Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka M3 by Decuu
Autor Wiadomość
Deecuu Offline
Mechatronik
*


Liczba postów: 258
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Rzeszowa
Pojazd: Romet Chart
Post: #22
RE: Motorynka M3 by Decuu
(11-12-2021 20:22:43)romek napisał(a):  Daj najlepiej rysunek których dokładnie wymiarów potrzebujesz Smile ja mam pozna m2 ale to bez różnicy. Pierwsze słyszę żeby M3 miała inne mocowania silnika. Chyba że zaraz się okaże że te zaokrąglenie jest fabryczne i to jest ta różnica której sensu nie kumam bo 023 i s38/025 są plug&Play oprócz tylko kolanka. Nie wiem nie miałem nigdy m3. A, w motorynkach tak jest że prawe górne ucho silnika jest tak wygięte fabrycznie. Co do tulei osi wahacza w ramę to nie lepiej jest je nieco oszlifować lub stoczyć ? Mi te z gmoto bez problemu pasowały do dwóch motorynek i komara 2352

Jutro zrobie rysunek Big Grin
To zaokrąglenie na pewno nie jest fabryczne, szukałem różnych zdj m3 i każda ma równe ;P Na pewno zeszlifuje albo stocze ale rurke wymienić i tak trzeba ;P
https://www.chlopcyrometowcy.pl/showthre...?tid=45564
w tym wątku jest zdj 023 w ramie od m3

(11-12-2021 20:34:55)joozek napisał(a):  Coś tu, z tym koszem silnikowym, jest nie tak. Niby śruby pasują w otwory, ale silnik siedzi niżej i to 2, 3 cm.
Jeszcze nie wiem co mi nie pasuje, ale zrób zdjęcia z obu stron z rama. Podumamy.

Po weekendzie zrobię dokładne
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2021 20:38:23 przez Deecuu.)
11-12-2021 20:37:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 19:06:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 20:16:37
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 10-12-2021, 20:40:45
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 21:03:54
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 21:22:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 21:24:56
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 10-12-2021, 21:35:07
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 23:13:22
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 10-12-2021, 23:32:59
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 00:15:04
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021, 00:44:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 11-12-2021, 01:01:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 11-12-2021, 01:04:41
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 01:16:39
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 11-12-2021, 02:21:44
RE: Motorynka M3 by Decuu - bkrukl - 11-12-2021, 11:10:24
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021, 19:45:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 15:46:42
RE: Motorynka M3 by Decuu - skinder - 11-12-2021, 16:03:27
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 20:22:43
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021 20:37:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 11-12-2021, 20:34:55
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 22:41:40
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 17-12-2021, 17:51:02
RE: Motorynka M3 by Decuu - bkrukl - 17-12-2021, 18:05:49
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 20-12-2021, 22:41:56
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 20-12-2021, 23:04:55
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 20-12-2021, 23:17:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 20-12-2021, 23:48:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 21-12-2021, 00:33:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 21-12-2021, 06:43:52
RE: Motorynka M3 by Decuu - Michał - 21-12-2021, 13:24:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 22-12-2021, 17:33:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 21-12-2021, 20:23:05
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 22-12-2021, 19:15:57
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 23-12-2021, 01:47:47
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 23-12-2021, 04:37:28
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 24-12-2021, 01:17:32
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-02-2022, 16:57:03
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 13-02-2022, 17:01:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 13-02-2022, 17:17:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-02-2022, 17:32:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - sakuu - 14-02-2022, 02:12:58
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 13-02-2022, 17:21:23
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 13-02-2022, 23:54:05
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-02-2022, 11:19:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 08-05-2022, 16:45:04
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 09-05-2022, 12:08:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 28-06-2022, 16:50:22
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 28-06-2022, 20:02:44
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 29-06-2022, 14:45:16
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 29-06-2022, 15:25:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-10-2022, 01:22:46
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 13-10-2022, 10:03:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-10-2022, 00:47:16
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 14-10-2022, 06:01:06
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 14-10-2022, 09:30:27
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 15-02-2023, 22:58:36
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 18-02-2023, 02:30:07
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 18-02-2023, 21:04:51
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-02-2023, 10:49:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-02-2023, 13:04:19
RE: Motorynka M3 by Decuu - siwy1958 - 19-02-2023, 18:53:48
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 27-04-2023, 21:13:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 00:46:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-04-2024, 07:40:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 22:34:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 19-04-2024, 20:46:26
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-04-2024, 22:50:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 23:12:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - tramwajarz - 20-04-2024, 14:23:53
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 20-04-2024, 20:09:48
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 24-05-2024, 18:09:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 30-05-2024, 23:32:02
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 31-05-2024, 15:53:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 31-05-2024, 20:29:43
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 03-06-2024, 08:39:35
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 03-06-2024, 16:08:20
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 04-06-2024, 19:16:49
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 04-06-2024, 23:49:29
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-09-2024, 15:14:57
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 14-09-2024, 16:10:40


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 172
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 111
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama