Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Remont 019 dla Marcina
Autor Wiadomość
gregorian2008 Offline
Technik
*


Liczba postów: 967
Imię: Grzegorz
Skąd: Tylmanowa
Pojazd: Romet Pony
Post: #26
RE: Remont 019 dla Marcina
(27-09-2018 19:51:04)UŻYTKOWNIK USUNIĘTY napisał(a):  Zastosowanie tulei wymusza zastosowanie większej ilości oleju. Opisywałem już to na tym forum na przykładzie mz. Ale oczywiście jak kto lubi
Nie przegadasz młodym niestety. Skoro woli tulejkę to ok otwór da tyle co nic. Ewentualnie naciąć kanał smarujący po całości ale niestety i tak ciężkie smarowanie jest w tych silnikach. Jeśli nie wierzysz to pomyśl po co taka mieszankę trzeba było robic. A tulejki stosowali z tego powodu że tańsze rozwiązanie niz łożysko. Powiem tak robiłem dwa silniki do WSK jeden właściciel uparł się że chce tulejkę to zrobiłem tulejkę i wynik taki na łożysku zrobione 4 tys a tulejka wybita po 1,5 tys km przy mieszance 1:50. Zapewne napiszesz że materiał i możliwe. Ale rób jak uważasz Wink ja niestety skończyłem tylko mechanikę i budowę maszyn i mało wiem Wink

Moje sprzęty:
Pony M1 79r
Pony M2 http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=28573
Pony M3 87r http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=32404
Kadet 83r http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=28403
Romet Ogar 205 86r
27-09-2018 21:27:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 20-09-2018, 23:11:22
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 21-09-2018, 01:24:09
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-09-2018, 16:49:35
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-09-2018, 17:55:59
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-09-2018, 21:46:12
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 22-09-2018, 01:06:29
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-09-2018, 02:11:41
RE: Remont 019 dla Marcina - Texas Ranger - 22-09-2018, 22:07:20
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-09-2018, 10:56:00
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-09-2018, 22:07:30
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 24-09-2018, 16:17:36
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 24-09-2018, 22:40:45
RE: Remont 019 dla Marcina - bkrukl - 24-09-2018, 23:05:18
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 24-09-2018, 23:17:10
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 25-09-2018, 00:01:04
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 25-09-2018, 00:20:50
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 25-09-2018, 00:38:10
RE: Remont 019 dla Marcina - seler1500 - 25-09-2018, 00:45:51
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 27-09-2018, 16:22:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 27-09-2018, 17:32:06
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 27-09-2018, 18:56:49
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 19:13:06
RE: Remont 019 dla Marcina - ananas - 27-09-2018, 19:29:03
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 27-09-2018, 19:43:53
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 20:53:34
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 27-09-2018, 21:42:33
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 22:54:43
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 27-09-2018, 23:32:00
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 27-09-2018, 23:01:25
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 27-09-2018, 23:10:26
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 00:01:59
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 02-10-2018, 08:09:20
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 02-10-2018, 13:37:52
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 20:53:33
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 02-10-2018, 20:56:27
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 02-10-2018, 21:14:59
RE: Remont 019 dla Marcina - seler1500 - 02-10-2018, 21:18:21
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 22:15:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gabriel0 - 03-10-2018, 00:28:23
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 03-10-2018, 09:39:44
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 03-10-2018, 17:09:57
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 03-10-2018, 16:11:29
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 03-10-2018, 17:29:53
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 03-10-2018, 17:43:19
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 03-10-2018, 18:13:36
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 08-10-2018, 19:57:11
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 08-10-2018, 20:44:56
RE: Remont 019 dla Marcina - remix301 - 08-10-2018, 20:55:58
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 08-10-2018, 21:22:58
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 11-10-2018, 23:11:17
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-10-2018, 23:18:09
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 17-10-2018, 19:54:34
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 17-10-2018, 22:43:02
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 18-10-2018, 11:26:48
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 21-10-2018, 00:10:38
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-10-2018, 00:40:09
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 15:12:53
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 21-10-2018, 15:47:03
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 21-10-2018, 15:50:21
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-10-2018, 17:30:03
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 19:33:50
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 21-10-2018, 19:40:31
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 20:00:15
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 21-10-2018, 22:08:44
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-10-2018, 22:07:53
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 22-10-2018, 22:29:11
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-10-2018, 22:52:58
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 23-10-2018, 00:01:31
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-10-2018, 01:23:13
RE: Remont 019 dla Marcina - darek23 - 23-10-2018, 08:04:37
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 23-10-2018, 09:15:06
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 23-10-2018, 10:00:00
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 30-10-2018, 19:56:29
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 14-11-2018, 18:30:30
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 10-12-2018, 23:35:08
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 10-12-2018, 23:40:55
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 10-12-2018, 23:50:17
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 10-12-2018, 23:56:15
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-12-2018, 00:02:53
RE: Remont 019 dla Marcina - kdudka - 11-12-2018, 03:13:58
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 11-12-2018, 07:23:05
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 09:19:11
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 11-12-2018, 10:59:33
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 12:24:29
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 13:27:08
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 11-12-2018, 14:53:05
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 15:33:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 15:59:42
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 16:45:48
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 17:18:14
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-12-2018, 18:22:18
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 18:50:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 399
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 174
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 548
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 621
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34660
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 163
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 460
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 824

Reklama