Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Tuning Romet 50-T-1
Autor Wiadomość
PROstyCzlowiek Offline
Nowy
*


Liczba postów: 15
Imię: Robert
Skąd: Wrocław
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #1
Tuning Romet 50-T-1
Witam!

Zamierzam wymienić parę części w moim Romecie 50-T-1. Aktualnie większość części w silniku jest oryginalna - przebiegu ma łohoho a może jeszcze więcej - na liczniku jest ponad 36 tysięcy kilometrów, ale tato mówił, że się już dawno przekręcił. Confused Stał parę ładnych lat w stodole (wszystko ładnie, pięknie - stan dobry). Brakowało parę części, koła tylnego i innych drobnostek (takich jak linka od sprzęgła, gazu, hamulca, prędkościomierza). Teraz w silniku są nowe simeringi, uszczelki w silniku i gaźniku i inne drobnostki. Została też wymieniona jakaś części której nie znam nazwy - jakaś zębatka od napędu - po odpaleniu nie działały biegi - zębatka była w paru częściach. Big Grin

Wracając do tematu, chciałbym do Rometa zakupić
- cylinder z tłokiem na większy ( 60 cm 3),
- kranik paliwa (ten ma dość dużo lat),
- uszczelki do kranika paliwa,
- filtr paliwa,
- gaźnik,
- filtr powietrza do tego gaźnika.

Znalazłem te części:
- http://allegro.pl/tuning-60-ccm-cylinder...40178.html
- http://allegro.pl/nowy-kranik-paliwa-wsk...39155.html
- http://allegro.pl/uszczelka-kranika-rome...14248.html
- http://allegro.pl/uniwersalny-filtr-pali...57292.html
- http://allegro.pl/gaznik-tuning-romet-ko...78881.html
- http://allegro.pl/filtr-powietrza-28mm-s...00740.html


Chciałbym zapytać się czy to by coś dało? Jeśli tak to dużo?

Łączne koszty tego to 250 zł - nie jest za dużo. Big Grin
Zastanawiam się nad zakupem wydechu, ale nie wiem jaki by pasował i jaki byłby najlepszy w mojej sytuacji.




Pozdrawiam PROstyCzlowiek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2012 10:10:10 przez PROstyCzlowiek.)
05-04-2012 10:07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 05-04-2012 10:07:35
RE: Tuning Romet 50-T-1 - nie_mientki - 05-04-2012, 10:37:21
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 05-04-2012, 10:43:55
RE: Tuning Romet 50-T-1 - nie_mientki - 05-04-2012, 10:50:21
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 05-04-2012, 10:56:18
RE: Tuning Romet 50-T-1 - nie_mientki - 05-04-2012, 11:15:08
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 05-04-2012, 11:23:14
RE: Tuning Romet 50-T-1 - nie_mientki - 05-04-2012, 12:00:56
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 05-04-2012, 12:08:05
RE: Tuning Romet 50-T-1 - MrF4k - 05-04-2012, 16:58:34
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 05-04-2012, 20:50:48
RE: Tuning Romet 50-T-1 - MrF4k - 05-04-2012, 21:00:36
RE: Tuning Romet 50-T-1 - NajsowyCzlowiek - 06-04-2012, 00:03:35
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 06-04-2012, 10:09:04
RE: Tuning Romet 50-T-1 - gabriel0 - 06-04-2012, 11:26:23
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 06-04-2012, 12:57:52
RE: Tuning Romet 50-T-1 - gabriel0 - 06-04-2012, 13:08:47
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 06-04-2012, 14:51:22
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 06-04-2012, 21:42:15
RE: Tuning Romet 50-T-1 - nie_mientki - 07-04-2012, 01:25:43
RE: Tuning Romet 50-T-1 - NajsowyCzlowiek - 07-04-2012, 11:16:28
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 07-04-2012, 11:25:38
RE: Tuning Romet 50-T-1 - NajsowyCzlowiek - 07-04-2012, 11:31:02
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 07-04-2012, 11:37:00
RE: Tuning Romet 50-T-1 - NajsowyCzlowiek - 07-04-2012, 11:51:29
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 07-04-2012, 11:55:19
RE: Tuning Romet 50-T-1 - NajsowyCzlowiek - 07-04-2012, 12:00:47
RE: Tuning Romet 50-T-1 - SeBBuSsS - 18-04-2012, 18:15:06
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 26-04-2012, 22:07:41
RE: Tuning Romet 50-T-1 - PROstyCzlowiek - 30-04-2012, 13:35:14


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2985
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 300
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama