Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Remont 019 dla Marcina
Autor Wiadomość
skinder Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 197
Imię: Michał
Skąd: Toruń
Pojazd: Inny
Post: #15
RE: Remont 019 dla Marcina
Szlify i waly dla Jackmotors podobno robi / robił Wojtala. Przez sezon "puchar classic" chyba żaden z takich warsztatów nie działa i nie zawraca sobie głowy wałami i tłokami od ogarów i komarów dla zwykłych zjadaczy chleba. Pytanie tylko po co biorą zlecenia w tym czasie.

Z ciekawości zapytam jeszcze tylko, dlaczego tak uciekacie od tych łożysk igiełkowych? Specem nie jestem, ale w przypadku wsk zawsze ucieka się od tulejki na rzecz łożyska, nie wspominając już o współczesnych sprzętach. Kupiłem jakiś współczesny zamiennik korbowodu, który powinien pasować od 019 właśnie żeby nie zawracać sobie głowy więcej tulejką.

Szkiełkowanie zawsze uwidacznia wszelkie wady odlewu, rysy, uszkodzenia czy wcześniejsze naprawy. Trzeba się z tym liczyć, a te kartery po punktowanych gniazdach sądzę, że swoje już przeszły w życiu. Tradycyjne szkiełkowanie wygląda znacznie lepiej patrząc na te zdjęcia heh, faktycznie wyglądają jak potraktowane podkładem. Samo szkiełko "działa" również lepiej z karterami o chropowatej strukturze jak np wsk 125, silniki 023 i 019 mają całkiem fajną powierzchnie i w sumie zawsze wydawało mi się, że najlepiej wyglądają odświeżone jakąś lekką polerką.
25-09-2018 00:01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 20-09-2018, 23:11:22
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 21-09-2018, 01:24:09
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-09-2018, 16:49:35
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-09-2018, 17:55:59
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-09-2018, 21:46:12
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 22-09-2018, 01:06:29
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-09-2018, 02:11:41
RE: Remont 019 dla Marcina - Texas Ranger - 22-09-2018, 22:07:20
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-09-2018, 10:56:00
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-09-2018, 22:07:30
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 24-09-2018, 16:17:36
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 24-09-2018, 22:40:45
RE: Remont 019 dla Marcina - bkrukl - 24-09-2018, 23:05:18
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 24-09-2018, 23:17:10
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 25-09-2018 00:01:04
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 25-09-2018, 00:20:50
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 25-09-2018, 00:38:10
RE: Remont 019 dla Marcina - seler1500 - 25-09-2018, 00:45:51
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 27-09-2018, 16:22:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 27-09-2018, 17:32:06
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 27-09-2018, 18:56:49
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 19:13:06
RE: Remont 019 dla Marcina - ananas - 27-09-2018, 19:29:03
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 27-09-2018, 19:43:53
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 20:53:34
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 27-09-2018, 21:42:33
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 27-09-2018, 22:54:43
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 27-09-2018, 23:32:00
RE: Remont 019 dla Marcina - skinder - 27-09-2018, 23:01:25
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 27-09-2018, 23:10:26
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 00:01:59
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 02-10-2018, 08:09:20
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 02-10-2018, 13:37:52
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 20:53:33
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 02-10-2018, 20:56:27
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 02-10-2018, 21:14:59
RE: Remont 019 dla Marcina - seler1500 - 02-10-2018, 21:18:21
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 02-10-2018, 22:15:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gabriel0 - 03-10-2018, 00:28:23
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 03-10-2018, 09:39:44
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 03-10-2018, 17:09:57
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 03-10-2018, 16:11:29
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 03-10-2018, 17:29:53
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 03-10-2018, 17:43:19
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 03-10-2018, 18:13:36
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 08-10-2018, 19:57:11
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 08-10-2018, 20:44:56
RE: Remont 019 dla Marcina - remix301 - 08-10-2018, 20:55:58
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 08-10-2018, 21:22:58
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 11-10-2018, 23:11:17
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-10-2018, 23:18:09
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 17-10-2018, 19:54:34
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 17-10-2018, 22:43:02
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 18-10-2018, 11:26:48
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 21-10-2018, 00:10:38
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-10-2018, 00:40:09
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 15:12:53
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 21-10-2018, 15:47:03
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 21-10-2018, 15:50:21
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 21-10-2018, 17:30:03
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 19:33:50
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 21-10-2018, 19:40:31
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 21-10-2018, 20:00:15
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 21-10-2018, 22:08:44
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-10-2018, 22:07:53
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 22-10-2018, 22:29:11
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 22-10-2018, 22:52:58
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 23-10-2018, 00:01:31
RE: Remont 019 dla Marcina - JGNZM - 23-10-2018, 01:23:13
RE: Remont 019 dla Marcina - darek23 - 23-10-2018, 08:04:37
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 23-10-2018, 09:15:06
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 23-10-2018, 10:00:00
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 30-10-2018, 19:56:29
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 14-11-2018, 18:30:30
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 10-12-2018, 23:35:08
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 10-12-2018, 23:40:55
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 10-12-2018, 23:50:17
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 10-12-2018, 23:56:15
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-12-2018, 00:02:53
RE: Remont 019 dla Marcina - kdudka - 11-12-2018, 03:13:58
RE: Remont 019 dla Marcina - Szatek - 11-12-2018, 07:23:05
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 09:19:11
RE: Remont 019 dla Marcina - joozek - 11-12-2018, 10:59:33
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 12:24:29
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 13:27:08
RE: Remont 019 dla Marcina - rafi555 - 11-12-2018, 14:53:05
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 15:33:54
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 15:59:42
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 16:45:48
RE: Remont 019 dla Marcina - gregorian2008 - 11-12-2018, 17:18:14
RE: Remont 019 dla Marcina - marcin1479 - 11-12-2018, 18:22:18
RE: Remont 019 dla Marcina - stqc - 11-12-2018, 18:50:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 303
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3080
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 774
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 164
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 542
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 600
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34642
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 93
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 157
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 438
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5219
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 393
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 811

Reklama