Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Mała Włoszka
Autor Wiadomość
Lagoon Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 575
Imię: Michał
Skąd: Płock
Pojazd: Inny
Post: #32
RE: Mała Włoszka
Witam po dłuższej przerwie. Jakoś na wiosnę 2019 kupiłem tylne amortyzatory Paioli, fajne były, ale w średnim stanie. Caly czas szukałem sprężyn do nich bo seryjny były za twarde, mimo regulacji ustawionej najbardziej miękko. I tak wyszło, że cały sezon leżały w garażu. Niedawno przeglądam Ebay no i trafiły się Marzocchi Strada w fajnym stanie Big Grin I tak oto przyszedł spóźniony prezent pod choinkę. W tak zwanym międzyczasie kurier przywiózł taką owiewkę i tutaj pytanie do Was: co myślicie? Jest okej? Myślałem troszeczkę jeszcze nad takim mały pługiem przed silnik, ale to do rozważań jeszcze.

Jeśli chodzi o mechanikę to Polini 160 siadło elegancko, momentu z dołu dużo, nie ma dziury przez rezonansem. Chłodnica zamontowana, czujnik temperatury Koso też jest, dzięki czemu mogę na bieżąco kontrolować temperaturę cieczy w głowicy.

Marzy mi się jeszcze gaźnik Lectron, ale kosztuje prawie tyle, co dałem rok temu za Cagivę :F
Wypadało by jeszcze trochę podrasować hamulce, a właściwie spowalniacze. Aktualnie z przodu jest tarcza 260 mm, zacisk 2 tłoczkowy Grimeca, przewód gumowy i pompa taka se Grimeca chyba. W planach tarcza 305 mm z Jawy, zacisk 2 tłoczkowy Brembo (większa średnica tłoczków) z Hondy NTV i przewód w stalowym oplocie. Pompa zostaje, tylny hamulec bębnowy też.
Obiłem też siedzenie na taki ceglasty brąz, bo fabryczny pokrowiec już się przedzierał.
Tak to wygląda aktualnie. Piszcie swoje sugestie, co myślicie. Pozdrawiam!






Już nie chcę żadnych pilarek
Witam!
Zrobię dobrze cylindrom. Zainteresowany?Pisz PW!



https://www.facebook.com/porting.studio/
04-01-2020 16:10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Mała Włoszka - Lagoon - 08-10-2018, 23:01:42
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 16-10-2018, 01:57:06
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 16-10-2018, 07:48:49
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 16-10-2018, 23:34:53
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 16-10-2018, 23:48:15
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 17-10-2018, 00:43:45
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 17-10-2018, 00:46:56
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 17-10-2018, 02:36:35
RE: Mała Włoszka - Taśma - 17-10-2018, 10:26:18
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 17-10-2018, 11:32:30
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 17-10-2018, 16:31:36
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 23-10-2018, 23:02:25
RE: Mała Włoszka - bubel500 - 23-10-2018, 23:06:34
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 23-10-2018, 23:17:20
RE: Mała Włoszka - bubel500 - 24-10-2018, 11:05:48
RE: Mała Włoszka - bkrukl - 24-10-2018, 08:05:44
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 26-10-2018, 22:02:38
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 08-11-2018, 00:55:06
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 08-11-2018, 01:28:15
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 11-04-2019, 23:05:19
RE: Mała Włoszka - Wodnik - 11-04-2019, 23:27:58
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 23-04-2019, 00:28:37
RE: Mała Włoszka - damian94 - 30-06-2019, 19:23:48
RE: Mała Włoszka - joozek - 01-07-2019, 08:36:26
RE: Mała Włoszka - DumDum - 02-07-2019, 00:29:01
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 30-07-2019, 00:03:01
RE: Mała Włoszka - damian94 - 02-05-2020, 18:35:30
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 20-09-2019, 10:29:45
RE: Mała Włoszka - gabriel0 - 20-09-2019, 11:52:26
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 20-09-2019, 12:02:22
Mała Włoszka - motoclas82 - 24-09-2019, 01:17:06
RE: Mała Włoszka - joozek - 24-09-2019, 11:19:53
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 04-01-2020 16:10:14
RE: Mała Włoszka - skinder - 04-01-2020, 16:38:22
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 04-01-2020, 16:49:43
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 04-01-2020, 20:07:21
RE: Mała Włoszka - Texas Ranger - 04-01-2020, 22:50:30
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 05-01-2020, 03:01:30
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 05-01-2020, 03:12:12
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 03-03-2020, 00:08:23
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 20-03-2020, 23:51:09
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 05-05-2020, 14:39:23
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 05-05-2020, 16:34:11
RE: Mała Włoszka - skinder - 05-05-2020, 22:16:01
RE: Mała Włoszka - XPek_84 - 06-05-2020, 14:41:46
RE: Mała Włoszka - Norweski Zomowiec - 06-05-2020, 17:46:32
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 06-05-2020, 22:59:11
RE: Mała Włoszka - damian94 - 06-05-2020, 23:18:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 298
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama