Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Był sobie Ogarek (205)
Autor Wiadomość
Ryoko Yuki Offline
Rozmawiający Ze Sprzętami
*


Liczba postów: 122
Imię: Ryoko
Skąd: Nowy Sącz
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #44
RE: Był sobie Ogarek (205)
... Sezon się zdecydowanie kończy. Dzisiaj się nawet aż nieprzyjemnie zrobiło. Ale za to wczoraj stwierdziłem, że trzeba tak na poważnie zobaczyć czym tak naprawdę jest Błękitek i czy to całe naprawianie się do czegokolwiek nadaje...
Wyruszyłem o 7:40, zagarażowałem się o 19:20 założenie spełniłem, więc się ciesze, przejazd bez problemowo zaliczyłem a usterek żadnych nie stwierdzono!


Pierwszy postój Błękitek dostał 3 litry etylinki z Miksolem prosto do baku, a ja 200mll czarnej kawki bez dodatków do żołądka XD


Rytro


Piwniczna Zdrój - ujęcie wody mineralnej Piwniczanka


Widok na Beskidy z przejścia granicznego Polska - Słowacja (Łomnica - Zdrój/Mnisek/n Popradem)


I juz w Mnisku na małych przy Słowackich zakupach Smile


W Żegiestowie


I cała trasa wg Wójka Google!

Więcej zdjątek nie robiłem, bo dojechaniu do Muszyny zaczęło być kiepsko z czasem (zanim wdrapałem sie na Krzyżówkę zaczęła się już szarówka).

A jak z Waszym zakończeniem sezonu?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2019 00:40:53 przez Ryoko Yuki.)
29-10-2019 00:40:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Ryoko Yuki za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 25-02-2019, 00:12:35
RE: Był sobie Ogarek (205) - remix301 - 25-02-2019, 00:22:49
RE: Był sobie Ogarek (205) - grek132 - 25-02-2019, 00:35:12
RE: Był sobie Ogarek (205) - seler1500 - 25-02-2019, 00:38:57
RE: Był sobie Ogarek (205) - remix301 - 25-02-2019, 00:40:30
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 25-02-2019, 09:55:32
RE: Był sobie Ogarek (205) - grek132 - 25-02-2019, 12:57:28
RE: Był sobie Ogarek (205) - remix301 - 25-02-2019, 19:38:19
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 14-03-2019, 20:08:18
RE: Był sobie Ogarek (205) - seler1500 - 14-03-2019, 20:49:49
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 23-03-2019, 23:18:47
RE: Był sobie Ogarek (205) - Jorginsson - 23-03-2019, 23:31:03
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 24-03-2019, 20:27:02
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 24-03-2019, 20:48:49
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 05-04-2019, 22:17:00
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 21-05-2019, 19:53:32
RE: Był sobie Ogarek (205) - gabriel0 - 21-05-2019, 22:15:30
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 21-05-2019, 22:33:21
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 03-06-2019, 01:08:34
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 20-06-2019, 22:59:28
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 21-06-2019, 21:56:12
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 25-06-2019, 22:33:39
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 01-08-2019, 20:20:18
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 02-08-2019, 08:44:10
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 11-08-2019, 20:05:19
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 12-08-2019, 20:34:07
RE: Był sobie Ogarek (205) - damek30k - 21-08-2019, 00:50:46
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 26-08-2019, 23:09:07
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 21-08-2019, 08:37:34
RE: Był sobie Ogarek (205) - damek30k - 22-08-2019, 02:14:29
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 22-08-2019, 08:59:04
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 26-08-2019, 23:24:10
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 27-08-2019, 02:14:22
RE: Był sobie Ogarek (205) - rafi555 - 27-08-2019, 08:30:33
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 27-08-2019, 22:57:45
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 15-09-2019, 00:45:50
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 15-09-2019, 23:17:38
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 30-09-2019, 21:48:17
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 29-10-2019 00:40:15
RE: Był sobie Ogarek (205) - seler1500 - 29-10-2019, 01:03:24
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 13-07-2020, 02:21:08
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 18-07-2022, 23:23:52
RE: Był sobie Ogarek (205) - Spaceman164 - 18-07-2022, 23:59:57
RE: Był sobie Ogarek (205) - Bob_Harley - 19-07-2022, 00:03:54
RE: Był sobie Ogarek (205) - Ryoko Yuki - 19-07-2022, 00:27:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 11:58:16
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 183
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 740
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 118
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 517
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 556
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34543
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3002
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 133
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 372
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 178
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 358
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 370
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 777

Reklama