Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze Wigry 3
Autor Wiadomość
MAT_ZAJ Offline
Nowy
*


Liczba postów: 16
Imię: Mateusz
Skąd: Krosno
Pojazd: Inny
Post: #30
RE: Pierwsze Wigry 3
#5
Zdemontowałem hamulec przedni, który dosłownie stał w miejscu, podobnie linka w białym pancerzu, całość została potraktowana solidną dawką środków penetrujących, a klocki preparatem do konserwacji gum i uszczelek. Co niektórzy pewnie radzili by takie elementy eksploatacyjne jak linka, pancerz czy klocki wymienić - cóż chcę pozostawić ten rowerek z jak największą ilością oryginalnych części.
Bardziej cenię sobie stare rzeczy w zachowanym, oryginalnym po latach stanie z koniecznymi zabiegami konserwacyjnymi, by ich stan się nie pogarszał, lecz każda ryska, zadrapanie czy ubytek to jednak jakiś element historii Shy
Rower wciąż stoi jeszcze na kołach (przednie koło nie trzyma powietrza, tył po napompowaniu trzyma bez zarzutów), lecz w planie na przyszły tydzień rama zostanie ogołocona Tongue
   
18-09-2020 22:08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 18:13:10
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:02:02
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 19:20:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:32:00
RE: Pierwsze Wigry 3 - Jorginsson - 16-09-2020, 21:10:07
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 16-09-2020, 21:51:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 22:35:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 22:52:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 23:08:32
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 15:47:34
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 17:14:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 17:22:58
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 17-09-2020, 22:39:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 21:33:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 21:36:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 22:02:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:28:14
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:55:40
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 09:58:47
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 11:37:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 13:34:08
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:09:06
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:35:17
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:48:36
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:50:18
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:57:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:59:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 22:16:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 21:59:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:17:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:05:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020 22:08:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:14:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:25:25
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:27:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:33:23
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:39:59
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:43:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:48:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:47:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:51:22
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:53:45
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:05:19
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 23:20:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:21:48
RE: Pierwsze Wigry 3 - mateeusz - 21-09-2020, 12:18:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 21-09-2020, 15:56:53
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 17:17:28
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 19:47:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 15:00:49
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 22:12:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 22:18:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:44:52
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 20:54:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 21:37:31
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:56:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 21:43:39
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 22:05:38
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 22:18:09
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 10-05-2026, 10:34:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 11-05-2026, 05:21:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 11-05-2026, 09:12:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 35
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 423
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34302
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2946
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 78
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 212
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 317
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 637
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6474

Reklama