Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 205 1986r
Autor Wiadomość
Piotrekdriver1 Offline
-
*


Liczba postów: 319
Imię: Piotrek
Skąd: Białystok
Pojazd: Romet Pony
Post: #54
RE: Romet Ogar 205 1986r
Dziś już nie zrobię tego zdjęcia.To jest jakiś dziwny zamiennik bo ma logo zmd.Może lepszy by był od teraźniejszego chińczyka bo taki mam w tym ogarze.
A do czego służą te wycięcia w tulei?

W drugim cylindrze zmd w tym co mam zjechany gwint na wydechu też kawałek tego jest wyłamany.

Romet Pony 301
Romet Ogar 205x2
Romet 2375
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2023 20:50:22 przez Piotrekdriver1.)
04-02-2023 20:48:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Piotrekdriver1 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 25-04-2021, 10:37:40
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 25-04-2021, 13:35:31
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 25-04-2021, 13:39:56
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 25-04-2021, 13:42:43
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 25-04-2021, 13:45:59
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 25-04-2021, 17:46:14
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 25-04-2021, 18:35:47
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 25-04-2021, 19:20:25
RE: Romet Ogar 205 1986r - wazniak96 - 25-04-2021, 19:25:09
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 25-04-2021, 19:42:59
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 25-04-2021, 22:51:55
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 26-04-2021, 07:06:25
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 02-05-2021, 16:01:24
RE: Romet Ogar 205 1986r - wazniak96 - 02-05-2021, 16:34:54
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 02-05-2021, 16:43:39
RE: Romet Ogar 205 1986r - romek - 02-05-2021, 21:38:53
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 03-05-2021, 10:33:46
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 09-05-2021, 18:26:30
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 09-05-2021, 20:56:55
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 09-05-2021, 22:26:43
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 10-05-2021, 00:51:06
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 10-05-2021, 08:00:08
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 12-07-2021, 20:35:34
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 26-07-2021, 20:24:04
RE: Romet Ogar 205 1986r - Quake96 - 27-07-2021, 19:50:56
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 27-07-2021, 20:37:12
RE: Romet Ogar 205 1986r - Quake96 - 27-07-2021, 23:10:55
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 28-07-2021, 07:00:07
RE: Romet Ogar 205 1986r - Jadek125p - 28-07-2021, 23:04:09
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 29-07-2021, 17:56:09
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 28-08-2021, 14:37:26
RE: Romet Ogar 205 1986r - Spaceman164 - 28-08-2021, 15:25:43
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 28-08-2021, 15:30:22
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 11-09-2021, 19:23:20
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 02-10-2021, 13:54:44
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 02-10-2021, 14:01:48
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 02-10-2021, 14:15:37
RE: Romet Ogar 205 1986r - romek - 02-10-2021, 15:32:40
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 02-10-2021, 16:12:07
RE: Romet Ogar 205 1986r - romek - 02-10-2021, 16:33:00
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 02-10-2021, 16:57:45
RE: Romet Ogar 205 1986r - bacablue - 03-10-2021, 11:37:28
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 03-10-2021, 12:00:48
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 04-12-2021, 21:23:25
RE: Romet Ogar 205 1986r - romek - 04-12-2021, 22:47:26
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 04-12-2021, 23:22:53
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 17-01-2023, 19:04:18
RE: Romet Ogar 205 1986r - Debesta - 18-01-2023, 06:50:56
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 18-01-2023, 11:12:33
RE: Romet Ogar 205 1986r - Tomasz-pr110 - 18-01-2023, 11:17:06
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 18-01-2023, 11:24:24
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 04-02-2023, 19:14:24
RE: Romet Ogar 205 1986r - Maka_91 - 04-02-2023, 20:09:44
RE: Romet Ogar 205 1986r - Piotrekdriver1 - 04-02-2023 20:48:24
RE: Romet Ogar 205 1986r - Maka_91 - 04-02-2023, 21:09:37
RE: Romet Ogar 205 1986r - Maka_91 - 04-02-2023, 21:44:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wideleca przednieg...
Ostatni post: łogór 200
Wczoraj 22:55:35
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 92
Historia pewnego komarka
Ostatni post: romek
Wczoraj 06:07:06
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 1068
Witam wszystkich
Ostatni post: Leo69
25-08-2026 22:01:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
Ogar 200 gaśnie pod obcią...
Ostatni post: Bob_Harley
23-08-2026 10:57:37
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 266
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
22-08-2026 23:27:55
» Odpowiedzi: 515
» Wyświetleń: 316694
Jubilat
Ostatni post: usertm
22-08-2026 13:08:39
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 218
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
20-08-2026 00:35:09
» Odpowiedzi: 149
» Wyświetleń: 39871
silnik dezamet 023
Ostatni post: Karol007
18-08-2026 20:34:08
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Romet Orion - 1991 - by S...
Ostatni post: Pinio
17-08-2026 22:27:18
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 17073
Złombol
Ostatni post: Retrower
17-08-2026 15:33:27
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 11393
Śrubę mechanizmu składani...
Ostatni post: Monacjusz
16-08-2026 19:20:51
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 227
Nużka od simka w ogarze
Ostatni post: romek
16-08-2026 17:19:30
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Rower Hollandia
Ostatni post: romek
16-08-2026 12:45:04
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 299
Śmieszne i ciekawe linki,...
Ostatni post: romek
16-08-2026 11:06:02
» Odpowiedzi: 1424
» Wyświetleń: 574814
Komar 2352W '78 - Madziar...
Ostatni post: romek
15-08-2026 22:37:25
» Odpowiedzi: 41
» Wyświetleń: 14925

Reklama