Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 2350 - kolejny Robak
Autor Wiadomość
Szymonk Offline
Zarejestrowany


Liczba postów: 0
Imię: Szymon
Skąd: Gdańsk
Pojazd: Romet Komar
Post: #111
RE: Komar 2350 - kolejny Robak
Szukam informacji o mocowaniu przedniego blotnika w 2350, te mocowania w przednim widelcu to twoja modyfikacja Joozku? Czy fabrycznie powinny isc od spodu blotnika? Mialem zalozony widelec od plytkiego blotnika, jakos bylo to podrutowane. kupilem taki pod plastikowa lampę ale nadal to mi niepasuje

Notatka od Dawdzio, 01-03-2023 13:56:01

Usunąłem uszkodzony cytat ze zdjęciami.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2023 13:40:43 przez Szymonk.)
01-03-2023 13:37:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 16-09-2014, 00:29:54
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 16-09-2014, 08:37:25
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - motonita - 16-09-2014, 10:17:52
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 16-09-2014, 12:25:17
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romek - 16-09-2014, 14:35:27
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - motonita - 16-09-2014, 15:57:21
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 16-09-2014, 18:20:56
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - wojtekr35 - 16-09-2014, 18:22:49
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 16-09-2014, 20:36:39
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - kamil97 - 16-09-2014, 19:14:43
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Przemi998 - 16-09-2014, 20:41:48
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 30-09-2014, 23:03:11
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Matinek - 30-09-2014, 23:29:28
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Amanssy - 30-09-2014, 23:29:36
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 30-09-2014, 23:46:15
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 30-09-2014, 23:55:38
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 30-09-2014, 23:57:22
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 01-10-2014, 00:22:02
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 01-10-2014, 23:10:03
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 01-10-2014, 23:22:14
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 03-10-2014, 23:51:40
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 22-10-2014, 00:17:06
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Kolo4x4 - 22-10-2014, 10:45:09
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - kamil97 - 22-10-2014, 11:55:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 23-10-2014, 00:20:56
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romek - 23-10-2014, 00:27:30
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Quake96 - 23-10-2014, 00:36:54
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 23-10-2014, 09:33:53
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 23-10-2014, 12:29:53
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Semmao - 23-10-2014, 12:49:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 24-10-2014, 15:38:20
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Semmao - 24-10-2014, 16:42:59
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 24-10-2014, 16:49:21
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 24-10-2014, 21:47:27
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 24-10-2014, 22:14:36
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 24-10-2014, 23:34:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 24-10-2014, 23:43:10
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-10-2014, 00:10:33
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 25-10-2014, 23:27:47
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-10-2014, 23:46:03
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 25-10-2014, 23:56:57
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 28-10-2014, 00:09:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - sebon30 - 28-10-2014, 00:54:07
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Pompuś - 28-10-2014, 08:59:13
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Matinek - 28-10-2014, 16:58:24
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 28-10-2014, 17:54:28
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 29-10-2014, 10:52:44
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 29-10-2014, 01:14:55
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 12-12-2014, 00:07:24
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 12-12-2014, 00:18:02
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 12-12-2014, 14:01:23
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 12-12-2014, 15:02:42
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - kadetmen - 13-12-2014, 12:36:32
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 13-12-2014, 15:55:14
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - mjurzak - 25-12-2014, 23:12:02
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Blues - 25-12-2014, 23:16:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-12-2014, 23:43:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Pompuś - 25-12-2014, 23:18:40
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Petronas - 25-12-2014, 23:20:34
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Błażej - 25-12-2014, 23:23:38
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Błażej - 26-12-2014, 00:25:33
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romet200 - 30-12-2014, 14:09:09
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 00:23:32
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 31-12-2014, 01:09:12
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 01:20:07
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 31-12-2014, 01:27:52
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 01:32:52
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Przemi998 - 31-12-2014, 01:40:18
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 02:04:18
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 03-01-2015, 01:43:20
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 23-09-2015, 23:08:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - komarinho - 23-09-2015, 23:40:29
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Petronas - 24-09-2015, 11:19:49
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 08-08-2016, 23:37:48
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 06-10-2016, 23:48:36
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - dawidbud1 - 17-10-2016, 22:35:11
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 17-10-2016, 22:53:21
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - dawidbud1 - 17-10-2016, 22:55:56
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 17-10-2016, 23:12:54
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - krzyszp - 25-10-2016, 23:12:49
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-10-2016, 23:51:17
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - komarinho - 26-10-2016, 21:24:31
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - rafi555 - 26-10-2016, 21:58:48
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - krzyszp - 01-11-2016, 20:34:20
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - rommel - 01-11-2016, 22:26:11
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - rafi555 - 01-11-2016, 21:21:29
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Kosa78 - 20-01-2018, 23:43:19
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 21-01-2018, 03:25:18
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - arevo - 08-02-2019, 15:51:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 04-05-2021, 11:10:09
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romek - 04-05-2021, 17:54:05
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 05-05-2021, 00:29:17
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Szymonk - 01-03-2023 13:37:05
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 07-03-2023, 16:02:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Wczoraj 13:02:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 159
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 300
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 165
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 214
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 432
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 164
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6298
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19812
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96605
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 404
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 290
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4461

Reklama