Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka M3 by Decuu
Autor Wiadomość
Deecuu Offline
Mechatronik
*


Liczba postów: 258
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Rzeszowa
Pojazd: Romet Chart
Post: #19
RE: Motorynka M3 by Decuu
(11-12-2021 11:10:24)bkrukl napisał(a):  Sporo pracy Cię czeka :-)
Zastanawia mnie też mocowanie silnika. Tak jakby tam coś wycinane było....
Czyżby mocowanie na kwadracika ktoś powiększał żeby wsadzić jajko?
Pokaż spawy tej rurki ssania....

Jedna blaszka faktycznie nie jest płaska, tak jak by ktoś to poszerzył ale w jakim celu? Przymierzyłem 025 i silnik jest prosto. Przeglądając stare wątki na forum przeczytałem że rama od m3 różniła się od M2 nie tylko rurką ale i otworami pod silnik.

(11-12-2021 16:03:27)skinder napisał(a):  Sporo pracy, ale w dobre ręce trafiła Smile Będę zaglądał, powodzenia! Smile

Oj pracy dużo ale powoli do przodu Big Grin
Po dokładnym obejrzeniu ramy, muszę wymienić rurkę od osi wahacza ale wcześniej delikatnie ją wyciąć Big Grin
Tu pojawia się pytanie czy tulejka z ramy od komara podejdzie do motorynki? Te co kupiłem na gmoto są zbyt grube - ewentyalnie dostosuje nową rurkę pod takie tulejki

Romek jak byś mógł to proszę o wymiary mocowania kanapy bo od tego zależy zgranie amortyzatorów i tłumika Big Grin

Tutaj kilka zdjęć silnika w ramie:


A tutaj mocowanie od strony zapłonu, widać, że ktoś to zaokrąglił ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2021 19:56:57 przez Deecuu.)
11-12-2021 19:45:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 19:06:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 20:16:37
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 10-12-2021, 20:40:45
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 21:03:54
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 21:22:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 10-12-2021, 21:24:56
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 10-12-2021, 21:35:07
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 10-12-2021, 23:13:22
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 10-12-2021, 23:32:59
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 00:15:04
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021, 00:44:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 11-12-2021, 01:01:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 11-12-2021, 01:04:41
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 01:16:39
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 11-12-2021, 02:21:44
RE: Motorynka M3 by Decuu - bkrukl - 11-12-2021, 11:10:24
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021 19:45:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 15:46:42
RE: Motorynka M3 by Decuu - skinder - 11-12-2021, 16:03:27
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 20:22:43
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 11-12-2021, 20:37:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 11-12-2021, 20:34:55
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 11-12-2021, 22:41:40
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 17-12-2021, 17:51:02
RE: Motorynka M3 by Decuu - bkrukl - 17-12-2021, 18:05:49
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 20-12-2021, 22:41:56
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 20-12-2021, 23:04:55
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 20-12-2021, 23:17:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 20-12-2021, 23:48:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 21-12-2021, 00:33:13
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 21-12-2021, 06:43:52
RE: Motorynka M3 by Decuu - Michał - 21-12-2021, 13:24:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 22-12-2021, 17:33:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 21-12-2021, 20:23:05
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 22-12-2021, 19:15:57
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 23-12-2021, 01:47:47
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 23-12-2021, 04:37:28
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 24-12-2021, 01:17:32
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-02-2022, 16:57:03
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 13-02-2022, 17:01:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 13-02-2022, 17:17:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-02-2022, 17:32:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - sakuu - 14-02-2022, 02:12:58
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 13-02-2022, 17:21:23
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 13-02-2022, 23:54:05
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-02-2022, 11:19:15
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 08-05-2022, 16:45:04
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 09-05-2022, 12:08:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 28-06-2022, 16:50:22
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 28-06-2022, 20:02:44
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 29-06-2022, 14:45:16
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 29-06-2022, 15:25:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 13-10-2022, 01:22:46
RE: Motorynka M3 by Decuu - joozek - 13-10-2022, 10:03:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-10-2022, 00:47:16
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 14-10-2022, 06:01:06
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 14-10-2022, 09:30:27
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 15-02-2023, 22:58:36
RE: Motorynka M3 by Decuu - Debesta - 18-02-2023, 02:30:07
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 18-02-2023, 21:04:51
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-02-2023, 10:49:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-02-2023, 13:04:19
RE: Motorynka M3 by Decuu - siwy1958 - 19-02-2023, 18:53:48
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 27-04-2023, 21:13:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 00:46:33
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-04-2024, 07:40:12
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 22:34:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 19-04-2024, 20:46:26
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 19-04-2024, 22:50:10
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 19-04-2024, 23:12:38
RE: Motorynka M3 by Decuu - tramwajarz - 20-04-2024, 14:23:53
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 20-04-2024, 20:09:48
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 24-05-2024, 18:09:25
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 30-05-2024, 23:32:02
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 31-05-2024, 15:53:30
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 31-05-2024, 20:29:43
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 03-06-2024, 08:39:35
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 03-06-2024, 16:08:20
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 04-06-2024, 19:16:49
RE: Motorynka M3 by Decuu - Motokamel - 04-06-2024, 23:49:29
RE: Motorynka M3 by Decuu - Deecuu - 14-09-2024, 15:14:57
RE: Motorynka M3 by Decuu - romek - 14-09-2024, 16:10:40


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 172
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 111
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama