Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Komar 2350 '77
Autor Wiadomość
Kubek125 Offline
Technik-Akrobata
*


Liczba postów: 598
Imię: Kuba
Skąd: Rewal
Pojazd: Inny
Post: #21
RE: Romet Komar 2350 '77
(19-04-2012 14:32:33)dandi napisał(a):  
(18-04-2012 22:00:42)arasszymaras napisał(a):  Piękny Komar.Wymień siedzenie i naklejki i będzie lepiej wyglądał.Też Mam 2350 tylko z 84 roku Smile
A to jakaś ciekawostka motoryzacyjnaHuh Ponieważ ostatni Komar powstał w 1978r o oznaczeniu 2352 i był produkowany do 1983r. Natomiast 2350 był produkowany w latach 1970-72.
Skąd ty masz te info??? 2350 wcale nie był produkowany do 1972 bo ja mam 2 komarki 2350 i jeden jest z 72' a drugi jest z 76'!!!
A co do tematu to super komczak te głowice zminić i bedzie git

Moje maszynki
KTM EXC 525 04'
Simson S51 Enduro 83'
Romet Pony M2
Romet 50 T1 81'
Romet Komar 2350 72'
Romet Komar 2350 76'

Na forum od 2011 Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2012 21:38:27 przez Kubek125.)
27-04-2012 21:36:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:26:14
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-04-2012, 21:32:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - lukasz247___ - 18-04-2012, 21:38:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - | rav | - 18-04-2012, 21:45:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - kadetmen - 18-04-2012, 21:53:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - Simon - 18-04-2012, 21:54:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 18-04-2012, 22:00:42
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 14:32:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 17:39:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kubek125 - 27-04-2012 21:36:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - loki19 - 02-05-2012, 22:51:09
RE: Romet Komar 2350 '77 - MichalSR50 - 18-04-2012, 23:36:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - papi99 - 19-04-2012, 12:54:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 17:45:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - dandi - 19-04-2012, 18:35:13
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 18:39:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 19-04-2012, 18:59:02
RE: Romet Komar 2350 '77 - mlodyfso - 19-04-2012, 19:25:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - MrF4k - 19-04-2012, 19:57:16
RE: Romet Komar 2350 '77 - arasszymaras - 19-04-2012, 21:36:39
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-04-2012, 20:59:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 15-08-2012, 18:00:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - Sołtys - 15-08-2012, 19:41:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - kacper98 - 15-08-2012, 19:58:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-08-2012, 10:28:47
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 00:04:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 01:11:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 01:14:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - przemek95 - 13-10-2013, 02:08:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-10-2013, 13:58:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - alek736 - 13-10-2013, 15:44:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - Kanilox - 13-10-2013, 23:59:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-10-2013, 15:47:24
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-04-2014, 22:47:54
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-11-2014, 01:13:04
RE: Romet Komar 2350 '77 - kw112 - 09-11-2014, 10:55:53
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 10-11-2014, 10:22:20
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 00:17:29
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 11-11-2014, 11:25:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 11-11-2014, 18:59:18
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 21:09:32
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 22-11-2014, 22:43:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - dociox - 22-11-2014, 22:45:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-11-2014, 00:51:21
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 28-11-2014, 19:19:28
RE: Romet Komar 2350 '77 - Quake96 - 28-11-2014, 19:49:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 29-11-2014, 15:13:23
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 29-11-2014, 17:56:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 07-12-2014, 19:43:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-12-2014, 20:40:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 09-12-2014, 00:18:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 09-12-2014, 00:56:31
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 13-12-2014, 19:03:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 18:56:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 27-12-2014, 19:05:22
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 27-12-2014, 20:10:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-01-2015, 19:12:30
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 06-01-2015, 22:26:36
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 07-01-2015, 23:20:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 08-01-2015, 17:39:33
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 16-01-2015, 20:39:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-02-2015, 00:40:55
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 17-02-2015, 23:39:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - sstasiek - 18-02-2015, 00:26:37
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 12:42:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Malibu122 - 18-02-2015, 16:45:15
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 18-02-2015, 17:57:49
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 19:52:08
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 20-02-2015, 20:23:05
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 20-02-2015, 21:04:59
RE: Romet Komar 2350 '77 - Przemi998 - 21-02-2015, 02:49:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 21-02-2015, 16:23:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 18:11:41
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 03-08-2015, 19:02:07
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-08-2015, 21:57:19
RE: Romet Komar 2350 '77 - Suwmiarka - 31-08-2015, 12:35:35
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 31-08-2015, 21:58:25
RE: Romet Komar 2350 '77 - pladzorr - 01-09-2015, 16:38:11
RE: Romet Komar 2350 '77 - knypas - 01-09-2015, 19:01:52
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 01-09-2015, 21:31:03
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:30:46
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 17-04-2021, 13:47:10
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-04-2021, 21:36:48
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 06-08-2025, 17:08:51
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 06-08-2025, 20:51:00
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 17-08-2025, 11:52:43
RE: Romet Komar 2350 '77 - MacRoial - 17-08-2025, 23:33:34
RE: Romet Komar 2350 '77 - romek - 18-08-2025, 08:43:27
RE: Romet Komar 2350 '77 - mateeusz - 23-08-2025, 20:15:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 453
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 187
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 561
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 644
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 170
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 848

Reklama