Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Remont 019 dla Marcina
Autor Wiadomość
gregorian2008 Offline
Technik
*


Liczba postów: 967
Imię: Grzegorz
Skąd: Tylmanowa
Pojazd: Romet Pony
Post: #91
RE: Remont 019 dla Marcina
(11-12-2018 16:45:48)stqc napisał(a):  Ja również zrezygnowałem z wysyłek poczta, ostatnio dla forumowicza wysyłałem cylinder zmd do charta pp jednak ubezpieczyłem go ma 100zl bo mniej więcej tyle był wart. Silnik wysłał bym tylko kurierem lub inpost bo oni w przypadku zagubienia paczki potrafią wyjść z tego z twarzą. Za silnik ktoś musi odpowiedzieć i to teraz twoja już w tym głowa jak z poczta będziesz walczyć i jak z nadawca paczki się dogadasz apropo tej sytuacji
uwierz mi poczta polska ma to gleboko w nosie zeby nie gorszyc Smile sporo wysylam przesylek i np opoznienie dostaczenia w przypadku firm kurierskich nazw nie podam idzie sie dogadac np nie licza kosztów wysylki a PP przy kurierze 24 lub 48 twierdza ze paczka moze zostac dosraczona nawet za 5 dni co jest dla mnie chore Smile

Moje sprzęty:
Pony M1 79r
Pony M2 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=28573
Pony M3 87r http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=32404
Kadet 83r http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=28403
Romet Ogar 205 86r
11-12-2018 17:18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 20-09-2018, 23:11:22
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 21-09-2018, 01:24:09
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-09-2018, 16:49:35
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-09-2018, 17:55:59
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-09-2018, 21:46:12
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 22-09-2018, 01:06:29
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-09-2018, 02:11:41
RE: Remont 019 dla Marcina - Texas Ranger - 22-09-2018, 22:07:20
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-09-2018, 10:56:00
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-09-2018, 22:07:30
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 24-09-2018, 16:17:36
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 24-09-2018, 22:40:45
RE: Remont 019 dla Marcina - bkrukl - 24-09-2018, 23:05:18
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 24-09-2018, 23:17:10
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 25-09-2018, 00:01:04
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 25-09-2018, 00:20:50
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 25-09-2018, 00:38:10
RE: Remont 019 dla Marcina - seler1500 - 25-09-2018, 00:45:51
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 27-09-2018, 16:22:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 27-09-2018, 17:32:06
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 27-09-2018, 18:56:49
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 19:13:06
RE: Remont 019 dla Marcina - ananas - 27-09-2018, 19:29:03
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 27-09-2018, 19:43:53
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 20:53:34
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 27-09-2018, 21:42:33
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 22:54:43
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 27-09-2018, 23:32:00
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 27-09-2018, 23:01:25
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 27-09-2018, 23:10:26
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 00:01:59
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 02-10-2018, 08:09:20
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 02-10-2018, 13:37:52
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 20:53:33
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 02-10-2018, 20:56:27
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 02-10-2018, 21:14:59
RE: Remont 019 dla Marcina - seler1500 - 02-10-2018, 21:18:21
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 22:15:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gabriel0 - 03-10-2018, 00:28:23
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 03-10-2018, 09:39:44
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 03-10-2018, 17:09:57
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 03-10-2018, 16:11:29
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 03-10-2018, 17:29:53
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 03-10-2018, 17:43:19
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 03-10-2018, 18:13:36
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 08-10-2018, 19:57:11
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 08-10-2018, 20:44:56
RE: Remont 019 dla Marcina - remix301 - 08-10-2018, 20:55:58
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 08-10-2018, 21:22:58
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 11-10-2018, 23:11:17
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-10-2018, 23:18:09
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 17-10-2018, 19:54:34
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 17-10-2018, 22:43:02
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 18-10-2018, 11:26:48
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 21-10-2018, 00:10:38
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-10-2018, 00:40:09
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 15:12:53
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 21-10-2018, 15:47:03
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 21-10-2018, 15:50:21
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-10-2018, 17:30:03
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 19:33:50
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 21-10-2018, 19:40:31
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 20:00:15
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 21-10-2018, 22:08:44
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-10-2018, 22:07:53
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 22-10-2018, 22:29:11
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-10-2018, 22:52:58
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 23-10-2018, 00:01:31
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-10-2018, 01:23:13
RE: Remont 019 dla Marcina - darek23 - 23-10-2018, 08:04:37
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 23-10-2018, 09:15:06
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 23-10-2018, 10:00:00
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 30-10-2018, 19:56:29
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 14-11-2018, 18:30:30
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 10-12-2018, 23:35:08
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 10-12-2018, 23:40:55
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 10-12-2018, 23:50:17
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 10-12-2018, 23:56:15
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-12-2018, 00:02:53
RE: Remont 019 dla Marcina - kdudka - 11-12-2018, 03:13:58
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 11-12-2018, 07:23:05
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 09:19:11
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 11-12-2018, 10:59:33
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 12:24:29
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 13:27:08
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 11-12-2018, 14:53:05
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 15:33:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 15:59:42
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 16:45:48
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018 17:18:14
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-12-2018, 18:22:18
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 18:50:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 303
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3081
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 774
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 164
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 542
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 600
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34642
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 93
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 157
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 438
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5219
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 393
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 811

Reklama