Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Mińsk 400a
Autor Wiadomość
bubzon Offline
Nowy
*


Liczba postów: 20
Imię: Krzysiek
Skąd: Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #47
RE: Romet Mińsk 400a
No i ogarnięty powiedzmy. Dzisiaj trochę go przemyłem, co mnie smuci, to nowe amortyzatory tył po lekkim deszczu mają już kropki rdzy... chińszczyzna.... będzie trzeba przepolerować. Jaką pastę czy coś innego polecacie? Filc i wiertarka? Miałem aluchrom, ale nie bardzo jakoś ta pasta.

   

Trochę wydech jeszcze muszę doczyścić, niestety nie jest chromowany na nowo więc nie będzie idealny.

Tabliczkę przykręciłem, rejestracja w starostwie zajęła mi ponad 5 godzin...
Byłem o 8 rano i miałem 61 numer w kolejce.... Masakra jakaś. W środku pośrednik rejestrował chyba z 20 pojazdów za jednym razem....
   

Z tabliczką dzisiaj pośmigałem i 100 się rozpędza więc nie jest źle jak na takiego staruszka Smile

Do zrobienia:
-błotnik z przodu przykręciłem na odwrót,
-jutro może stopkę centralną pospawam z tego co mam,
-podnóżki pasażera muszę dokupić Smile

Ogólnie chyba dosyć ładnie wyszedł. Przyjemność z jazdy mega. To chyba sentyment jakiś czy coś, bo mam też cruiserka w 4 suwie i do mińska bardziej mnie ciągnie.

Skoro mińsk skończony, to będę mógł się wreszcie zająć komarami Smile Nie będzie nudy.
31-03-2019 19:09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Mińsk 400a - bubzon - 07-01-2018, 03:51:38
RE: Romet Mińsk 400a - Motorowerzystka - 07-01-2018, 13:10:19
RE: Romet Mińsk 400a - Mixol - 07-01-2018, 15:00:56
RE: Romet Mińsk 400a - Artur - 07-01-2018, 17:37:29
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 07-01-2018, 18:10:33
RE: Romet Mińsk 400a - Mixol - 07-01-2018, 21:26:30
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 16-01-2018, 12:42:18
RE: Romet Mińsk 400a - guzik1244 - 16-01-2018, 13:05:42
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 17-01-2018, 01:12:26
RE: Romet Mińsk 400a - Klerep - 17-01-2018, 20:06:13
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 18-01-2018, 01:05:33
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 14-02-2018, 16:46:42
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 18-02-2018, 00:39:08
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 18-02-2018, 09:14:50
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 19-02-2018, 18:38:44
RE: Romet Mińsk 400a - kacperszkudlarek - 18-02-2018, 13:21:36
Romet Mińsk 400a - 11639 - 20-02-2018, 19:09:09
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 20-02-2018, 19:29:50
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 20-02-2018, 19:30:02
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 21-02-2018, 17:25:32
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 21-02-2018, 22:55:54
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 24-02-2018, 23:06:28
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 25-02-2018, 08:35:47
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 13-03-2018, 00:46:22
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 16-03-2018, 23:40:36
Romet Mińsk 400a - 11639 - 17-03-2018, 00:02:46
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 17-03-2018, 00:20:00
RE: Romet Mińsk 400a - 11639 - 17-03-2018, 01:04:01
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 02-04-2018, 23:05:07
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 03-04-2018, 07:54:36
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 03-04-2018, 10:48:43
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 21-04-2018, 23:54:12
RE: Romet Mińsk 400a - rafi555 - 22-04-2018, 00:05:27
Romet Mińsk 400a - 11639 - 22-04-2018, 12:16:27
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 26-04-2018, 17:51:01
RE: Romet Mińsk 400a - 11639 - 26-04-2018, 21:11:21
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 26-04-2018, 21:31:26
RE: Romet Mińsk 400a - 11639 - 26-04-2018, 22:47:10
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 26-04-2018, 23:11:46
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 27-04-2018, 00:34:53
RE: Romet Mińsk 400a - kaziq - 27-04-2018, 13:45:52
Romet Mińsk 400a - bubzon - 20-05-2018, 17:42:44
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 23-05-2018, 14:11:39
Romet Mińsk 400a - 11639 - 23-05-2018, 20:37:21
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 08-10-2018, 18:18:11
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 08-03-2019, 00:42:28
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 31-03-2019 19:09:00
RE: Romet Mińsk 400a - klodian2002 - 31-03-2019, 22:50:54
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 05-04-2019, 13:58:07
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 08-02-2020, 22:59:27
RE: Romet Mińsk 400a - Jędrek - 08-02-2020, 23:02:28
RE: Romet Mińsk 400a - bubzon - 08-02-2020, 23:30:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Silnik nie odpala ogar 20...
Ostatni post: Rometowiec_SJZ
Dzisiaj 09:40:56
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 483
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
18-10-2026 23:54:35
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 47896
Marka i model komara w do...
Ostatni post: mateuszf
18-10-2026 13:28:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 323
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: TobiaszDymek
17-10-2026 20:40:10
» Odpowiedzi: 521
» Wyświetleń: 336097
Numer fabryczny Ogara
Ostatni post: romek
16-10-2026 19:52:43
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
Kupię błotnik do ogara!!!...
Ostatni post: Rometowiec_SJZ
16-10-2026 15:16:55
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Jaki to kolor???
Ostatni post: romek
16-10-2026 11:59:35
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 263
Romet chart ( dantom ) de...
Ostatni post: Frytka
15-10-2026 21:46:01
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 149
Swap romet
Ostatni post: Janek.Ogar
14-10-2026 19:40:37
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 13525
Romet Special - w końcu t...
Ostatni post: Masiaken
14-10-2026 10:27:48
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 576
Witam.
Ostatni post: wazniak96
14-10-2026 10:02:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 174
Ogar 200 gaśnie pod obcią...
Ostatni post: łogór 200
12-10-2026 22:21:46
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 1113
Ogar 205 przerywa po doda...
Ostatni post: romek
12-10-2026 15:44:54
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 646
Pomocy pomożecie wycenić ...
Ostatni post: romek
12-10-2026 00:31:37
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 561
Przepalające się żarówki?...
Ostatni post: Stary driajwer
11-10-2026 16:53:56
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 45537

Reklama