Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Chart 210 '88
Autor Wiadomość
miszel Offline
Nowy
*


Liczba postów: 94
Imię: Michał
Skąd: Gdańsk
Pojazd: Romet Chart
Post: #11
Romet Chart 210 '88
Taka tam wycieczka w rodzinne strony owocowała przyjemnymi fantami do charciątka. Wartymi nadmienienia są: Prosta rama z dokumentami (oprócz stopki centralnej nic nie było grzebane, dodatkowo w dowodzie ma napisany kolor niebieski) oraz bagażnik boczny (!) rzekomo dedykowany do charta. Po jego kształtach wygląda jakby był fabryczny, ale może znajdzie się tu ktoś kto wie coś więcej na jego temat. Mam nadzieję, że teraz projekt nabierze jakiegoś większego tempa.
30-01-2024 13:53:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo miszel za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Chart 210 '88 - miszel - 18-11-2023, 16:53:05
RE: Romet Chart 210 '88 - Motokamel - 18-11-2023, 20:02:24
RE: Romet Chart 210 '88 - miszel - 18-11-2023, 20:36:22
RE: Romet Chart 210 '88 - Debesta - 18-11-2023, 23:22:14
RE: Romet Chart 210 '88 - Motokamel - 19-11-2023, 00:15:56
RE: Romet Chart 210 '88 - miszel - 19-11-2023, 01:01:07
RE: Romet Chart 210 '88 - Debesta - 19-11-2023, 03:30:25
Romet Chart 210 '88 - miszel - 30-11-2023, 11:56:29
RE: Romet Chart 210 '88 - romek - 01-12-2023, 00:02:49
RE: Romet Chart 210 '88 - Debesta - 01-12-2023, 03:28:57
Romet Chart 210 '88 - miszel - 30-01-2024 13:53:43


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
Dzisiaj 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 160
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 852
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
Wczoraj 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 149
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 114
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3608
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 91
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 306802
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 237
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 144
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 168
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 283
Komar
Ostatni post: romek
22-07-2026 14:43:33
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 243
Simson s51 problem ze zmi...
Ostatni post: pitrex
22-07-2026 14:28:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 371

Reklama