Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Sentymentalny ogar 200
Autor Wiadomość
NoSeLatamTrochu Offline
Druciarz
*


Liczba postów: 1,022
Imię: Bartosz
Skąd: Lublin
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #11
RE: Ogierek trupełek
umm tak przeszedłem do działania, cdi sklejone, cewka oddana do przewinięcia, stacyje dałem jako taki bajerek, koła rozebrane przód zdjęty do wymiany łożysk, koła rozebrane do zera czekam teraz na nowe felgi i szprychy nowej produkcji, bo są ładne a moje felgi pogięte i brzydkie, następnie będzie bak od nowa malowany bo na odpierdul zrobione, hamulec zrobiłem też na tiptop tylni i znalazłem patent na przód ale to już niedługo Big Grin to a następnie chcę oddać lagi do regeneracji bo nie jest fajnie, myślę że do wakacji jako tako będzie zrobiony do takiej codziennej jazdy, w plany wleciał też szlif i porting na 50/4 oryginalnego mojego cylindra z racji że mam cdi, a i spawak by się przydał, no i membrana od razu co by mniej siorbał Tongue z fartem

Kanał: @rooster_works
Instagram: @bartosz.217
27-05-2019 18:54:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Sentymentalny ogar 200 - NoSeLatamTrochu - 03-05-2018, 12:38:14
RE: Ogierek trupełek - Wojtek na Wigry - 03-05-2018, 20:14:59
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 04-05-2018, 20:52:12
RE: Ogierek trupełek - Waldek - 05-05-2018, 09:59:37
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 05-05-2018, 10:18:41
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-05-2018, 23:37:16
RE: Ogierek trupełek - Olekk - 15-05-2018, 07:09:35
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 21-05-2018, 22:17:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 07-05-2019, 17:56:12
RE: Ogierek trupełek - rafi555 - 28-05-2019, 18:01:56
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 28-05-2019, 21:53:05
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 09-05-2019, 00:17:14
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 27-05-2019 18:54:10
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-06-2019, 23:16:46
RE: Ogierek trupełek - remix301 - 15-06-2019, 14:48:12
RE: Ogierek trupełek - XPek03 - 15-06-2019, 14:05:50
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-06-2019, 22:06:13
RE: Ogierek trupełek - XPek03 - 16-06-2019, 01:48:32
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 16-06-2019, 01:51:53
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 25-06-2019, 11:58:51
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 13-04-2022, 22:51:21
RE: Ogierek trupełek - romek - 14-04-2022, 06:07:14
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-04-2022, 20:36:26
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-04-2022, 22:00:05
RE: Ogierek trupełek - romek - 15-04-2022, 22:45:00
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-04-2022, 14:42:05
RE: Ogierek trupełek - Bob_Harley - 17-04-2022, 17:49:47
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-04-2022, 18:23:45
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 17-04-2022, 19:40:03
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 19-04-2022, 21:19:14
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 20-04-2022, 19:37:53
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 20-04-2022, 21:28:12
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 20-04-2022, 23:34:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 21-04-2022, 15:18:22
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-04-2022, 20:11:06
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 23-04-2022, 11:13:10
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 23-04-2022, 12:23:58
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-05-2022, 20:31:01
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 12-05-2022, 22:51:48
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 12-05-2022, 23:00:04
RE: Ogierek trupełek - Bob_Harley - 12-05-2022, 23:34:29
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 13-05-2022, 15:47:53
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 13-05-2022, 19:24:44
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-05-2022, 18:25:13
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-05-2022, 16:30:46
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 05-08-2022, 11:18:15
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 03-10-2022, 17:43:23
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 08-10-2022, 15:20:17
RE: Ogierek trupełek - romek - 08-10-2022, 17:25:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 09-10-2022, 17:33:17
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 09-10-2022, 21:00:27
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-10-2022, 17:33:32
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 11-10-2022, 19:33:30
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-10-2022, 19:59:32
RE: Ogierek trupełek - wazniak96 - 11-10-2022, 20:52:06
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 12-10-2022, 22:41:15
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-10-2022, 20:41:36
RE: Ogierek trupełek - Spaceman164 - 15-10-2022, 20:45:52
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 16-10-2022, 19:31:52
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-10-2022, 18:57:52
RE: Ogierek trupełek - Michał - 17-10-2022, 21:06:32
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 21-10-2022, 21:29:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 21-10-2022, 09:56:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 21-10-2022, 12:08:01
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-10-2022, 17:16:25
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 23-10-2022, 23:02:10
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 24-10-2022, 15:41:32
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 24-10-2022, 16:54:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 24-10-2022, 21:33:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 24-10-2022, 21:35:20
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 25-10-2022, 11:12:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 25-11-2022, 00:45:01
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 25-11-2022, 10:22:31
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 27-11-2022, 16:32:42
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 27-11-2022, 17:19:14
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-11-2022, 17:39:06
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-11-2022, 18:18:11
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 17-12-2022, 19:12:09
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 17-12-2022, 23:46:56
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 12:39:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 18-12-2022, 16:19:07
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 16:33:21
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 22:16:31
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 15-01-2023, 07:46:13
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 29-01-2023, 22:35:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 29-01-2023, 22:38:45
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 01-02-2023, 11:54:17
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-02-2023, 00:32:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-02-2023, 08:09:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 21-02-2023, 16:18:16
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 22-02-2023, 14:44:56
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 23-02-2023, 22:40:37
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 24-02-2023, 16:23:15
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 26-02-2023, 22:53:51
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 26-02-2023, 23:45:07
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 27-02-2023, 02:35:17
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 11:49:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 27-02-2023, 14:09:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 16:43:00
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 28-02-2023, 17:21:36
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-02-2023, 16:43:16
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 20:17:57
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 04-03-2023, 20:20:00
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 04-03-2023, 21:02:42
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 08-03-2023, 00:38:39
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 09-03-2023, 21:01:47
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 10-03-2023, 13:27:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 10-03-2023, 17:05:23
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 10-03-2023, 19:39:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 10-03-2023, 20:17:46
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 15-03-2023, 20:27:50
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 16-03-2023, 11:33:29
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 16-03-2023, 13:30:05
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 13:50:55
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 16-03-2023, 19:55:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 21:33:47
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 16-03-2023, 21:56:33
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 22:32:25
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 17-03-2023, 00:01:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 17-03-2023, 00:44:13
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 17-03-2023, 23:14:12
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 20-03-2023, 23:40:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-03-2023, 16:55:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 21-03-2023, 21:06:29
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 22-03-2023, 21:47:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 22-03-2023, 22:32:08
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 23-03-2023, 02:30:12
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 23-03-2023, 19:11:05
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 25-03-2023, 17:13:03
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 27-03-2023, 18:35:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 05-01-2024, 05:29:58
RE: Sentymentalny ogar 200 - tomangelo - 09-01-2024, 23:00:09
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 09-01-2024, 09:24:34
Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 24-01-2025, 14:16:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 25-01-2025, 11:40:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 271
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3074
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 769
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 153
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 533
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 585
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34613
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 91
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 148
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 410
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 371
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 388
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 799

Reklama