Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Mała Włoszka
Autor Wiadomość
Lagoon Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 575
Imię: Michał
Skąd: Płock
Pojazd: Inny
Post: #1
Mała Włoszka
Witam wszystkich, powróciłem z dwoma kółkami znów Big Grin Nie dalej jak 2 dni temu kupiłem sobie taki oto motocykl. Rzadko spotykany model, jakoś tak przypadkowo się natknąłem na niego i mi się spodobał. Pojechałem po niego kawałek drogi, bo przeszło 230 km, ale na miejscu okazało się, że było warto. Jak na 18 lat stan jest bardzo fajny, nowy akumulator, nowe opony, przebieg znikomy no i do tego parę smaczków, takich jak oryginalna instrukcja obsługi czy fabryczny klucz do świec. Wybór padł na 125 w dwusuwie, bo nie mam kat. A , a lubię te brzęczenie :F no i podłubać zawsze przy czym jest Tongue 4T w tak małej pojemności wybitnie kojarzy mi się z chińczykami.
Kila suchych danych:
125 pojemności
130 kg wagi
prędkość max. ok 120 km/h
6 biegów
Moc 15 km
Rok produkcji 2000
Silnik prawie taki jak w Mito 125 tylko inna góra-cylinder chłodzony powietrzem i bez zaworu wydechowego i skrzynka 6b zamiast 7b.
Tutaj fotka z transportu na tle opuszczonych zakładów chemicznych ZACHEM w Brzydgoszczy:












Na razie słabe zdjęcia, niebawem może będą lepsze, jak ją trochę ogarnę Wink
To jest jakaś dziwna wersja, dużo chromów, nie widziałem jeszcze takiej. Może ostatni rok produkcji to wypuścili jakąś bogatszą serię albo fakt, że na rynek niemiecki, nie wiem.

Miałem na oku taką Cagivę ale w gorszym stanie. W planach malowanie, ogólnie jakieś ciekawe przeróbki. Kupiłem tę i jest na tyle zadbana, że aż szkoda cokolwiek w niej zmieniać. Oczywiście jest kilka mankamentów, m.in. sparciały króciec, kończące się klocki z przodu i uszkodzona stopka boczna, ale blacharsko jest w bardzo dobrej kondycji. W planach napewno zmiana wydechu na Leo Vince Strada z Mito Smile

Jest to oczywiście Cagiva Roadster 125

Już nie chcę żadnych pilarek
Witam!
Zrobię dobrze cylindrom. Zainteresowany?Pisz PW!



https://www.facebook.com/porting.studio/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2018 23:03:06 przez Lagoon.)
08-10-2018 23:01:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Mała Włoszka - Lagoon - 08-10-2018 23:01:42
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 16-10-2018, 01:57:06
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 16-10-2018, 07:48:49
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 16-10-2018, 23:34:53
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 16-10-2018, 23:48:15
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 17-10-2018, 00:43:45
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 17-10-2018, 00:46:56
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 17-10-2018, 02:36:35
RE: Mała Włoszka - Taśma - 17-10-2018, 10:26:18
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 17-10-2018, 11:32:30
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 17-10-2018, 16:31:36
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 23-10-2018, 23:02:25
RE: Mała Włoszka - bubel500 - 23-10-2018, 23:06:34
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 23-10-2018, 23:17:20
RE: Mała Włoszka - bubel500 - 24-10-2018, 11:05:48
RE: Mała Włoszka - bkrukl - 24-10-2018, 08:05:44
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 26-10-2018, 22:02:38
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 08-11-2018, 00:55:06
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 08-11-2018, 01:28:15
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 11-04-2019, 23:05:19
RE: Mała Włoszka - Wodnik - 11-04-2019, 23:27:58
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 23-04-2019, 00:28:37
RE: Mała Włoszka - damian94 - 30-06-2019, 19:23:48
RE: Mała Włoszka - joozek - 01-07-2019, 08:36:26
RE: Mała Włoszka - DumDum - 02-07-2019, 00:29:01
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 30-07-2019, 00:03:01
RE: Mała Włoszka - damian94 - 02-05-2020, 18:35:30
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 20-09-2019, 10:29:45
RE: Mała Włoszka - gabriel0 - 20-09-2019, 11:52:26
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 20-09-2019, 12:02:22
Mała Włoszka - motoclas82 - 24-09-2019, 01:17:06
RE: Mała Włoszka - joozek - 24-09-2019, 11:19:53
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 04-01-2020, 16:10:14
RE: Mała Włoszka - skinder - 04-01-2020, 16:38:22
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 04-01-2020, 16:49:43
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 04-01-2020, 20:07:21
RE: Mała Włoszka - Texas Ranger - 04-01-2020, 22:50:30
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 05-01-2020, 03:01:30
RE: Mała Włoszka - Tomasso94 - 05-01-2020, 03:12:12
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 03-03-2020, 00:08:23
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 20-03-2020, 23:51:09
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 05-05-2020, 14:39:23
RE: Mała Włoszka - seler1500 - 05-05-2020, 16:34:11
RE: Mała Włoszka - skinder - 05-05-2020, 22:16:01
RE: Mała Włoszka - XPek_84 - 06-05-2020, 14:41:46
RE: Mała Włoszka - Norweski Zomowiec - 06-05-2020, 17:46:32
RE: Mała Włoszka - Lagoon - 06-05-2020, 22:59:11
RE: Mała Włoszka - damian94 - 06-05-2020, 23:18:58


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 16:58:37
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 49
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 81
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 515
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 299
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 335
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama