Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze Wigry 3
Autor Wiadomość
zaz Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,036
Imię: Jakub
Skąd: Słupsk
Pojazd: Inny Romet
Post: #48
RE: Pierwsze Wigry 3
(21-09-2020 15:56:53)MAT_ZAJ napisał(a):  Jak mówiłem tak zrobiłem - w piwnicznych zasobach udało mi się wyszperać trochę drobnicy rowerowej z epoki, szału nie ma, są za to dwa nowe odblaski, jeden troszkę zmęczony (niestety wszystkie bez mocowań, ale coś się wymyśli), nowe rureczki do zaworków starego typu i lampka typu "pchełka" (z zapasowym kloszykiem nawet!) Blush


Prace rozbiórkowo-remontowe wstrzymuje póki co niestety angina, która rozłożyła mnie przez weekend Angry

Mocowania do tych odblasków można do kupić. Sam kupowałem na FB na grupach starych rometów itp

Obecne pojazdy
Romet Jubilat 2 1987 rok
Romet Wigry Universal 1977 rok
Romet Zenit Special 1989 rok

Byłe pojazdy
Romet Wigry 3 1985 rok.
21-09-2020 17:17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 18:13:10
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:02:02
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 19:20:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:32:00
RE: Pierwsze Wigry 3 - Jorginsson - 16-09-2020, 21:10:07
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 16-09-2020, 21:51:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 22:35:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 22:52:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 23:08:32
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 15:47:34
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 17:14:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 17:22:58
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 17-09-2020, 22:39:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 21:33:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 21:36:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 22:02:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:28:14
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:55:40
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 09:58:47
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 11:37:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 13:34:08
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:09:06
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:35:17
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:48:36
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:50:18
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:57:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:59:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 22:16:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 21:59:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:17:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:05:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:08:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:14:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:25:25
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:27:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:33:23
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:39:59
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:43:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:48:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:47:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:51:22
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:53:45
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:05:19
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 23:20:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:21:48
RE: Pierwsze Wigry 3 - mateeusz - 21-09-2020, 12:18:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 21-09-2020, 15:56:53
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020 17:17:28
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 19:47:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 15:00:49
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 22:12:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 22:18:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:44:52
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 20:54:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 21:37:31
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:56:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 21:43:39
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 22:05:38
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 22:18:09
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 10-05-2026, 10:34:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 11-05-2026, 05:21:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 11-05-2026, 09:12:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 22
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 416
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34294
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2940
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 211
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 158
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 419
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 297
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 636
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 228
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6436

Reklama