielony groszek ale chetnie poslucham podpowiedzi forumowiczów co do koloru. Mi osobiscie podoba sie ten zielony groszek tymbrdziej ze wzoruje sie na jednej z motorynek m1 ktora ma ten kolor
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2026 15:26:31 przez mlody191.)
04-01-2026 15:24:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 06-06-2015, 13:12:37
Odp: Romet Pony motorynka m1 - Latos - 06-06-2015, 13:30:54
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 06-06-2015, 18:08:04
RE: Romet Pony motorynka m1 - KeiSangi - 06-06-2015, 13:46:14
Odp: RE: Romet Pony motorynka m1 - Latos - 06-06-2015, 14:54:18
RE: Romet Pony motorynka m1 - Szymono95 - 29-07-2015, 00:52:22
RE: Romet Pony motorynka m1 - Darek1 - 29-07-2015, 01:04:24
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 30-07-2015, 00:10:55
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 05-06-2016, 17:04:02
RE: Romet Pony motorynka m1 - hvil - 06-06-2016, 13:35:08
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 06-06-2016, 23:50:04
RE: Romet Pony motorynka m1 - enduro - 06-06-2016, 19:05:14
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 16-08-2016, 19:08:22
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 03-05-2017, 14:04:18
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 03-05-2017, 14:28:13
RE: Romet Pony motorynka m1 - Grave - 03-05-2017, 14:31:06
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 03-05-2017, 15:01:40
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 03-05-2017, 14:51:20
RE: Romet Pony motorynka m1 - Grave - 03-05-2017, 15:11:51
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 03-05-2017, 15:23:35
RE: Romet Pony motorynka m1 - Skrzat - 17-11-2017, 22:13:47
RE: Romet Pony motorynka m1 - spsport2000 - 17-11-2017, 22:31:52
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 04-01-2026, 12:38:26
RE: Romet Pony motorynka m1 - romek - 04-01-2026, 14:47:31
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 04-01-2026 15:24:00
RE: Romet Pony motorynka m1 - romek - 04-01-2026, 15:57:33
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 04-01-2026, 16:27:03
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 05-01-2026, 23:05:45
RE: Romet Pony motorynka m1 - mlody191 - 06-01-2026, 21:55:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 515
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3153
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 207
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 589
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 652
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34726
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 116
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 183
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 508
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5238
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 196
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 401
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 420
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 882

Reklama