Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze Wigry 3
Autor Wiadomość
WD40 Offline
Początkujący Rometowiec
*


Liczba postów: 105
Imię: --
Skąd: Polska
Pojazd: Inny Romet
Post: #26
RE: Pierwsze Wigry 3
(18-09-2020 21:50:18)MAT_ZAJ napisał(a):  #3
W poszukiwaniu bagażnika odwiedziłem dziś inny skup złomu, gdzie udało mi się trafić takiego zmęczonego żywotem kolejnego Wigry 3. Jako, że pracownicy nie pozwolili mi wykręcać samego bagażnika - wziąłem całość na wagę i zostałem policzony na całe 8 PLN Big Grin (takie kupowanie złomków to ja rozumiem, a nie wyceny w oparciu o "oelyxy"..)

Kiedyś zdaje się był żółtym, jednak ktoś opędzlował/owałkował go niedbale na czarno, na dodatek tylny trójkąt jest w nim baaardzo amatorsko pospmarkany (bo trudno to nazwać spawem..) obręcze wyszlifowane z chromu, nie ma żadnych detali, błotniki są pogięte, jedyny plus taki, że ma oba metalowe motylki pod siedzeniem i kierownicą Blush

Na pewno wykorzystam z niego bagażnik, jako że mój chromowany jest pęknięty - resztę może wykorzystam do czegoś kreatywnego Tongue
Dla formalności załączam też jego numery:

Zdaje się (bo są pozalewane farbą), że to 84 • 066659

Bagażnik być może jest nawet oryginalny, ale niestety nie jestem tego do końca pewien, po prostu ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, tak czy siak podobny więc git (ale raczej jest to oryginalny bagażnik ;D ).
Szkoda że ten czarny Wigry wygląda na dosłownie zajechanego na śmierć, jeszcze bardziej szkoda że rama jest spawana, czyli po przejściach.
Ale i tak ważne że bagażnik wleciał! Smile

Pozdrawiam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2020 21:59:14 przez WD40.)
18-09-2020 21:57:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 18:13:10
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:02:02
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 19:20:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:32:00
RE: Pierwsze Wigry 3 - Jorginsson - 16-09-2020, 21:10:07
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 16-09-2020, 21:51:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 22:35:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 22:52:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 23:08:32
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 15:47:34
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 17:14:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 17:22:58
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 17-09-2020, 22:39:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 21:33:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 21:36:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 22:02:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:28:14
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:55:40
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 09:58:47
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 11:37:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 13:34:08
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:09:06
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:35:17
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:48:36
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:50:18
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020 21:57:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:59:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 22:16:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 21:59:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:17:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:05:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:08:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:14:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:25:25
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:27:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:33:23
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:39:59
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:43:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:48:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:47:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:51:22
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:53:45
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:05:19
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 23:20:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:21:48
RE: Pierwsze Wigry 3 - mateeusz - 21-09-2020, 12:18:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 21-09-2020, 15:56:53
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 17:17:28
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 19:47:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 15:00:49
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 22:12:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 22:18:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:44:52
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 20:54:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 21:37:31
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:56:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 21:43:39
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 22:05:38
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 22:18:09
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 10-05-2026, 10:34:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 11-05-2026, 05:21:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 11-05-2026, 09:12:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 22
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 416
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34294
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2940
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 211
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 158
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 419
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 297
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 315
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 636
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 228
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6436

Reklama